BilgisayarlarDefterler

Netbook Packard bell Dot S: Özellikleri, genel bakış, fotoğraflar ve yorumlar

Her üretici, müşterileri memnun etmeye çalışıyor, en düşük ağırlık ve maksimum taşınabilirlik ile bir ürün yaratır çünkü uzun, netbook ve dizüstü bilgisayarlar arasındaki çizgiyi sildim mobil bilgisayarların piyasada olmuştur. segment zaten yapmaz taşınabilir cihazlar BT uzmanları olmadan, sadece mobil gadget amacını belirlemesine ve satın advisability hakkında görüş vermek mümkün.

Makalenin odak - dizüstü Packard bell Dot S. Özellikleri, genel bakış, fotoğraflar ve sahiplerinin yorum netbook'lar ailesine ait cihaz hakkında daha fazla bilgi almak için okuyucuyu yardımcı olacaktır. Ve uzman tavsiyesi potansiyel alıcılar bir gadget evde veya gerek anlamanıza yardımcı olacaktır.

ürün konumlandırma

kar peşinde Üretici, çeşitli kesimleri netbook Packard bell Dot S sunmaya karar verdi. 15 000 ruble ucuz bir dizüstü maliyeti için - sadece imkansızdır. Ama gerçek kalır. Cihaz aşağıdaki nişler yer aldı yana:

 • ofis için taşınabilir aygıt;
 • öğrenci için kompakt dizüstü;
 • kadın için zarif arkadaşı.

tek bir cihaz tüm görevleri ile baş ve bu segmentlerin tüm alıcılar tatmin edebilir Tabii ki, BT alanında pek çok uzman merak etti. her zaman boşlukları, sadece ürünün değeri, ancak işlevi, kullanışlılık ve performans birleştiren aslında fark vardır. Okuyucu bu makalede cihazın özelliklerini inceleyerek bu kendini doğrulayabilir.

ilk tanışma

Renkli bir doğal potansiyel alıcıların dikkatini çekmek küçük diplomatın şeklinde yapılmış karton kutu, dekore. Paketin içinde, alıcı nakliye ve netbook işletim sistemiyle satıldığında (Windows XP ve Windows 7) sadece bu durumlarda sağlanır ekran Packard bell Dot S. Sürücü silmek için bez bir netbook, batarya, şarj cihazı, manuel, çantayı bulur. Diğer durumlarda, imalatçı resmi sitesinden yazılımı indirmek için önerir.

Onların incelemede, kullanıcıların olumlu paketinizi açıklar. Herkes, istisnasız sahipleri, cinsiyetine bakılmaksızın netbook taşınması için bez çanta gibi. O hem pratik, hem de sonbaharda darbelere cihazı koruyabilir.

Görünüş ve yapı kalitesi

ortalama kullanıcı görünümünü -Generally gerçekçi olmayan uzman rüşvet hala mümkün değilse Sorular laptop Packard bell Dot S. detaylı çalışma ile alıcılar başlar. Aslında, alıcı Acer Aspire One - ağızların lokasyonuna, yanı sıra çok sayıda bileşenden kimliği de dahil olmak üzere, teknik özellikleri, aynı zamanda görünüş olarak sadece görülür. Ciddi bir fark ücretine olduğunu - yorum yaratıcısı neredeyse bir buçuk kat daha ucuz.

Yapı kalitesi, üreticinin hiçbir soru gelince. Tüm plastik parçalar birbirini mükemmel şekilde ayarlanır, hiçbir boşluk veya merkezleme problemleri yoktur. parlak kaplama cihazı kapsayan karıştırır - bu sıfırdan kolay, ve parmak izleri plastik harika toplar. alt birimi, bir mat vardır ve düz yüzeylerde stabilite netbook sağlayan dört kauçuk ayağı ile donatılmıştır.

sistem kapasitesi

Taşınabilir cihazlar için Packard Bell dot s özellikleri temel parametreler değil, birçok potansiyel alıcılar hala sıfatı ile ilgilenen küçük bir laptop. İşin tuhafı, netbook potansiyel vardır:

 • İşlemci Intel: Atom N550 1500 MHz hızında;
 • DDR3 bellek 2 GB ile sınırlıdır;
 • Intel GMA 3150 entegre grafik;
 • Manyetik sabit disk 5400 rpm bir iğ hızı ile 320 GB.

