Sanat ve EğlenceTiyatro

Rus Drama Tiyatrosu. Lesia Ukrainka: açıklama, tarih, repertuarı ve yorumlar

Tiyatro - unutulmaz bir deneyim verir büyük bir sanat. Ne yazık ki, amatör tiyatro küçük hale geliyor ve yavaş yavaş tarz ölüyor. teatral ruhu her kişi, sanat olmaktan uzak olsa birinde mevcut çünkü Ama tiyatro çalışanları ve aktörler, eşsiz sanat ölmeyecek eminiz.

Rus Drama Tiyatrosu bulma. Lesia Ukrainka?

Ünlü tiyatro Kiev'in kalbindeki bulunabilir. Turistler ve şehir sakinleri "Rus dram" basitçe denir. Bogdana Hmelnitskogo ve Puşkin - bina hemen yanında Altın Kapı ve iki güzel rafine sokakların kesiştiği, şehrin tarihi kesiminde yer alır.

Tiyatro Tarihi

Tiyatronun resmi başlangıç tarihi şehir yetkilileri bir Rus devlet dram oluşturmak için gerekli olduğuna karar 1926, düşüyor. Tiyatronun ilk sezonu 15 Ekim'de açıldı. Lesya Ukrainka adı tiyatroya 1941 yılında verildi.

Rusya İmparatorluğu görünür ve çok sayıda kaybolur tiyatro işletmeler, bir tam gün iken Rus Dram Lesya Ukrainka Ulusal Tiyatrosu, on dokuzuncu yüzyılın kökeni. 1891 yılında Rus Tiyatrosu Kiev'de kurulmuştur. Yetenekli oyuncu ve yönetmen - Onlar Nicholas Solovtsova Entreprise oldu. Bu şirketin Katılımcılar daha sonra Kiev Dram Tiyatrosu "yaşlı adamlar" haline geldi. Bu Lesya Ukrainka adını tiyatro modern bir binada, Nikolai Solovtsova troupe ilk yapımları oynadığı burada. Kiev sokakta Sofistike bina "Bergonie Evi" olarak tarihe geçti. Hala titreyen bir kalple, eski günleri hatırlamak edenler dilden dile dolaşıyor ilk ifadeleri ( "Yaşayan Ceset", "Ahlaki Pani Dulskoy", "Ağaçlar ayakta ölür" vs.) hatırlayın.

Ama zaman ilerledikçe. 1994 yılında tiyatro başkanı Mikhail Reznikovich oldu. o yöne ait dersler mezun olduğunda ilk kez o geri 1963 yılında bu binada olmuştu Georgiya Tovstonogova. Sonsuza takıma, tiyatro duvarlarına Reznikovich ziyaretini zincirlenmiş. Onun "İlk anlamda" diyor. O Moskova, Novosibirsk, St. Petersburg, Pekin, Varna ... yönetmen yerli tiyatro duvarlarına döndü Her zaman içinde sayısız konserler vermiştir.

yönetmen hakkında Biraz

Rus Drama Tiyatrosu. Lesya Ukrainka Rusya teatral sanat, Akademisyen Mikhail Reznikovich tanınmış temsilcisine başkanlığındaki. O Kharkov doğdu, kariyer Lviv Dram Tiyatrosu'nun duvarlarında 1955 yılında başlatıldı. Sonra Lviv State Üniversitesi müspet bilimlerde gider. Franko. Orada Mikhail sadece 3 yaşında okudu. Ondan sonra da yönetmen olmaya, Müzik ve sinema Leningrad Devlet Enstitüsü girmeye karar verdi. yönetmenin eserleri Reznikovich sayısı etkileyici - yaklaşık 50 yapımları.

