GüzellikBakım ürünleri

Popüler Kore kozmetik markaları

Koreli kozmetik hızla bugünün piyasasında popülerlik kazanmaktadır. Bu ürünlerin hoş bir tasarım ve kaliteli içerik hem birleştirmek çünkü bu, haklı. İçerik sırayla, kozmetik geleneksel kozmetik ve yenilikçi tasarım ve teknolojinin hem asırlık tarifleri içeren gerçeği daha da büyümesinden verimliliği için bilinir.

Koreli bir kozmetik olarak ürünün en popüler markalarını düşünün. Marka «Tony Moly» edindiği popülerlik özellikle arasındaki genç kızlar yüzünden onun ilginç ve güzel bir tasarım. Çeviri marka adı bazen çünkü iyi bu makyaj sadece banyoda Rafınızı dekore edecek olan ünlü meyve veya yumurta paketi olacağı yanlış bir izlenim verebilir "paketi tarzında" anlamına gelir. Ama bu is not durum ve Tony Moly ürünleri çeken daha fazla tüketici nedeniyle onun etkinliğini, gibi tüm kozmetik çok net sınıflandırılmış tarafından yaş, bir Yardım için tercih en kullanışlı araçları. Ama burada tipine ve cilt özelliklerinin ayrılması örneğin bir genç olarak, cildiniz yağlı değil, çoğu durumda olduğu ve bu tür durumlarda bu özellik ve cilt ile arabirim değil gibi çarpıcı bir dezavantaj olan çok bulanık görünüyor olduğunu.

dikkate değer Sonraki marka «Holika Holika» olduğunu. Bu da kozmetik tasavvuf ve gotik ilişkili daha özel güzel bir tasarıma ama sahiptir. kozmetik ürünleri içinde hedef kitlesi daha çok genç kızlar ve anti-pair kompleksleri yaş bakımı varlığına rağmen, markanın Cilt genç bayan için kısmen ağırlıklı daha etkili ve dekoratif kozmetik.

Böyle «Etüt Evi» ve «Skin79» olarak Güney Koreli marka üzerinde Görüşler neytralno- hayal kırıklığına arasında değişen ve hayranlık sözlerle biten büyük ölçüde değişmektedir. Bu çoğunlukla govoryat- bu kozmetik, içindir "Denemeden, bilmiyorum."

«Cilt Gıda» - oldukça kılık kusurları dışında daha içeriden deri, beslenme ve sağlık iyileştirme odaklı marka Koreli kozmetik. Bu gerçeği nedeniyle Çoğunlukla, marka popülerliğini kazanmıştır.

«Yüz Dükkanı» gibi bir marka doğal makyaj ve doğal güzelliği severler memnun edecek. Bu markanın dekoratif kozmetik çizgi çok sınırlıdır ve yeterli çeşitlilik sağlamaz. Ama «Yüz Dükkanı» güvenilir dan geri çekilmesi. Tüm kozmetik doğal malzemelerle dolu ve sizin için zararsızdır ve aynı zamanda iyi ve uzun süreli etkiye verir.

Kozmetik İçinde aktif maddeler yılan zehiri ve sümük salyangoz olarak «MIZON», oldukça spesifik bir şeydir. Bu maddelerin bu alışılmadık bileşimin nispet etkilidir, bu etkisi için bilinen bu marka, belirli anti-yaş kozmetik belirtilmelidir.

Geçen marka, az dikkat «Purebess», personel ve temizlik güvenliğine kadar çok güzellik ve konfor çok fazla değil odaklanmış hak ediyor. makyaj bileşimi, tüm parfümler, boyalar, alkol ve toplu tüketim diğer zararlı kozmetik devleri eradike kaynaktan. Bu kozmetik hatta en hassas cildi rahatsız olmaz. «Purebess» hassas bebek cildinin için kozmetik üretimi için markanın birçok iyi performans gibi çocukların kullanımı için popülerlik kazanmaktadır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.