Genelde, pazarında, kullanıcı taşınabilir aygıt değişiklikler bir sürü bulabilirsiniz. Hepsi bileşenleri monte edilmiştir. Yani, pazar iki çekirdekli baz modeli üzerine inşa en güçlü yapılandırma geliyor - Atom N2600, bir kullanıcı 1 GB RAM ve 160 GB sabit disk ile bütçe sınıfında en ucuz dizüstü satın istenir.

ekran boyutu

FullHD formatında yüksek kaliteli video izleme hakkında, LCD ekranının dizüstü Packard bell Dot S. Özelliklerinin tüm sahiplerini fakir olduğunu unutabilirsiniz. 1024x600 dpi çözünürlükte On ekran belgeler ile çalışan ve internette sörf yapmak için uygundur. Evet, medya netbook tabidir, ancak renk üretim kullanıcılarını memnun etmek mümkün değildir.

Ama güneşli bir günde bilgilerin görüntülenmesinin herhangi sahibini memnun edecek. Üretici hatta parlak ortamlarda resimleri görüntülemek yapabiliyor LED-arkadan aydınlatmalı layık mobil ürünü, donatmıştır. Bu netbook ile ofis veya kafeterya, hem de doğada sadece çalışmak uygundur.

giriş aygıtları

Küçük dizüstü tam bir klavye ile donatılmış edilebileceğini tahmin etmek zor değildir. Üretici gerekli tüm düğmeleri ile kullanım sağlamak için çalıştı, ancak bu ciddi Packard bell Dot S. klavye hakkında medyada sahipleri negatif Yorumlar kullanılabilirlik dizüstü etkiledi. çok fonksiyonlu tuşları ek olarak, imalatçı kısa inme ve parmak darbe eksikliği ile düğmeleri ile cihazın temin kendini sağladı. cihazdaki metin ile çalışmak için sakıncalıdır.

, Dokunmatik yüzey, büyük kullanımı kolaydır yok multi-touch ve dizüstü sahipleri de ona sorular destekler - touch pad gelince, o zaman her şey tam tersi olduğunu. Dokunmatik yüzey dilsiz düğmesi yoksa kaydetti, ancak dokunmatik yüzeyi devre dışı bırakmak için çalışma sırasında gerekli değildir edilmelidir. Aslında duyarlı alan kazara dokunuşlarla tepki vermez ve "hayalet" basıldığında olmasıdır.

arayüzleri ile çalışma

rahat çalışma netbook Packard bell Dot S ile kullanıcı ön ve mobil cihazın arka panelindeki komple yokluğu arayüzleri ve bağlantı noktası sağlar. Doğal olarak konfor işlevselliği için ödemek zorunda. Yani, cihaz sahibinin sağ ucundaki bulur: bağlantı hoparlörler, USB bağlantı noktası, bir giriş ve çıkış Kensington kilidi, LAN portu cihazı ve bir bellek kartı okuyucusu.

