Ev ve AileÇocuklar

Nasıl Yenidoğan ile sonbaharda bir yürüyüş organize etmek?

Temiz hava yaşamın ilk günlerinde gerekli bebeklerdir. Yürüyüşe ve genç anne keyfini emin misiniz, bu hastanede tutuklu edildikten sonra sokakta olmak çocuk sahibi veya dost mutlulukla yeni arkadaşlar arkadaşlarınızla konuşmak için hoş değil. Nasıl sokaklarda bir ziyaret için çocuğunuzu elbise? Nasıl sonbaharda yeni doğmuş bir bebek ile bir yürüyüşe ve hava önemliyse gerekir?

Ne zaman ve nasıl yürümeye başlayacak?

rehberlik etmek Sonbaharda takvim ve pencerenin dışındaki hava değil. Eylül ve Ekim ayında, pencere sıcak ve güneşli ise, hastaneden çok beklenen taburcu olduktan sonra beş gün içinde çıkabiliriz. Pencere scowled ve nemli ise, bir hafta boyunca evde kalmak ve hatta daha elverişli hava için beklemek mantıklıdır. Hatta sıcak hava ve hiçbir rüzgar sonbaharda Yenidoğan ile ilk kısa yürüyüşler ile. Bu 20 dakika ile başlamak mantıklı. Eğer bu kadar kısa bir zaman puset almaya rahat değilseniz, bebek ellerinde nefes ya dairesinin balkon yürüyüş için kullanılacak yapmayı deneyin. açık havada çocuğu gider misin, hemen anlayacaktır. o uyuyor veya sakince davranmak bir küçük adam ise, günlük süresi geziler geçtikçe artmaktadır.

Nasıl çocuğunuza elbise?

çocuk için giysi seçimi - bu ebeveynler için başka acil bir sorundur. bir üst tabaka, uygun bir genel paket veya uyku olarak, mevsime göre seçilir. Sonbaharın başlangıcı oldukça ince dolgu polyester, ama geçen ay için doğal kürk tercih etmek ve (gerekli ise, elbette) ayrıca battaniye bebek izole etmeyi unutmayın olduğunu edecektir belirleyin. Yenidoğan ile yürürken de giysi seçimi etkiler. Gün boyunca akşam biraz soğuk bebeğinizi elbise olabilir. giyim gereklidir ince ve flanel fanilalar, pamuk romper altındaki yanı sıra örme veya havlu takım üst olarak. Caps da en az iki olmalıdır - zamanki kapağı ve örme veya yün üst. Serin ise, çorap veya patik ısınmaya unutma. Çocuğun kolu ve bacakları sıcak olmalı, ancak hiçbir ter olmalıdır: düzgün bebeği giyinmiş eğer eve gelip can, belirleyin.

Ne zaman ve nasıl en iyi yürüyüşe çıkmak için?

Çocuğun yayımlanmasından önce beslemek ve kıyafet değiştirmek gerekir. çocuk yaramaz ise, caddeye ziyareti terk etmek bir neden değildir. sonbaharda yeni doğmuş bir bebek ile yürüyüş rahat bir ritimle tekerlekli sandalye rulo izin ve bunu öfkeli bebeği bastırmak için büyük bir fırsat var demektir. çocuğu taşımak için yağmur vites getirmek için emin olun. Derin ve kalın kapüşonlu pelerin ve bacaklar için zorunlu olan sonbaharda bir arabası seçmek için de arzu edilir. Yeni doğan çocuk kalabalık sokaklar önlemek için çalışıyoruz, ona rahat parklar ve meydanlar katılacak emin yürüdükten seveceksiniz. o çocuk eğlence ile ortak çeşitlendirmek arabası, askısı veya sırt çantası taşıma cihazının yürümek her zaman gerekli olmadığını unutmayın. Yeni doğmuş sonbahar ile yürümek için annem kendisi hakkında olması gerektiğini düşünüyorum maksimum neşe getirmek. sokak içme ve bazı aperatif yanı sıra ilginç bir kitap üzerinde yanınıza seçerseniz, rahat ayakkabı ve giysiler seçin durumda yorgun ve çocuk uyurken, bankta kalanı gitmeye karar.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.