BilgisayarlarEkipman

Sen sopa onarabilir biliyoruz?

Modern teknolojinin dünyada sürekli olarak değişir. yüklü miktarda data flash sürücüde depolanır. Bunlar kompakt boyutu, küçük bir fiyat, kolay kullanım gibi birçok avantajları vardır. Ama bütün sonları bu kader bile, genellikle düşüyorsa, en güvenilir aksesuar değildir, özellikle de böyle bir kullanışlı ve yararlı bir cihazı idrak konektörü koparmak olabilir. Olası veya sopa tamir olmasın? Evet, yardımcı olmaya hazır birçok profesyonel hizmetler vardır.

ihtiyati tedbirler

İlk olarak, sorun önlemek için, bu tür taşıyıcılar ile çalışırken ne yapılması gerektiği hakkında konuşalım. onun yürütmek için, gerekli bilgi ile uğraşırken Yedekleme (BackUp), sonra medyanın başarısızlığı bir trajedi olmayacak. Bunu yapmak için, başka bir aracı almak. Bazen, tabii ki, veriler daha sonra onu bir şey olduğunda çok üzgün insanlar sadece bir USB flash sürücüye kalsınlar gizlidir ve. Uzmanlar, kullanıcıların cihazı tamir etmek değil, ne olmuştur restorasyonu ile ilgilenen olma eğiliminde olduğunu söylüyorlar. Özellikle sık sık kursu ve diplomalarını geri istenir öğrencileri bakın.

Ne yapmalı?

İnsanlar genelde tamir sopa emanet etmek kimin hakkında sormak. Onlar, sabit disklerden veri çoğunlukla restore alışıktır, genellikle hizmet getirmek. Sorun Flaş şanzımanlı çıktığında çok ve bir şeyler yapmaya onunla çalışmayın. Aslında, yeni cihaz, daha hızlı arıza durumlarında tamir için gereklidir. şirket Transcend aramaları garanti kapsamında bu tür araçların sahipleri sayısını azaltır bir uygulama geliştirdi. Bazı durumlarda, bu program size birkaç tıklamayla sopa onarmak için fırsat verir. Uzmanlar cihazda bilgiler çok önemlidir eğer, bu programı kullanmak daha iyi değil derler. Tüm verilerinizi kaybedebilir. Yani şansa bırakma.

Hatta yüksek kaliteli flaş sürücüler, onlar "başarısız" olabilir fail:

- Veri kopyalama zorluklar, kayıt, silinmesi;

- bu biçimine imkansızdır;

- solma dosyaları.

Vakaların yüzde 90 başarıyla onarabilir olarak, cihazın imha için acele etmeyin. , Fark etmez verileri kurtarmak mümkün neredeyse yüzde yüz olasılık ile bilgisayar hizmetleri uzmanları, bir onarım Kingston, Silikon Güç veya diğer sopa gerekir. Oldu, iç bileşenlerin durumu, tüm bu tanı tespit edilebilir ne olduğunu bulmak için önemlidir.

fayların Türleri:

1. Mekanik arızası görmek kolaydır. Flaş diskler yuva tarafından zarar görebilir, kapak ve hareket edebilir olan diğer parçalarını kırmak. Genellikle cips ve çatlaklar vardır, USB konektör zarar baskılı devre levhası, üzerinde radyo elemanları ile ilgili bir sorun. Flash sürücüler suda boğmak yok, nem sevmiyorum. özel koruma sağlamış birkaç model vardır. Ayrı bir kategori - şoklara karşı dirençli, ancak yıkmak, eğer onarmak için teslim olmak zordur monolitik yapılar.

2. Elektrik zarar:

- kontrol ünitesi içinde tespit edilmesi;

- Sorunlar panoları ve SMD bağlayıcı elemanlar (dirençler, sigortalar, filtreler, dengeleyiciler, kuvars).

Tanışma ve montaj kusurları.

3. Yazılım arızalar sıkça meydana gelir. Bunlar başarısızlık firmware denilen firmware oluşur.

Daha iyi sopa ve ihtiyacınız bilgileri korumak, ama bir sıkıntı varsa, umutsuzluğa kapılmayın için. Hatta böyle bir sorunla başa çıkabilir Birçok. Örneğin, özel bir online servis kurtarma kullanarak, diyelim ki, bir hacim olan Transcend USB sürücü, 32 GB onarmak mümkündür. o sorunla başa çıkmak değil, her zaman hizmeti başvurabilirsiniz unutmayın!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.