GüzellikSaç

Güzel bir kuyruk Hazırlanışı: şık, gerçek oruç

neredeyse evrensel saç - günlük yaşam yüksek kuyruk Yani tanıdık. Birincisi, ikincisi bunu çok zaman almaz oluşturmak ve hemen hemen herhangi bir kıyafet için çok uygundur.

seçimi kuyruk

Yapımı at kuyruğu, tabii yüz şekli, ten, boyun uzunluğu ve, saç tipi: hesaba onların görünüm özelliklerini almak zorunludur. Şüphesiz uzun saç her sahibidir "Nasıl olur güzel bir kuyruk yapılır?" Birçok seçenek vardır - En basitten çok karmaşık ve ilginç için. Bu saç modeli gitmek için plan ve ne kadar zaman yapımına harcamak ile nerede dayalı kendi değerinde, seçin.

Klasik yüksek kuyruk

Nasıl güzel bir yüksek kuyruk yapmak için? Bunun için bir tarak, fırça ve tarak, oje veya balmumu, güçlü ihtiyaç toka. Eğer düz doğa ve pürüzsüz saçlarından ise, bu saç modeli zor değil yapmak: kalite karde ipliklerini sakız kullanarak düzeltmek usulsüzlükler ve "horoz" kurtulmak bir tarak kullanarak, üstte toplamak. saç aniden mükemmel vernik yardımıyla pürüzsüz, temiz dalgaları değilseniz. Bu seçenek Sorunuzun cevabı için uygun değilse geçerli: alt şeridinin kuyruk ayrı "güzel bir kuyruk, nasıl yapılır", küçük bir pim ve vernik vasıtasıyla sabitleme, onu tarak ve sakız etrafında sarın.

Bu saç stilinin klasik bir görünüm ile aynı ilkesine dayalı, güzel kuyruk nasıl diğer bir seçenek. Eğer başın arkasındaki saç yükseltmek önce, o tacı bölgesinde yer alan bir tek şeridinin hacmini vermek gereklidir. Yer değiştirme polar sabitleme araçları kullanarak, ekli. Bu saç modeli ile Güzel ve zarif barrette bakacağız. Ayrıca sakız altında gizlemek kurdele veya atkı, ekleyebilir.

şenlikli saç modeli

Nasıl bir incelik ve tat vurgulamak değil, aynı zamanda kırmızı halıda layık bir saç modeli haline sadece güzel bir kuyruk, yapılır? Bunu yapmak için, bir fırça ihtiyaç tarak, sakız, tokalar, görünmez ve sabitleme saç için araçları içermektedir. Saç Bölüm üst atkı üzerinde (zihinsel kulakların üstünde yatay bir çizgi çizin) ve müdahale etmek değil, bu yüzden, yakalamak ve dinlenme tarak ve boyuna doğru bir at kuyruğu toplamak için iyidir. Bu saç modeli yakışmış düz saçlı, böylece dalgalı saç varsa, ütüleme ile ön düzeltin. Bir kuyruk hazır olduğunda Şimdi, tarak ve iki eşit parçaya bölmek için saç parçası ayrılır. Bunlardan, geleceğin oluşturan iki "yaprakları" sıkı yay pimleri yardımıyla düzeltmek, bütün darbe maskeleme sakız altındaki tüm ipuçlarını gizlemek ve lake serpilir. payetler, çiçekler, minyatür yay - - dekoratif unsurlarla işaretçilerine kullanarak sofistike görüntü katacak.

İlk seferinde başaramazsan bile Şimdi güzel bir kuyruk nasıl biliyorum, güvenle çalışmaya başlayabilirsiniz, bazı sürede istenilen sonuçları görmek uğrarsınız!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.