SeyahatSeyahat İpuçları

Şaşırtıcı tebeşir ocağı - Beyaz Rusya turist kalpleri büyüler

Avrupa'nın bir "kalp" saklanır ticaret yollarının kesiştiği noktada yer alan mavi gözlü Beyaz Rusya eski Sovyetler Birliği'nin en güzel ülkelerinden biridir. Yaklaşık 10 milyon minik boyutu ve nüfusa sahip olan Belaya Rus, sakinleri verdiği adla, onun fantastik manzaralar, ormanlar ve göller ile ünlüdür. Değil mavi gözlü Belarus denilen şey için: 3 binden fazla göl ve damarlar olarak yaklaşık 4000 nehirler, üretimi sağlayan, kendi sakinlerinin tatlı su birçok veren çayır ve alanları besleyen, ülke toprakları üzerinden geçmektedir.

rezervuarların Cumhuriyeti kıyısında Relax onun sakinleri arasında değil, aynı zamanda yakın ve uzak yurt dışından turistler arasında sadece çok popüler. Gezginler Braslavsky çevreleyen doğal manzara güzelliği hayal kırıklığına olmayacaktır göller, göl Naroch veya tebeşir ocağı. Beyaz Rusya sadece doğal sularda zengindir - balık üretimi ve sanayide önemli bir rol insan yapımı rezervuar oynarlar. Bunlar su depoları Kretase ve kariyer vardır. Beyaz Rusya'da Grodno bölgesi, Volkovysk ilçesinde, Krasnoselsk şaşırtıcı güzellik tebeşir ocağı bulunan köy kenti yakınlarında. İşte soru kariyer şaşırtıcı, ne özellikle tebeşir hakkında doğabilecek?

yeraltı suyu yüzeye geldiğinde önce bu bölge daha sonra, tebeşir mayınlı edildi, biz bir kariyer bıraktı ve başka bir yerde üretime geçti. Kretase kayaların dibine halılar göletler göz kamaştırıcı güzelliği, oldu melodobytchikov PERFORMANS SONUÇLARI.

Hoş, gök mavisi, turkuaz, tebeşir ocağı ile dolu kristal berraklığında suları. Beyaz Rusya, Dünya eko-turizm boyunca ünlü, yakında turistik listesi ve bu sularda turizm sektörünün gelişimine katkıda bulunacaktır. alt yaşamak ve organizmaların olamaz geliştirmek için tebeşir ile kaplıdır olarak ocaklarından bir ayırt edici özelliği flora ve fauna türlerinin herhangi olmayışıdır.

Zaman ve kimya kanunları hepsi eski tebeşir ocağı ile doldurulur, su tanıdık mavi-yeşil renkte inanılmaz turkuaz rengi dönüşümü: Su bu rezervuarlar daima turkuaz değildir doldurur. karanlık - Beyaz Rusya tebeşir büyük kazanan, ülkede bu kadar tüketilmiş ocakları olduğunu. Özellikle hoş turist beyaz bir toz üretimi sadece sona depolarıdır: tebeşir artık miktarı bizi su, doymuş, parlak verilmesini sağlar turkuaz rengi.

Ya su söylenebilir - bu sıcak olduğu bir gerçektir. Bilakis: yeraltı suyu, göletler nispeten büyük derinliği ile birleştiğinde rezervuar dolum, gerçekten ferahlatıcı bir yer yapmak.

Resmi yıkanma nedeniyle daha da cazip tebeşir ocağı kılan plaj donanımları gerekli minimum eksikliği yasaktır. Beyaz Rusya turist akını memnun hep olmuştur. O anlatmak ve onların unutulmaz ve tarihi yerleri göstermek için memnun oldu: Khatyn ve Dalva, Shults ve Polotsk Naroch ve Braslavsky gölleri, kayak merkezleri "Silichi" ve "Logoisk" ve şimdi tebeşir ocağı Grodno Bölge patates bölgedeki turist ağırlamaya mutluyuz, ormanlar ve göller.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.