Sanat ve EğlenceFilmler

"Şer bizi koru." Aktörler aynı adı taşıyan üç film

Modern sinema net değil: artık neredeyse orada tek sarsılmaz yasa değil veya Canon, her şey sadece yazarın hayal gücü ve seyirci algı tabidir. Aynı adı yerken son yılların filmleri son derece birbirinden farklı bu yüzden modern film endüstrisi, temel reform yolu üzerindedir. Çarpıcı bir örnek başlıklı üç filmi hizmet edebilir "kötü olandan bizi koru."

canons ve polisin kinozhanrov katkı gizemi uyarınca

Yönetmen tarafından Scott Derrickson (polisiye gerilim "uğursuz" dramatik korku filmi "Exorcism of Emily Rose") 2014, sunulan etmek seyirci onun yaratma - filmi "sunun bize gelen kötülük" (aktörler Sean Harris, Edgar Ramirez, Eric Bana, Chris Coy, Olivia Munn). Yeni-fangled eğilimlerine göre, belli belirsiz de olsa yaratıcıları, ama filmin altında yatan belirli gerçek olaylara bakın. Ama daha aydınlanmış kinogurmanam filmi anlamlı başlıkla New York Ralph Sarchi opus polis dayalı yapıldığı bilinmektedir -. 'Gecenin sakının " yazarının da dediği gibi, kitap onun kişisel deneyim temelini oluşturdu. Kim denilen kendi aralarında "şerrinden bizi koru", aktörlerin filme katılan "Bir Delinin Günlüğü." Resmin arsa polis türün yasalarına tam uyum içinde inşa edilmiştir. İkinci olarak kabul tek emektar, - - İki polis ortağı başında, genç ve sıcak - yorulmadan kötü adam ararken, cinayeti çözmek için çalıştığını ve zekâ yarışan rahat aralıklarla. Ama geliştirme sahne bant eylem belirli bir aşamada kaçınılmaz bir korku-gerilim dönüşür.

moda trendi ile uyum içinde

arsa anlatı resimlerinde dönüm noktası ile yeni bir karakterin görünüşü Mendoza (Edgar Ramirez) bir rahip, iblisleri hakkında çok şey bilen eski bağımlısı, ilişkili filmi "şerrinden bizi koru" Bütün aktörler. ikiliyi Eric Bana (kâfir polis) seyretmek zorunda ve Ramirez adlı oldukça eğlenceli çünkü izleyici, canlandırılmıştır. Ayrıca şeytani özet haline kahraman Shona Harrisa, çok ilginç görünümü. aldık filmi "şerrinden bizi koru" (aktörler ve rol gerçekten birlikte yazarlar tarafından filmlerini seçti titiz olan) döküm iyi bir döküm için Büyük ölçüde sayesinde gaddar gizemini ve infernalizmom atmosfer doymuş intimidate. Nedeniyle dedektif bileşeni, mistisizm ile bol crammed entrika olması nedeniyle, bu dünya sinemasının güncel trendler içine mükemmel bir uyum ve her zaman türün hayranları tarafından zevk olacaktır.

Norveç, Danimarka ve İsveç'te filmi ortak yapımı

2009 yılında, yazar ve yönetmen Ole Bornedal aynı adla kuzey Avrupa ülkelerinin ortak yapımının ürünü tanıtıldı - "şerrinden bizi koru" (aktörler: Lasse Rimmer, Lene Nistrom Fanny Bornedal Jacob OTTENSTEN Mogens Pedersen). Bu resim formlarının çeşitli yabancı düşmanlığı ve misanthropy sorunlara şiddetli dönüşmüştür. arsa birçok karotid Danimarkalı taşra şehirlerinden birinde yer alır.

öykü

ana karakterlerinden biri - bir baba Ingvar - yaşayan bir yük yapar. Onun iki yetişkin oğulları yaşam zıt yoludur. Jonas - işinde başarılı örnek bir aile babası ve Lars - değersiz alkolik, değersiz olduklarına aynı bilinci muzdarip. O kamyon kardeşinin eşi çaldı kez ve Alain adında Bosna'dan gelen mülteciler suçu koymak için çalışıyor. Kaza açıkça her seyirci etkileyecek trajik olaylar, bir dizi tetikler. Bu arsa gerilim açıklaması "kötülük bizi koru" dir. Aktörler, fotoğraflar bunlardan sadece gözleri ile karakterize sinemaya adamış İskandinav medya, bulunabilir biraz uzun hayal et. Ama söz biten kimseye sürpriz olacak.

Katolik Kilisesi'nin sarsılmaz ün Ezici darbeler

Skandal şok edici ve filmi "şerrinden bizi koru" son derece provokatif (aktörler, daha doğrusu katılımcılar: Adam, Papa Benedict XVI, Jeff Anderson, Dava DeGroot Monsenyör Cain) Amy Berg tarafından yazılan ve yönetilen 2006 yılında kira serbest bırakıldı. O yüksek din adamlarının tabakasında yolsuzluğu ihbar çünkü Katolik Kilisesi'nin sarsılmaz ün belgesel film darbe tarihinin en güçlüydü. cinsel çocuklarını istismar neredeyse otuz yıldır, cemaatin üzerinde nüfuzunu ve yetkisini kullanan Amerika, babası Oliver O`Greydi - taslak bilinen sübyancı rahip anlatılmaktadır. Korkunç suçlar yüce rahiplik zımni rızası ile işlendi. Kilise yetkilileri sadece başka bir kilise gelen kötü geçen insanları yatıştırmak için.

gösterisine Yasak

kiralık römork büyük ekran yayınlanmasıyla ertelenmişti hemen sonra filmi. Amerikan Sinema Filmleri Derneği ona simgesi "kırmızı kare" verdi. Bu nedenle, film rüşt yaşına (18 yaş) gelmemiş Kitleyi görüntülemek için izin verilmedi. en ticari sinemalarda gösterildikten men (bu sefer sansür ile dayanışma içinde olduğumuzu aktörler) "kötülük bizi koru" Boyama. Kural olarak değil, üzücü durum - Ama bu resim kilise kulunun korkunç işler onun vahiy olmasına rağmen oluşturur izleyicide din adamları elit değil, aynı zamanda bir bütün olarak kiliseye sadece tamamen olumsuz tutum, bu durumda unutmak değmez.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.