SeyahatOteller

Nerede Boguchar kalmak? Otel veya oda kahvaltı?

Güneyde, Voronej bölgesinde Boguchar denilen küçük bir kasabadır. Otel bu yerde kalmak, ya da bir iş gezisi üzerinde gelmeye karar edenler için içinde oda bulunmaktadır. Apart otellerden, oteller vardır, özel sektörde kiralık bir ev kiralayabilirsiniz. Önceden Kitap otel odalarında hareket halinde maksimum konfor yaratacak olan önerilir.

Boguchar oteller farklı türde düzenlenmiş. Bunların büyük on dokuzuncu yüzyılda inşa edildi. onlar gezginler Rusya'nın diğer şehirlerde Boguchar geçerek durdu hanlardı iken.

Otel tipleri

Boguchar otelleri küçüktür. Genellikle her misafir maksimum dikkat sağlar bu küçük odalarında,.

Hemen hemen tüm odalarda TV ve klima bulunmaktadır. Bazı otellerde ise otopark, oda kafeterya, internet vardır. Gerekirse saklıdır odaya ilave yatak konulabilir.

otellerde Oda fiyatları hemen hemen aynıdır ve sandalye sayısına ve konfor düzeyine bağlıdır. Fiyat 1000 kişi başına günde 3000 p ortalama değişir.

seç otel

Bir otel ne var ki? Boguchar Voronej bölge - küçük bir kasaba, ama burada bir seçim var. Dikkat Otelin konumuna, konfor düzeyi, hem de ek hizmetler doluluk durumuna çekilir. misafir durdurmak için en yaygın yer - geçerli:

  • "Zodiac";
  • "Slavyanka";
  • "Olga".

Her otel kendi özellikleri vardır.

şehirdeki otellerde yanı sıra kiralık bir daire veya özel ev, evde bir oda kiralayabilirsiniz. Bu kasaba herkes zevkinize ve bütçenize kalacak bir yer bulabilirsiniz.

"Zodiac"

şehir Boguchar otelin her ziyaretçiye "Zodyak" konforlu odalar sunmaktadır. pek, sadece sekiz vardır. Hepsi farklı maliyetlere sahip, yani farklı gelir konuklara ev sahipliği yapmaya izin verir.

Bu saat bir otel işletmektedir. Bu üç kilometre tarihi kent merkezine yer almaktadır.

Otelin kendine ait oto yıkama çünkü konforlu odalara ek olarak, bir oto tamircisi hizmetlerini kullanabilirsiniz. şehrin en iyi kahve birini servis eden bir kafe de bulunmaktadır.

Her odada klima ve TV bulunmaktadır. Personel dostça ve çok özenli.

"Olga"

Boguchar otel "Olga" geldikten dekorasyon kendi tarzı vardır, her biri benzersiz odalar sunmaktadır. Burada, sadece "Zodiac" olduğu gibi her odada TV, klima vardır. Bu avantajı köyün orta kesiminde yakın konumudur. mesafesi bir kilometre biraz daha fazladır. Araba ile Her yolculuk bir otopark yeri mevcuttur.

Çok uzak mekanlara bazılarıdır. Bu tapınak iletişim. Şehit John savaşçı, müze, bir toplu mezar 52.

"Slavyanka"

Kentin Boguchar için başka seçenek sunar. Hotel "Slavyanka" - en iyi seçeneklerden biri. merkeze ondan bir kilometreden daha az olduğunu. Burası yatak farklı sayıda farklı fiyat kategorilerinde de sunar. Şehirde yolculuk edenler için uygundur saat otelin etrafında çalışma. sunulan otopark ile seyahat edenler için.

"Arsen"

Oldukça rahat sunan şehir Boguchar otelleri. fiyatlar ise oda tipine göre farklılık farklıdır. "Arsen" konuklar farklı fiyat kategorilerinde oda üç seçenek sunulmaktadır. Bu çift, üç "rahatlık" oda tipi ve "lüks". Her biri bir televizyon, klima, duş vardır. Gerekirse, ek bir yatak odası olarak ayarlanabilir.

Bu otelde misafir kaldıkları süre boyunca ücretsiz çay ve kahvenin tadını çıkarabilir. konuk yemekler saklayabilirsiniz buzdolabı, de bulunmaktadır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.