Sanat ve EğlenceLiteratür

Robert Harris: biyografi kitabı. Yeni "Vaterland"

Sen dünyanın İkinci Dünya Savaşı Almanya'nın zaferiyle sona erdi eğer gibi nasıl görüneceğini bilmek istiyorum? Pompei antik Roma kenti nasıl öldüğünü Ya da belki merak ediyorsanız? Bunların çoğu sinema eserleri ve Robert Harris tarafından yazılan diğer olaylar. Size yazarın en iyi kitaplarından bir seçki sunuyoruz!

yazarın Biyografisi

Harris 7 Mart 1957 tarihinde doğdu. Bu Nottingham (İngiltere) kentinde meydana geldi. Babası imalat baskı ürünleri yapan edilmiş, o işçi hareketinde etkin oldu. Robert Harris, Cambridge Üniversitesi'nden Sosyal diplomasına kazandı. Gelecekteki yazarın hayatı yakından gazetecilik ile bağlandı - Robert BBC İngiliz şirkette göreve başladı. İlk projeleri Panorama ve Newsnight idi. 1987 yılında, Harris Pazar gazetesi Observer siyasi yorumcu atandı. Daha sonra gazetecilerin sütun Daily Telegraph ve Sunday Times ortaya çıktı.

Robert kaleminden yayınlanan ilk kitap, bir münhasıran bilimsel ve gazetecilik oldu. eğlence ilk ürün romanı "Vaterland" döndü. Bu bir bestseller oldu ve diğerleri izledi. Bugün, Harris filmleri içine yaptığı kitapların çoğunu yazmaya devam ediyor. Yazar büyük bir aile ile Berkshire yaşıyor - eşi Dzhil Hornbi ve dört çocuk (bu arada, aynı zamanda bir yazar).

"Vaterland"

Bu yeni-gerilim 25 dile çevrildi, 1992 yılında yayınlandı. Sadece üç milyon kopya satıldı! Ve 1994 yılında, filmin bu ürün üzerinde vuruldu. arsa 1964 yılında gözler önüne serilir. Zaferin yirminci yıldönümü ve büyük Führer 75. yıldönümü - Naziler, çift yıldönümü için hazırlık kazandı dünyada. Nasyonal Sosyalist - Aynı zamanda Berlin araştırmacı ülkenin önde gelen partilerinin intihar eylemcisi araştırmaya başlar. Ksaver Marsh hâlâ devletin varlığını tehlikeye atacak Üçüncü Reich inanılmaz sırları, izini alabilirsiniz bilmiyor.

"Enigma"

1995 yılında, Robert Harris eylemleri de İkinci Dünya Savaşı ile ilişkilendirilen yeni kitabı, yayımlar. 1943 yılında bahçesinde. Alman Cryptography Sırları bilim adamları ve matematikçiler çözmeye çalışırken. Sonuçta, işlerinin sonuçları insan binlerce hayat bağlıdır.

Aniden bilim adamları işe Bletchley Park, at, bir düşman ajanı olduğu ortaya çıkıyor. o haini ortaya ve Alman denizaltı saldırı kaçınmak mümkün olacak mı - sanatsal ifade ve büyük tarihçi Robert Harris ustasını söyleyecektir.

"Başmelek"

Bu eser tarihsel sahne ve ustalıkla en önemli tarihi sırlarını açıklayan yazılı dedektiflerin bir üçleme, tamamlar. İngiliz bilim adamı Kelso oda Moskova otel "Ukrayna" Stalin'in bir kayıp günlüğünün bir gizemli hikayesi ile bir araya geldi. yazar ve bu hikaye söylüyor rağmen - alternatif, ancak tüm maçları rastlantısal, bütün kitap belgesele oldukça benzer. Ürünün Kahramanlar sık ormanlık alanda kaybolan yoldaş Stalin oğlunun sığınak, olsun. Bundan sonra ne olacak hatta gerilim sofistike okuyucuları arasında canlı duygular olduğunu.

"Pompeii"

Sadece İkinci Dünya Harris Robert diyor. Kitaplar bu yazar ve bu tür Pompei kenti olarak diğer tarihi olaylar, söyle. Harris zekice atmosfer Roma kenti, (bazen yeterince sert) onun görgü, hurafeler iletti.

Vatandaşların, su temini cihaz ile tanıdık Okuyucular. Vezüv patlaması tarihinden - Robert Pompeii günün en sıcak etkinliklerin ayrıntılarını geri çalışır.

"Hayalet"

entrika dolu Parlak politik gerilim, 2007 yılında serbest bırakıldı. kahramanı - kesinlikle politikada tecrübeli olmayan bir gazeteci. İlk bakışta oldukça sıradan için yaptığı kiralama, iş - emekli İngiliz başbakanın Anılarını yazıyor. Bu süreçte, gazeteci ölümcül bir tehlike çalışmalarını yapmak ayrıntılarını ortaya koymaktadır. 2010 yılında, ekranlar bu çalışmanın temelinde Eponymous filmi çıktı.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.