BilgisayarlarYazılım

Photoshop Mükemmel cilt - hızlı ve kolay!

Oldukça sık ilginç fotoğraf bazı ayrıntıları gölgede. Bu etki geçici (sivilcelerin, döküntü, vb) ve kalıcı olarak takılabilir görünüş, yanlış açılı veya sorunları alınabilir (doğum lekeleri, vb siğiller). Photoshop - İyi bir fotoğrafı atmak değil amacıyla, popüler grafik editörü basit bir takım adımlar yürütmek mümkündür. Eğer zevk için izin görüntünün manipülasyon sonucu olacağını Mükemmel ten, fotoğrafları inceleyen. Ve ayrıca etrafta onlara göstermek için.

Dijital parametrelerde değişikliklerin sonucu, bu nedenle aksi sonuç may çok doğal olmayan, dikkatli olmalıdır - Ama Photoshop mükemmel cilt unutmamalıyız. Bunu önlemek için, "yumuşak" yapılandırma araçları kullanmak ve onlar için daha yüksek değerleri ayarlamak için. işin iki alan vardır:

- tüm görüntü üzerinde cilt tonunu hizaya;

- Bazı eksiklikleri ortadan kaldırılması.

"Filtre - bulanıklık" ilk yöntem için sekme içinde yer alan "Gauss bulanıklık" standart fonksiyon, kullanılan ikinci düzenleme, ana panel ile bir araç kullanır, soldaki varsayılan, bir "Kür fırça" ya da "yeniden üretilmesi fırça". adı program veya yerleşim açısından sürümüne bağlıdır. ve «Şifa fırça araçları» - «GAUSSIN bulanıklık Blur»: Bu yazılımın İngilizce sürümünü kullanmak için isimler sırasıyla aşağıdaki gibidir. Onların yardımı ile Photoshop mükemmel cilt kısa sürede yapılacaktır. şüphe etmeyin!

iki yöntem "Gauss Bulanıklığı" kullanılabilir filtre kullanarak Photoshop mükemmel bir cilt elde etmek. Bunlardan birinde, görüntüyü indirerek, yeni bir katman oluşturun. Bu sağa bağlam menüsü "katmanları" üzerinden gerçekleşir. Baz tabakası oluşturmak için daha önce sol fare tuşunu basılı veya penceresinin altındaki düğmesine tıklayarak aşağıya doğru sürüklenebilir.

yeni bir katman seçme, bulanıklık ayarlarını çağırmak ve yarıçap piksel olarak görüntülenir yeri seçin. Bu ayar kişisel tercihi nedeniyle, ancak abartmak değil önemlidir. eskisi gibi kalacaktır çünkü tüm katmanları birleşmesinden sonra biz endişe gerek yok Photoshop mükemmel bir cilt ve diğer her şeyi almak için - bu eylemleri yürüten, biz ana şey unutmamalıyız.

Seçilen katman maske katmanı üzerinde uygulanması bulanıklık eklenir. Ardından, sol taraftaki, panelde temel araçları "fırça" seçin ve büyük bir değer ile alınabilir istenen çap ve yumuşaklık, ayarlamanız gerekir. Renk beyaz bırakılabilir, bu varsayılan değerdir. Daha sonra, fırça ihtiyaç derinin şeklini düzeltmek için görüntü bu bölümleri gerçekleştirilir.

Diğer bir yöntem görüntü "Gauss Bulanıklığı" kullanarak, yani daha sonra derinin dışında "Eraser" ve sildim herşeyi seçmektir. Sonra katmanları birleştirerek, sonucun keyfini çıkarmak mümkündür.

bir bütün olarak normal resim, ancak vb akne, siğil gibi görünüşte bazı kusurları vardır, onlar sadece yeterli olabilir aracını kullanarak, kurtulmak için "Eğer Lecha fırça." Bununla beraber, «alt» ve farenin sol tuşuna kenetli sonra gölgede benzer deri bölgesinin ve. Daha sonra, az önce düzeltilmesi gereken kusur üzerine imleci koyun ve sol fare düğmesini tıklamanız gerekir. Görüldüğü üzere, Photoshop mükemmel cilt çok kolaydır ve programın inceliklerini ayrıntılı bir almasına gerek yoktur.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.