ünlü yüzler

Herhangi tiyatro, değerli tüm olağanüstü aktörler ve yönetmenlerin ilk. Rus Drama Tiyatrosu. Lesya Ukrainka yetenekli sanatçıların çok zengindir. Güne kadar tiyatro bir tiyatro topluluğu kaldığı unutulmamalıdır. Mikhail Romanov Viktor Dobrovolski'nin Viktor Khalatov, Adu Rogovtseva Aşk Dobzhansky'nin, Kirill Lavrov: burada işe dahil yetenekli aktörler, By. Yönetim Arasında Konstantin Khokhlov Vladimir Nelly George Tovstonogov, Anatolie Petritsky hakkında unutamam. Leon Alshits Daniel Lideri David Borovsky: Ayrıca Tiyatrosu sanatçılarının gurur duymaktadır.

repertuar

Herkes kayıtsız seyirci bırakmayacak Lesya Ukrainka repertuarı ile tanınır adını Rus Drama, Kiev Tiyatrosu. Hoş bir özellik repertuarı her zaman herkes için bir sunum ve herkes favori ayarı izleyebilirsiniz gerçektir.

Eğer gelmemişti, her zaman bir şeyler güzel ve muhteşem görebilirsiniz çünkü yabancı ve Ukraynalı turistler gerçekten repertuarı övün. Bugüne kadar repertuarı şu görüşlere oluşur: "Edith Piaf: hayatı pembe", "Alexander Vertinsky. Rabbin Topu ... "" Indian Summer "" melek veya velilerimize, '' Deli Kan "cinsel nevroz," Varşova Melody "Vişne Bahçesi ' "Her yer bir'," Evlilikler cennette yapılır" "Sevgililer Günü" " "tutkuların tutsaklık", "hepimizin çocukluktan gelen", "bunlardan ikisi, köpekler hariç" vb tiyatro yapımları çeşitli sürekli izleyicilere, komik ciddi ve derin performansları delighting, güncellenir. Bu muhteşem eski üretimlerde her zaman görülebilir.

Rus Drama Tiyatrosu. Lesia Ukrainka: Billboard

Playbill hergün düzenlenir. 4 üretimini - Hafta içi, aktörler hafta sonu yaklaşık 3 performansları göstermektedir. her an görmek için bir bilet alın, ana şey - kaçırmayın. Eğer böylece öncesinde 10-11 gün boyunca Playbill işaretleri, oturumun uygun bir zaman ve günü önceden belirleyin.

Tiyatro Müzesi

Lesya Ukrainka adını Rus Drama Tiyatrosu kendi müze vardır. Bu gelenek 1961 yılında geri S. I. Filimonovym başlıyordu. Müzenin Güncel çalışan izleyici ile doğrudan temas kurarak, büyük bir heyecanla ve gayretle ile devam ediyor.

Müzede birçok benzersiz ve değerli öğeler, fotoğraflar, belgeler bulunuyor. teatral eylem veya aktör betimleyen Şaşırtıcı mütevazı ihtişam resimler. Ayrıca burada notalar, modası geçmiş afişleri, oyunların, farklı kıyafetleri, imza, rol metinlerinin metinleri bulabilirsiniz. Müzede tiyatro şeceresiyle, ilk performansları, olağanüstü rakamlara yanı sıra bunların fotoğraflara bir göz hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Ayrıca tüm döküm sahne, peruk, giyim, mobilya, müzik aletleri, bağbozumu takı vurgulamak gerekir. müze girer Tüm bu şaşırtıcı konuk. takı Müzenin bir diğer özel ilgi grubu - sanatçılar, skeçler, düzenleri eseridir. Güzel Sanatlar tiyatro kökeni doğrudan döner.

eşiği geçerken

Rus Dram Lesya Ukrainka Akademik Tiyatrosu İçinde gerçek yaşam peri masalını andırır. Geri başka bir çağ Tüm dünya, olarak reality yoksa görünüyor. Ana sahne etkileyici ölçek, parlaklık ve doygunluk olduğunu. Buna ek olarak, aynı zamanda, bir uzay Davida Borovskogo, fuayesi tezgahları, asma ve 2 aşamasına sahiptir. Büyük önem play ruhu ile tutarlı bir geniş ve ciddi bir ortam yaratır aydınlatma, verilir.

Tiyatronun Yorumlar farklı sahiptir ancak dram sevmiyorum olanlar genellikle gibi değil. Birçok insan günlük minnet ve zevk sözlerini bırakarak tiyatro ziyaret. onlar bir bilet satın almak için yeterince hızlı dağıtmak gibi ilerlemek için gereklidir. Günümüz dünyasında, tiyatro insan çıkarları piramit değil ilk sırayı olmasına rağmen, o hala yaşıyor ve daha birçok yüzyıllar yaşayacak.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.