GüzellikCilt bakımı

Pomza Ayak: nasıl kullanılacağı

Birçok kişi kabalaştırıp ayak derisi gibi böyle bir görünüşte önemsiz sorunlar yaşamaktadır. Tabii ki, sadece kendi başına geçecek umuduyla bunu göz ardı edemeyiz. Ama sonra Nasırlarım ve nasır daha sorunlara yol açar vardır. bize ayak derisinde ile tüm sorunları aşmak yardımcı olacak bir araç aramaya başladığınızda budur. Tabii ki, krem veya merhem satın alabilirsiniz, ancak çoğu zaman etkisiz kalmaktadır. Sonra yüzyıllar boyunca bu amaç için kullanıldı düz kayalar, hatırlıyorum. Pomza Ayak genellikle kozmetik amaçlar için kullanılması ve daima güzel kalmasını sağlar edilir.

Bir pomza taşı nedir?

Biz kelime "pomza", köpük beton veya cüruf yontulmuş ev sonra hemen mevcut lathed parçalarını duyduğunuzda. Ama bütün bu yapay araçlar doğal taş ile hiçbir ilgisi yoktur. pomza doğası patlayan volkan hafif camsı kütlesidir. Bu sıcaklık etkisi altında çözülür köpük gazlar sırasında oluşturulur. Eğitim pomza gaz bir şişe soda çıkar nasıl bakar. İkinci durumda Bunun dışında biz sadece zararsız bir köpük almak ve ilk - doğal malzeme içinde zor ve güvensiz koşullar.

Evimizde Pomza

onun homeliness rağmen, gözenekli taş genellikle iç tasarım için kullanılır. ondan sık sık çiçek süslemeleri çeşitli temelini olun. Bitkilerin iniş için doğal bir yer oluşturmak için, küçük çöküntüler taşları oymak için gereklidir.

Ama tabii ki, en sık nasır ve nasır, cilt bakımı ayak mücadele etmek bacaklar için, daha doğrusu onların rehabilitasyonu için kullanılan pomza, stratum corneum yok edilmesi içindir.

Neden pomza?

Birçok kişi bunun uzun süre alakalı bir araçtır olmaktan çıkmıştır inanıyoruz ayak bakımı, ama o kadar değil. Herkesin kozmetik mağazalarında kremler, maskeler, yağ çeşitli bulunabilir Bugün dahi, doğal ponza taşı ayaklar için çok popüler. Mükemmel kolayca profesyonel scrubs ile rekabet etmesine olanak epidermis ölü deri tabakalarını kaldırarak cildi yumuşatır. aynı zamanda cildin daha esnek hale, nasır ve nasır giderilmesine yardımcı olur. pomza bacaklar için, yorumlar etkinliği için hangi nokta arasında, ayak güzelliği takip etmek en ucuz yoldur nedeni budur. Tabii ki, biz çok hızlı sonuçlar beklememelisiniz. İlk iyileştirmeler yalnızca yaklaşık bir hafta ve sadece günlük kullanım için göreceksiniz. Ve sonra düzenli topuklu bakmak gerekecektir.

Nasıl bir ponza taşı evini kullanılır?

çakıl göstermesi, özellikle ilgi değildir. Ayrıca birçok bacaklar için pomza oldukça "agresif" vasıta olduğuna inanıyoruz. Onlar zarar kadar iyi getiremez söylüyor. Ama böyle tablolar sadece ayaklar için ponza taşı nasıl kullanılacağını bilmiyorum olanların sadece yayılabilir. Nasıl doğru kullanmak?

  1. Hiçbir zaman ayak cildi kurutmak için ponza taşı kullanabilir. İlk iyice sıcak suda kir, rasparte onları temizlemek ve bir havlu ile hafifçe kuru. buhar banyosu olarak, deniz tuzu, otlar çeşitli karışımlar, nişasta ekleyebilirsiniz. Bu yolla ponza taşı kullanımının etkisini arttırır.
  2. Bu araç, sadece kaba bir ya da dik bir cilde sahip bacaklarda parçaları üzerinde de kullanılabilir. Eğer taban ve topuklar birkaç kez üzerinde harcama yapın, hemen belli bir sonuç göreceksiniz. Ölü cilt sadece pul başlar. Eğer hafif bir yanma hissi hissettiğinizde, hemen prosedürü durdurun.
  3. Kullanım pomza sürekli tavsiye edilmez. Eğer 1-2 hafta gerekir etkiyi elde etmek için istenmeyen cilt "silmek" ve sonra sadece önleyici bir kez tedbirler her yedi günde yürütmek için.
  4. İşlem sonrası serin su ile ayaklarınızı yıkayın ve bir besleyici krem uygulayın emin olun.

