SeyahatOteller

Oteller Dombai - harika kayak tatili içine dalma.

Bir turist için en iyi yer - Rus tatil iyi bir dinlenme, Dombai içinde dinlenmek istiyorum. 1620-1650 m - Bu dağ tatil toprakları Karaçay-Çerkes merkezinde yer almaktadır deniz seviyesinden oldukça yüksektir. Amanauz, Alibek ve Dombay-Ülgen - majör eğlence ve spor merkezleri Kafkas üç nehrin birleştiği yer almaktadır ile tüm tesisi alanı, Kafkas sıradağlarının eteğinde yer almaktadır. Yatılı-house 1926 yılında inşa edilmiş ve altyapısını her yıl geliştirir edildi.

Dombay Tüm Rusya Merkezini kabul dikkati çekiyor kayak ve dağcılık yanı sıra aktif turizm. En ekstrem sporlar yayılmasına, iyi şartlar vardır vardı bu tesisi özellikle uluslararası ve Avrupa kupalarında farklı düzeylerde her yıl yarışmalar,.

Ayrıca, tatil yıllık festival ve tüm Rus yarışmalarda çok sayıda tutmak için bilinir. Bu şehirde büyük bir talep yüksek uluslararası düzeyde festivaller ve sanat şarkı yanı sıra sosyo-politik ve bilimsel forumlar yarışmalar vardır. Modern Dombay Eğer tatil için gereken her şeyi birleştirir. Turnuvanın anda lüks olanaklar ve kaliteli hizmet ve yüksek katlı binalar ile bu modern otel Dombey.

tırmanışı eşsiz tasarımı ile oluşturulan Dombay otelleri. Buna ek olarak, otel, spor malzemeleri ile dağcılık ekipman kiralama özel merkezler, hem de çok sayıda dükkan yer almaktadır. Dombay oteller bu şehirde güzel bir kış tatili için izin ve geleneksel yayla ve Avrupa mutfağının lezzetlerin deneyin.

Çoğu zaman, turist sel sezon burada mayıs Aralık döneminde başlar, aynı zamanda Şubat ve Mart aylarında oteller Dombey insanlar tarafından doldurulur. Birkaç otel bu spor kasaba düşünün.

Milli Otel

Bu otel tüm önerilen Dombai en rahat ve Dombai ormandaki pitoresk doğanın ortasında yer almaktadır. otel pist Kafkas dağlarının kuzey yamaç geçer Çok yakın toplam yüksekliği 1620 m'dir. Deniz seviyesinin üzerinde. Otel yapısı çevreleyen dağ manzarası ile mükemmel bir şekilde uyan bir modern bina 4 tavan katlı konut olduğunu. Özellikle turistlere otel, hem de personelin misafirperverliği ve kayak pistlerinin yakınlığı rahat ve konforlu bir iç mekan mutlu ediyor.

hotel Crocus

Bu otel Dombai girişinde yer almaktadır ve nehir Dombay-Olgen içine köprüden önce küçük bir tepe üzerinde yer almaktadır. Bu otel 4 katlı, küçük bir dağcılık çadır gibi tüm iç oda inşa edildi. telesiyejin yakınında bulunan bu otel ve spor malzemeleri kiralama öğe sadece 50 metre uzaklıkta. Konuk turist bir kablo ve uydu TV ile geniş LCD televizyon, hem de uzaktan internet erişim noktasını bulabilirsiniz. pasif rekreasyon hayranları için özel bir konferans salonu olan saatli bir kafe-bar ve restoran "Moskva" vardır.

Otel Dağ Tops

Otel "Dağ Tops" Uzun Dombai Açıklığın ortasında yer almaktadır. Yanında otel, kullanımı ücretsiz olacak yaşıyor ve dağdan inişin alt istasyonunda tüm kullanılabilir modern sarkaç asansör, turist vardır. Buna ek olarak, burada otelden sadece 150 metre mesafededir ünlü Narzan kaynağına seferler olacak. Ayrıca, bilardo ve casinolar ile donatılmış odası bulunmaktadır ziyafet salonu ve gece kulübünde varlığını dikkati çekiyor.

İstisnasız, Dombay oteller hizmet ve kalite oda servisi sadece otel Dombai hakkında olumlu eleştiriler destekler yüksek seviyede sunuyoruz.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.