ÇirkinlikInşaat

Ne olduğunu ve ne kullanılır: örgü Güçlendirici

Daha yakın zamanlarda, için vakıfların takviye başarıyla inşaatçılar eline aldı neredeyse hurda, kullandı. sanayi malzemeleri bina büyük miktarda sunduğu için bugün birkaç kişi, bu "vahşi" yöntemleri kullanın, çok daha uygun bu tür amaçlar için. Bunlar, bir kez de inşaat sektöründe neredeyse devrim yaratmıştır güçlendirici ızgara vardır.

Onlar özel tel ve hatta demirbaşlar yapılır. çubuklar halinde inşaatta doğrudan nokta kaynağı ile bağlamak. Yani endüstriyel ızgara takviye güvenlik gereksinimleri için uygun değildir durumda yapılacak.

Nasıl ve kullanıldıkları yerlerde

Çoğu zaman onlar için kullanılan temellerini güçlendirmek bina ve duvarların. Genellikle, her durumda yapamaz farklı takviye araçlarının kullanımı olmadan tasarımın teknik özelliklerini geliştirmek. duvarcılık, ancak yol ve hava alanlarının bile pist değil sadece kurulum inşaatçılar örgü takviye kullanılırsa güçlü olacaktır.

Ayrıca, tuğla bir duvar dik olmadığında, sözde "ağır" kavrama gerçekleştirilmesi vazgeçilmezdir ve mermer, granit ya da benzer malzemelerden. Buna ek olarak, ağlar olmadan yapılamaz evin karşısındaki doğal veya yapay taş kaplama yardımıyla. Aynı bahçıvanlar ve bahçıvanlar uzun sera ve seralarda çerçeveler için örgü takviye kullanmaya uyarlanmıştır: epik ihtiyaçlar gibi olmadığı için ancak bunlar kullanılır.

takviye edici hasır üretimi için, çapı 6-12 mm Al ve ANI kategorileri kullanılır. betonarme yapılmış özellikle zorlu ve önemli nesneler inşa edilirken Bunlar genellikle kullanılır. vakıf takviye "nasıl olsa", serilir sanma.

Tipik olarak, bu gibi durumlarda, ve bunun gelişmesi için taslak bir proje şimdi 3D-modelleme en karmaşık programı kullanılmaktadır. Özellikle, aynı 100x100 örgü takviye daha önce müşteri inşaat tarafından sağlandı çizimlere dayanan inşaat dahil edilebilir.

Ancak, kısa sürede buna değer olarak bitmiş çerçeveleri çok daha ucuz ve bakış bir ekonomik açıdan daha uygun bunları kullanarak yapımı olan söz. Binaların çoğu uzun maliyetleri önemli azaltabilir modeli projeleri tasarlanmıştır Yani. Kural olarak, tüm boyutlar GOST düzenler. Bu amaçla Batı'da kafesleri ve otomatik modda kaynak iskeletler gerçekleştirmek robotik üretim hatları, üretmek yok.

Eğer büyük bir şey yapacağız, şiddetle profesyonellere açmak için önerilir. Hala bir hata yapmak, bu tür ürünlerin bir seçim ile ilişkilerini yoksa son derece kolay olacaktır. Ne yazık ki, bizim satıcıların psikolojisi değişmeden kalır: Biri sık sık takviye örgü bulabilirsiniz punto kaynağı hiç değilse "birinin içinden", kaotik bir şekilde gerçekleştirilir. en iyi ihtimalle arızalı örgü% 15-20 yapısal mukavemetini azaltabilir: Beton o var zorlayabilir varsaymak gerekli değildir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.