Haber ve ToplumKadın sorunları

Ne bize meme halo söyler

Birçok Avrupa ve Amerika ülkelerinde, gençlerin cinsel eğitim devlet düzeyinde ilgi çok ödersiniz. Okullarda yaşlardan itibaren insan anatomisi üzerinde opsiyonel sınıfları kuralları, erkek ve kız çocukları için cinsiyet farkları insan fizyolojisi, gebelik, yeni bir hayatın doğum ve diğer konular.

Çoğu zaman çok farklı bir tablo gördük. Bu temalar genellikle atlanır. İnsan anatomisinin çalışmada lise farklılıklar ve erkek ve dişi işaretlerinin paragraf dönüşü ulaştığında durumlar olmuştur, öğretmen açıklama yapmadan ve sınıfta bu konuları tartışırken olmadan evde bu sayfaları okumak istedi.

Yanlış kök bu konulara Bu yaklaşım. Gençler zihinsel hazırlıksız yetişkinliğe girmek gerekmez.

Gebeliğin ilk işareti

Geçerli genç nesil bu yararlı bilgiler büyük akışını vurmak, çabuk olgunlaşır, ancak, buna rağmen, genç kızlar çok sayıda kürtaj operasyonu gider. klinikler anne kız öğrenci kürtaj yol açtığında gözlemlenebilir - ellerini yukarı atar ve onu çocuğa olmuş olabilir nasıl merak ediyor. O bu suçun büyük bir kısmı bilmiyor: yaklaşık çocuğu söylemiyor doğum, bunları kullanmak için öğretilmez - Bu konuyu birçok ebeveynler için tabu.

Tüm gebelikler çok üzücü, şimdi bir çok anlayış ve bir çocuğun daha sonraki doğum olduğunu fark etmeye başladı sona - Tanrı'dan bir hediyedir, ama her şey onun zamanı var.

Bu nedenle, her kalkınan doğum hakkında değil, aynı zamanda hamilelik belirtileri, büyük dikkat etmek özellikle gereksinimi konusunda sadece bilmeli, hatta çok genç kadınların cinsel hayat yaşamak için gebelik sırasında meme ve müteakip çocuk beslenme.

memenin Görünüm

Genellikle biçimli meme meme, halo küçüktür. Hamileliğin işaretlerinden biri, ne zaman halo germek ve boyut olarak büyümeye başlar. ait aramalarından sadece arttırır gebelik sırasında meme, aynı zamanda göğüs.

Meme başlayarak hamileliğin ilk günlerinde, ilk değişime uğrar - ağrılı, sıkı, gösterilen aşırı hassasiyet meme haline gelir. kan dolaşımını arttırır ve süt kanallarını artırmak için başlangıç - Göğüs ortak, dökülür söylüyorlar.

Halo meme koyulaşır ve sadece kahverengi olabilir. Midenin merkezinde sadece meme pigmentasyonu maruz şeridi koyulaştırır, bazı kadınlar eller, omuzlar, karşı karşıyadır. Bütün bunlar bireysel olarak ve hiç belirgin. Bu teslimattan sonra her şey normale geri gelir, korkunç değil.

meme, halo hızlı bir şekilde birkaç hafta büyüklüğünde artmaya başlar olan bazı hamileler, bazen, meme cilt çok meme bölgesinde duyulan ağrılı duyumlar ve kaşıntıya neden olan, gerilir. Kadınların çoğu hamilelik sırasında kaşıntı nipeller.

Memede tüm değişiklikler - emzirme için onun hazırlanmasıdır. Genellikle hiçbir hazırlık özellikle gereklidir, ancak ne meme, halo gergin ve esnemeyen durumlar vardır değildir. durumda dönüşümlü germe ve başparmak ve işaret parmağı arasında onları masaj (düşük yapma herhangi bir tehdit varsa) meme uyarmak gereklidir.

meme halo kapatın

sahip kadınlar vardır Meme büyük bir halo Tabiat bir hediye - gebelik ile ilişkili değildir. O, kap gibi, göğüs büyük bir bölümünü kapsar ve kadınlar, elbette, onu sevmiyorum, ama bu yardım cerrahisi dışında bu konuda yapabileceği bir şey, yok. Ama bunun üzerinde durmuyorum oldukça zordur!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.