Sol panel içermektedir: bir şarj, iki USB port ve video çıkışı D-Sub bağlanmak için bir arabirim. kurulumu için yer bol olarak üretici, bir netbook popüler HDMI arayüz sağlamak vermedi, işin garibi.

kablolu arayüz ek olarak, taşınabilir cihaz WiFi kablosuz modülü ve Bluetooth ile donatılmıştır. Bu arayüzler bir çok soru var çalışmak için. WiFi ağlarını faaliyet üretici iddialar 802.11 g / n, ama çıkıyor pratikte biraz farklı olması. Tek bir standardı seçmek için - her iki ağda çalışmaya laptop yapma mümkün olmayacaktır.

taşınabilir aygıtta Çoklu

netbook Packard bell Dot S kullanarak videodaki arkadaş ve akrabaları ile iletişim, ancak sadece çok gerekli. şey üreticisi sesli ve görüntülü mesajlaşma iletilmesinden sorumlu multimedya araçları, yeterince dikkat etmedi olmasıdır. Dahili ekranın üst yüzünde yer alan konut mikrofon, hiçbir sesli gürültü azaltma vardır. Böyle bir düzenleme ile çok rahatsız edici çalışması. durum bir ses girişine sahip olabilir, sadece harici mikrofon giderin.

kamerayla ilgili olarak, kalite gerçek zamanlı olarak görüntü aktarımını zamanki fotoğraflar oluşturmak söz değil, hatta yeterli değildir. Ne bu cihazda multimedya çalışmaları için açıkça değil üretici bilinmemektedir düşünüyorum ama.

Yükseltilebilme

O kadar basit değil ve mobil cihaz performansında artış ile. Üretici bir dizüstü Packard bell Dot S. Bellek (anakart daha büyük hacimli birimlerini görmez) iki gigabayt donanım ile sınırlıdır yükseltmek taşımak isteyen hayranlarına, yasal boşluklar bırakmadı, ve IDE sabit disk formatı, modern SSD sürücüsünü değiştirmek mümkün olmayacaktır. Alternatif olarak, sabit disk flaş bellek ve RAM kurulabilir olarak hafıza kartına nedeniyle genişletmek, ancak kullanıcıyı mal olacak bu karar çok pahalı için.

hızaşırtma konusunda, bu konuda bir şey unutmak da mümkün - nedeniyle kompakt mali temsilcisi işlemcisi veya bir entegre çip aşırı ısınma ile baş edemez zayıf soğutma sistemine sahiptir, çıkış videosu sorumludur.

sorunlarını çözme

Netbook verimliliği açısından diğer taşınabilir cihazlar farklı değildir, böylece işlem sırasında meydana gelebilecek herhangi bir hasar, benzer bir şekilde çözümlenmektedir. Kullanıcıların karşılaşabilir en yaygın sorun - o Windows ortamında işlevsel olmayan ağ sürücüsü (kablolu ve kablosuz) 'dir. soru dizüstü Acer Aspire One için yayımlanan üçüncü taraf sürücüleri yüklenmesi ile çözülür.

Eğer netbook Packard bell Dot S açmak yoksa, servis merkezine taşımak için acele gerekmez. 10 saniye süreyle çıkarılabilir pili devre dışı yeniden bağlayın ve mobil cihaz çalıştırmayı denemek için tavsiye edilir. Genel olarak, gıda ile ilgili sorunlar bu gadget takip. sadece aşırı ısınabilir ve yakmak ve olamaz Örneğin, şarj Hipro daha iyi, ağa bağlı gözetimsiz bırakmamaya.

Sonuç olarak

Onların yorumlarda, birçok sahipleri defteri olan hesap makinesi ortak yaşam dizüstü Packard bell Dot S tür vaftiz var. Ve bir şey var. Netbook açıkça çalışmak gerekir - öğesine olursa olsun, her şey bir şey uygulanabilir gibi görünüyor ama değil yüzde 100:

 • Ancak arkadan aydınlatmalı LED ile düşük çözünürlüğe sahip ucuz ekran;
 • geliştirilemeyen düşük performans bileşenleri;
 • Orijinal sürücü uymaz kablosuz arayüzleri;
 • çalışmıyor medyanın varlığı, gibi birçok istiyorum.

Makul fiyat, işlevsellik ve performans - onun için daha önemli olduğuna karar potansiyel alıcılar için tabii Seçim,,. Uygulamada görüldüğü gibi, tek bir cihazın tüm ihtiyaçlarını karşılamak için mümkün değildir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.