Sanat ve EğlenceFilmler

Onun gerçek adı nedir? Germiona Greyndzher?

roman Dzhoan Rouling masal aktris Emma Watson canlandırdığı ana karakterlerinden biri dayanarak beğenilen filmi. hikaye, onun anne ve baba olarak - Muggle'lar, yani onlar kızı alışılmadık, güzel, gerçek adını verdi budur çünkü sihirli güçleri var, ama görünüşe göre nedyuzhennoy hayal donatılmış yok normal insanlar - Hermione (Granger - onun roditeley- adını diş).

Neşeli bir görünüm ve "zorlu" savunma oyuncusu vardır

Nerede sıradışı yetenekleri olan öğrenmelisiniz kız mı? Tabii ki, sihirli bilim Hogwarts okulunda! Yol boyunca, en kısa sürede özel bir tren platformu 9.3 / 4 dışarı çekti, kahverengi gözlü, kahverengi saç gür paspasla o, sihirbazlar-acemiler aynı ile buluşmuştu. Adları Ron Uizli ve Harry Potter oldu.

Sonra gülümsemesi hafifçe uzunca ön dişleri şımarık. Ama sonra kolayca ve güvenle bu estetik dezavantaj ile ele alınır. Bu dönemde ailesi diş hekimliği değildir yardım etti ve (çenesini ulaştı dişleri böylece artmış bir büyü Malfoy'un sonra) ilaç Madam Pomfrey.

Bütün genç sihirbazlar uysal hayvanlar vardı. Temelde, baykuşlar, ama bizim kahraman bir kedi Crockshanks oldu - bu onun var gerçek ismi, Germiona Greyndzher filmin Rus versiyonunda, Crockshanks onu aradı. Kız onu emzirdi dokunmak ve o (bir sıçanın kılığında alıngan Animagus itibaren), örneğin, zararlı ve tehlikeli kemirgenler onu koruyan bir muhafız gibi sevilen ve.

Hermione Üstün nitelikleri

Hermione - tutkulu değil "zubrilka" değil "bücür" (kendisi için o her zaman elde değildi), o sadece seviyor ve öğrenmeyi bilen, o okuyup araştırmalara katılabilmesi sever. ortak maceralar Ron ve Harry, - büyü ve büyülü tarifleri bilgi onu en iyi arkadaşları kurtardı ne sıklıkla unutmayın. burs yanında, o da anlayışlı geliştirdi. Felsefe taşı için arama hikayede, o bilginin ve mantığa dayalı değil Snape'in bilmece, karar verdi. Germiona Greyndzher - Çoğu zaman, çünkü o korunmasına kendini atar hangi adanmışlık "onların", kahramanı Harry onun gerçek adı değil gibi görünüyor.

Dostlar ve Düşmanlar

Onun olumlu nitelikler gözden kaçmış gitmiş değil, bir çok arkadaşı genç büyücü var. Birincisi, elbette, veliler, o çok sevdiği kime. İkincisi, iyi arkadaşları Harry ve Ron (kendisi için o sonunda hala evli olmak). Üçüncüsü, Ron'un kızkardeşi Ginny Neville Longbottom, Luna Lovegood ve Viktor Krum (aktif topun şövalyesi oldu, onu kur). doğrudan ve mecazi anlamda hem büyük sevgilisi de olağanüstü bir ormancı Hagrid ve diğerleri idi.

işgal bir kişi (veya karakter), hayatında etkin bir konumda, her zaman arkadaş değil, aynı zamanda düşman sadece vardır. Bizim kahraman - istisna değildir. O, onun en yakın iki arkadaş gibi, çok tehlikeli bir ana düşman oldu. Lord Voldemort - bu onun gerçek adı! Germiona Greyndzher da feuded ve onun kölelerinin ile cesurca savaşmış - Ölüm Yiyenler ve Draco ile Malfoy çocukluktan beri mücadele etti. Ben şımarık gazeteci olarak hoşlanmadığı Rita Skeeter.

Güçlü ve karakteri zayıf yönleri

By güçlü noktalarının her şeyden önce bizim karakteri nedeniyle, büyük güce bunu almak gerekir - zeka ve karmaşık sorun durumlarında eleştirel düşünme gücü. Başka olağanüstü kalite karakteri Harry anne, zambak, fedakarlık ve şefkat yeteneğine olarak bulunur. Her zaman zor olanlara yardımcı olur. Son olarak, o çok cesur ve her zaman onun arkadaşlarının korunması, tehlike söz konusu olduğunda, inandıkları için savaşır.

Bizim karakteri zayıflıklar güçlü çok daha azdır, ama öyleler. Bazen çok sıcak huylu ve kendini kontrol (genellikle ergenlik döneminde ve Ron yaşanan ihtilaflar sırasında oldu) kaybeder. Bazen nedeniyle itibar mükemmel öğrenci aşırı koruyan ve başarısızlık korkar olması nedeniyle zor bir durumun içine alır. Bu, çünkü herkese her zaman ispat için sürekli ihtiyaç olur Germiona Greyndzher - Gerçek adı layık sorceresses, Muggle orijini olan rağmen.

Bu arada, çok zordu yıllardır böyle bir canlı ve çok yönlü şekilde oynamaya. Germiona Greyndzher (aktris Emma Watson gerçek ismi) - büyük başarı, tüm dünyada büyük bir ün ve yeni ve heyecan verici rolünün genç şarkıcı getirdi.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.