IlişkilerCinsellik

Şekeli. Ne onun içinde gizlenir?

Birçok kişi kelime "şekel" ile hiçbir ilişki olacaktır. ne olduğunu ve nasıl bulacağınızı, bu makale söyleyecektir kelimenin anlamı nedir. Başlamak için bu kadın vücudunun ana çok önemli bir parçası olduğunu not etmek yanlış olmayın erojen bölge, sadece biz klitoris üzerinde durulacak Elbette zor ve neredeyse mistik açıdan G. kıyasla edilebilir zevk uyarılması.

Bir erkek yatakta unutulmaz bir olmak ve zevk değerli kadın inliyor zevk istiyorsa, teslim okşamalarla, o kadınlarda şekeli yerinin farkında olmalıdır.

geçmişten

(Bildiğiniz anlamında) kelimesi "şekel" o daha bulunursa, eski Rus atıfta , Novgorod kronikleri onlar için bile huş kabuğu kullanıldığında. O zaman bile, atalarımız bu beden özel ilgiyi hak olduğunu biliyorlardı. Aşkın şehvet koltuğu ve tatlılık, bir inci ya da boncuk keyfi: Bir kere vücudun bu samimi parçası çağrılmaz. Ne olursa olsun klitoris başvurmak için icat ne kadar romantik isim, sahiplerine yararlıdır gibi, kendi içinde dolu olduğunu biliyoruz ve karşı cins.

Nasıl şekel yapar

Bir fotoğraf şekel bakarsak, bu yapısal olarak bunu Y. klitoris onu labia birleştiği noktada bulunan Latince harf benzer göreceksiniz. şekeli üç bileşeni vardır:

  • baş;
  • dizgin;
  • başlık.

Anatomik anlamda shekel erkek cinsel organına yapısına çok benzer. Yanı sıra erkek meme yetersiz olduğu dişi az gelişmiş penis şekel olup. benzerlik verir nedir? Ve aslında klitoris doğal ereksiyon olarak olduğunu.

Benzer bir şekilde, sinir uçlarının çok sayıda penis shekel kafası içinde konsantre edilmiştir. Bu klitoris hassasiyetini sağlar şeydir. İstirahat halindeyken baş şekel klitoral kaput gizler. Bu cilt denir sürtünme ve yaralanmalar gelen korurken, sünnet derisi, hemen hemen tamamen şekel kapsar ve görünmez hale veya katlamak. Ama bir başlığın, bir uyarılmış durumdadır baş örtüsü mümkün değildir ve ona altından tamamen bazen görünüyor ve.

samimi dekorasyonu sahipleri, kural olarak, delme için yer tam olarak klitoral kaput seçin. küçük dudakları birleşme dizgin shekel olarak kabul edilir.

Yani büyüklük önemli?

diğer organlar gibi, klitoris yapısı kişiden kişiye değişir. Ortalama büyüklükleri, Şekeli 4 ila 10 mm aralığında dalgalanma eğilimindedir. Kimin klitoris 25 mm'den fazla olan bir kadın bulmak oldukça nadirdir. Böyle büyük şekel temsilcileri oluşmaz Avrupa ırkı. Ama Afrikalı Amerikalı kadınlarda sık görülür. Aralarında 7-inç şekeli ile rekor sahibidir. Fark veren nedir?

zevk tamamen ilgisiz boyut şekeli için. Bu cinsel tatları bir sorudur: Bazı erkekler, diğerleri büyük şekeli tipine çılgın heyecanını yaşar, küçük klitoris yoluyla dişileri tercih ediyorum.

Onun büyüklüğü klitoris uyarılması adil seks çoğu boyutları, iki kez orijinal ayarlarını ulaşabilir şekeli diğer bölümünde değişmez. boyut şekeli içinde Vary hemen başlar, ancak yalnızca stimülasyon başlamasından sonra yarım dakika sonra. Neredeyse 2 kez orgazm klitoris azaltılmış ve daha sonra, 5-10 saniye sonra, olağan formu kurtarır.

şekel algılamak nasıl

Bazı erkekler bazen cinsel becerilerinin çok abartılı görüş vardır. Hepimiz birey olduğunu unutmamak gerekir. Samimiyet anda sıkışıp kalmak değil, aklınızda taşıması gerektiğini söyledi şekeli her kadının onu duyarlılığı, konumu ve boyutu.

Bir değerli boncuk arayışı iki şekilde kullanılabilir:

  • görsel;
  • dokunsal.

şekel ortağı boyutunda büyürse - aramada ek ipucu verir. Ama klitoris değeri ne değişmiyorsa?

görsel muayene

Nasıl denetim sırasında şekel algılamak için, böyle bir adam görmesi gereken ve nasıl yapmalı?

Daha iyi Lady heyecanlandırmak bu okşayışlarla başlamak: boyun, içinde öpüşme masaj, meme başının uyarılması, ya da başka kanıtlanmış yöntemlerle. Bu dinlenmek ve tutku gevşet, aynı zamanda kendini heyecanlı klitoris artarak ihanet etmek için de gereklidir.

Sonra sırtında kızı koymak ve onun samimi bölgeyi keşfe çıkmadan gerekir. temel koşul onu rahat hissettirmek için. şekel algılamak için parmak labia itmek ve temas noktasında tüm dikkatini gereklidir. Yani bir değerli inci vardır. Ona bu duyarlı klitoris almak için küçük bir itme olabilir sünnet derisi altından bakardım zorunda değildir.

Her tür bir anket ile rahat hissederiz, nedenle ikinci bir yöntem kullanmak bazen yararlıdır.

Dokunarak şekel Arama

önceki yöntemde olduğu gibi, heyecanlı caresses ile başlamalıdır. Seçilen ikisi için uygun poz emin olmak için gereklidir. aşağı alt karın dönecek olursak, labia geçmek, daha doğrusu onlar temas yere gereklidir. Bu bölgeyi Uyarıcı, tek bir vücut şekel olan derinin altında küçük damar hissedemiyorum.

Bir sünnet derisi çekin ve parmaklarınızla küçük topu bulmaya çalışmalısınız.

Lady özenli olmak, adam kesinlikle duymak ve yaptıklarının doğru olup olmadığını hissediyorum.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.