Nasıl bir ponza taşı seçilir?

Tahriş, nasır ve Nasırlarım de bacaklar için ponza taşı kullanılmıştır. Nasıl kullanılır, yukarıda açıklanmıştır. Bu yöntem, ayak ve topuk deri ile pek çok sorunun çözümü için uygundur.

ayaklar onlarla çoğu sorunları önlemeye yardımcı için iyi bir ponza taşı, çünkü Şimdi, ayak bakımı için bir araçtır nasıl seçmek için öğrenmek gerekir. Bugün itibarıyla, size bir güzellik salonunda bulabilirsiniz herhangi pomza, seçer, ancak sözde doğal olmayan sentetik araçları önleyebilirsiniz. Birincisi, bunlar doğal kaliteye daha zayıftır. İkinci olarak, çok sık yıkmak ve kullanım sırasında parçalanacak yapısı o kadar sert değildir. Tabii ki, bir elinizde tutmak kolaydır ürünü, hem de küçük gözeneklere sahip birini seçmeyi deneyin, bu nedenle deride daha koruyucu etkisi olacaktır.

pomza türleri

Doğal ve yapay: Bugün, pomza iki türü vardır. gözenekli ve hafif elde edilen volkanik kaya yapıldığı için doğal, daha fazla tercih edilir. o tahrişe ve kızarıklığa neden olmaz dost ürün çevreye olduğu gibi, alerjisi olan sorunsuz kullanılabilir. Yanlışlıkla bacaklar için doğal pomza cilde zarar bile, iltihap korkuyor olamaz. o da kesilmez. tüm avantajlara rağmen, aynı zamanda su ile doldurur ve sonra çok uzun bir zaman ayakları kurumasını çok çabuk dezavantajları böyle pomza vardır ve bu bakteriler kendi gözeneklerde çarpın gerçeğine yol açabilir. Yani hep ponza kuru kaldığını emin olun.

Yapay pomza taşı oldukça çeşitlidir. Örneğin, genellikle ağır fiziksel emek sonrasında durumlarını ulushit için elini kullanmak yumuşak bir araç bulabilirsiniz. Onun özellikleri şunlardır: o kabarmaz, ıslak ise, uzun bir süre orijinal görünümünü tutabilir, bakterilerin üremesine imkan vermez. Ama yapay taş çökmeye ve hasarlı deride iltihaplanma neden olabileceğini unutmayın.

pedikür için ponza taşı kullanarak

pedikürler daha verimli gerçekleştirildi için işlem öncesi bir ponza taşı kullanabilir. Birincisi, sonra taşın pürüzlü hale derinin tüm tedavi, yıkama ve ayaklarını buhara. Yıkayın ve ayakları kuru. Artık kendilerini çivi tedavi etmek ve tırnak onları koymak olabilir. Zaten vernik ile kaplı çivi, etrafında bir ponza taşı kullanamazsınız unutmayın.

Modern pomza

Günümüzde dışında her zamanki ponza dışında, ayrıca ayak ve topuk derisinde bakımı için yardımcı modern araç, çeşitli satın alabilirsiniz. Yani, örneğin, artan popülaritesi bir kese şeklinde satılmaktadır bacaklar için sözde sıvı ponza taşı, kazandı. bunun yardım derin cilt temizleyebilir ile yumuşatmak ve nemlendirmek. Bu sünger taşı ana özelliği pürüzlü cilt pul pul özel toz partikülleri vardır, ayak yumuşak ve nazik hale getirir. bileşim, çoğu zaman etkinliği anlamına artırmak pomza sıvı propolis ve arı mumu içerir. Ovma ayakları ıslak ve birkaç dakika masaj, daha sonra su ile durulanması uygulanmalıdır. Bu masajdan sonra cildinizi krem koymak arzu edilir.

Hiçbir az popüler bacaklar için elektronik pomza olduğunu. Bu pedikür için kullanılan özel bir makinedir. Bunun yardımı ile hızlı ve acısız evde nasır kaldırmak mümkün olacak. O sık sık keratinize cilt daha hızlı ve kolay atış farklı kaplamalarda ile birkaç özel memesi vardır. oranı bazı modellerde farklı olabilir, ancak silindir, saniyede 30 devir kadar döndürülebilir. makaralar sadece tek bir tıklama ile, hızlı bir şekilde değiştirilir. sap ergonomik bir şekle sahiptir, nedenle tutmak için rahattır. ayakları üzerinde değil, aynı zamanda dirsek veya ellerde sadece cildi yumuşatır tür elektronik pomza sayesinde. Makine genellikle ek cihazlar ile donatılmıştır: bir fırça pil, kullanım talimatlarını temizliğinde kullanılabilir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.