ModaGiysi

"Bedronka" (Polonya) - dükkanlar bir ağ

Lehçe tercüme "Bedronka" "uğur böceği" anlamına değil, aynı zamanda verilen isimdir ülkenin topraklarında bulunan mağazalar zincirine sahiptir. Burada her zevke malları satın alabilirsiniz. Bu mağazaların sayısı uzun 2000 1995 yılında açıldı Bunlardan birincisi için geçti. Her kasaba ve ilçesinde bir dükkan "Bedronka" vardır. Bu mağazaların ağ herhangi gelire sahip, müşterilerine sunduğu ürün ve düşük fiyatlar nispeten daha az sayıda, ile karakterizedir.

Polonya'da Bakkal mağaza "Bedronka"

Polonya'da başka dükkanda gibi "Bedronka" mükemmel kalitede geniş bir ürün yelpazesi ile müşterilerine sunmaktadır. Burada masaya getirmek için gereken her şeyi satın alabilirsiniz.

"Bedronke" Et ürünleri münhasıran Polonya'da üretilen müşterilerine sunmaktadır. Her ev kadını kendi yemeklerin hazırlanması için uygun bir ürünü bulmak mümkün olacak. Bu örnek, kümes hayvanları veya domuz için olabilir. Deniz çeşitli füme ve füme sosis herhangi bir müşteri tatmin edecek. Bu dükkan da en yüksek kalitede mevcut ve süt ürünleri, mükemmel kahve, çay ve konserve gıdalar, baharatlar ve diğer güzellikler zengin bir seçimdir.

Mağazanın ana avantajları "Bedronka"

Herhangi turist ya da adı "Bedronka" (Polonya), işitme ülkede bir iş gezisi bir kişinin, derhal neyin tehlikede olduğunu anlar. zamanla biliyorum Alıcılar bu mağazada malları satın.

Özellikle de tüketiciyi gereken herhangi bir şey sağlayabilir beri. Özellikle süpermarket alışveriş için hiçbir zaman var komşu ülkelerden gelen ziyaretçileri uygun. Bu bir konuma sahiptir. Polonya sınırına yakın bulunan ağının mağaza bulunmaktadır. Bu büyük ölçüde yolu müşterilerine kolaylaştırır. Zincir mağazalar "Bedronka" (Polonya) kendi web sitesi var, yarışma dışı olduğunu. işlem gören mallar arasında sadece ürünleri değil, aynı zamanda çocuklar ve gençler, kadınlar ev giysileri ve diğer aksesuarlar içindir.

Bebek malzemeleri mağazası "Bedronka"

Şirket "Bedronka" (Polonya) Bu çocuk oyuncakları, giyim ve aksesuar geniş ürün yelpazesine ünlüdür. Her kadın, doğum için kendinizi hazırlamak mümkün olacak sadece şirketin dükkanlarda gerekli tüm şeyleri satın sahip. Burada ayrıca alıp herhangi bir durum için hediye sepetleri olabilir. Eğitici oyuncaklar, komik çıngırak - Eğer "Bedronke" olsun tüm bu.

ürünlerin fiyatları "Bedronka" şirketi (Polonya)

Dükkanlarda fiyatlar "Uğurböceği" Herhangi başka bir satıcı ürünlerinin çok daha düşüktür. Polonya fiyat satılan ürünlerin tamamen tutarlı kalite, çünkü sadece onlara malları satın almak için Belarus'tan komşularını çekiyor. Sınır bölgeleri, çok iyi yılın herhangi bir zamanda ve her türlü hava koşulunda mallar için gitmek için de can Polonyalı alışveriş faydalarının farkındadır. Ayrıca mağazada size çocuk başka bir yerde iki kat daha ucuz mal olacak ürünler ve bunların% 100 garanti kalitesini satın alabilirsiniz.

Yani, Polonya'da seyahat ediyorsanız, gerekli tüm alışveriş yapmak harika süpermarket "Bedronka" ziyaret ettiğinizden emin olun ve kendinizi Her malın uygun fiyata memnun olmak varken kim bilir.

Bu Mağazada Polonyalı nüfusun çoğunluğunu gelir. Burada alışveriş nakit ve nakitsiz ödemeler için öğeleri satın alabilirsiniz. Polonya'da "Bedronke" Paylar neredeyse her hafta düzenlenmektedir. Buna ek olarak, satılan ürünlerin herhangi bir gruba ayarlanır. Bu dükkanda kadar% 50 indirim vardır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.