GüzellikBakım ürünleri

Pürüzsüz ve güvenilir "Maybelline Affinitone"

Ton Krem geliştiricisinin sunduğu çok uzun zaman önce olmasına rağmen "Maybelline Affinitone", bir yenilik ve kozmetik pazarındaki satışların tartışmasız lideri olarak kabul edilir. Bugüne kadar, bu sırayla alır ve sürekli arkadaşları ve tanıdıkları tavsiye, sadece satın alma anlamına gelir. Makyaj sanatçıları ve profesyonel güzellik uzmanları müşterilerine "Maybelline Affinitone" öneriyor. Yani bu başarının sırrı ne?

Belki de vakıf benzersiz patentli formülü ile başlamalıdır. burada silikon, magnezyum ve çok ihtiyaç duyulan bir kalsiyum cilt - cilt bakım ürünleri (aksi takdirde bu isim olmaz) bileşimi tekrar tekrar toz, mineraller gibi ezilmiş içerir. Onlar mükemmel deriyle birleştirme ve bunu aynı kurumsal radyant tonunu vermek. bunun hipoalerjenik sayesinde "Maybelline Affinitone" Bir problemin sahipleri ve çok şişman bu aracın sık kullanımı hakkında bir güzellik danışmalısınız dışında tüm cilt tipleri için kesinlikle uygun - yanı, gerçekten, başka herhangi bir temel.

Bu durumda, "Maybelline Affinitone" parfümler, talk, silikon ve bu nedenle düşük maliyetli üreticileri eklemek gibi diğer elemanları, içermemektedir. Ama bu krem fiyat sadece nazik olmadığını kabul edersiniz - bu gerçekten şaşırtıcı. Bu nedenle direkt güneş ışığından cilt koruma sağlayan, yaz aylarında kullanabileceğiniz anlamına gelir Buna ek olarak, bu tarifleri SPF18 içerir. Ve, tabii ki, bileşim, kasılma ve çatlakların oluşmasını engelleyen bir su bazlı, nemlendirici bir cilt içerir.

Adil seks bile en zorlu kozmetik dışarı çıktı ve kendileri için bazı avantajlar getirdi:

  1. krem soyma neden olmaz. o "Maybelline Affinitone" büyük maskeler o yüz olsa bile.
  2. Buna ek olarak, krem neden olmaz ve yağlı, kızarıklık veya alerji.
  3. onun dokusu göre bile çalışma günü sonunda ciltte oldukça kolay ve algılanamaz.
  4. Vakıf bazı evrensel tonları içeriyor. en uygun ve zenci edebilmek ve "Pamuk Prenses" i seçin.

iyi değil, o "mükemmel sesi" denilen şey için - Ayrıca "Maybelline Affinitone" daha fazla geri bildirim ve tamamen deriyle birleştirme yeteneğini toplar. Güzel bir isim - serisi doğal bej ve pembe-bej pesochno- ve vanilya-bej altı tonları içerir! Ton Krem "Affinitone" olmasına rağmen, tabii ki, doğruyu yüz ve zaman o düzeltmek için gerekli olan zaman aşımına için olduğunu kabul etmektir, 24 saat cilde kadar dayanır: özellikle sıcak havalarda, bulaşmış olabilir.

Ama başka bir güzel bir bonus dışarı çıktı ve vitamin eksikliği muzdarip olanlar, kendilerine getirilen: E vitamini sayesinde dahil iyidir cildi besler ve agresif dış ortama karşı korur. Bu kompakt maliyetli bir pakettir ve gerçekten sonuçları kanıtlanmış ekle.

Nasıl vakıf uygulamak için? vuruş parmak uçlarını değiştirerek, özel geniş bir fırça ile yüz ve gölge ayrı bölüme az miktarda sürün Öncelikle. bu sadece bir kapatıcı var - hatta en kolay vakıf, çünkü geceleri yıkamak ve cilt gözenekleri nefes almaya izin unutmayın.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.