BilgisayarlarBilgisayar oyunları

Nasıl "Vormiks" konulu hile yakut kullanılır?

Son zamanlarda çok popüler oyun istemcisi yüklemek gerekmez internet tarayıcıları için oyuna kullanmaya başladı, ama aynı zamanda bugün çalışmasına izin vermez en güçlü bilgisayarlar, inanılmaz fırsatlar, heyecan verici arsa ve kullanıcıları çekebilecek diğer bir çok şey değil sunan projeler, hem de sadece eğlence ağı sevenler. Örneğin, son derece popüler bir oyun arkadaşları ile birlikte tek oyunculu modunda büyük bir uğraş sayesinde sağlar ve "Vormiks" dir. Bu oyun ile sorun yaşıyorsanız Her durumda, o zaman kesinlikle hile yakut kısa bir süre için çok fazla fırsat verir etmek "Vormiks", kullanmaya çalışmalısınız. Tabii ki, fark ve yasadışı yazılım kullanımı için cezalandırılır olasılığı olduğunu anlamalıdır - bu yasağı tehdit ediyor. Ama akıllıca kullanılırsa o zaman, yakut "Vormiks" için hile büyük olasılıkla, kendinize bir nadir ama çok önemli bir oyun para ekleyebilir.

"Vormiks" ve yakut

hile yakut kullanmadan önce için "Vormiks" aslında kullanmak gerekip gerekmediğini anlamaktır. Sonuçta, herkes oyun kolaylaştırmak için yasa dışı programları kullanmak istiyor. Ancak, yakut göz önüne alındığında - aslında nadir oyun içi para var, bunların fazlasını elde nasıl düşünmek mümkündür. daha yüksek seviyelere söz konusu olduğunda Sonuçta, düzenli olarak, sayesinde, sadece kolayca tahmin edebileceğiniz gibi, av, çok nadir bir olay seviyesindeki artışla onları kazanmak. Ayrıca bazı bireysel olaylar için yakut vermek, ama son derece küçük, yani kod - bu bu durumdan makul bir yoldur. Yakut oyunda en önemli ve acil alımları için kullanılmaktadır - onları ne istersen satın almak için kuralına göre oynarsan tabii, sen yeterince yok. Eğer "Vormiks" Bir hile ve yakut ihtiyaç nedeni budur.

indir hile

Birçok kişi oyun "Vormiks" yakut oyun konsolu yanı sıra diğer birçok bilgisayar oyunları neden girilmelidir hile olduğunu düşünüyorum. Bir oyun konsolu gibi, aramak çalışıyoruz - Bu oyun için bu hileler var olmadığından Ancak, bu çok yaygın bir hatadır. "Vormiks" için hile gerçeği - işlemini ilgili siteyi indirmek ve sonra bilgisayarınıza yüklemeniz gerekir ayrı bir programdır. Ancak dikkatli olun - Birçok dolandırıcıların bilgisayarınızı tehlikeli virüs indirmek veya cep telefonu hesabından para çekmek için de benzer bir yöntem kullanırlar. Her zaman virüsler için indirilen dosyaları kontrol etmek ve kişisel bilgileri vermeyin ve sonra hile olamaz. Dosya tamam ise, programı yüklemek ve çalıştırın. Sonra da diğer hileler Bulanık ve yakut "Vormiks" gerek olmadığını biliyoruz.

Ayar dolandırıcı

Programı çalıştırdığınızda Yani, onun etkinliğini değil, aynı zamanda güvenliği de etkiler, çünkü dikkatle yapılandırmak gerekir. Her şeyden önce, oyunu çalıştırmak Internet tarayıcısı seçin. Sonra iki menü öğeleri kene - Anti-Ban ve proxy sunucusu. İlk madde sunucuda güvenlik yazılımlarının gözlerden aktivitenizi gizlemek için izin veren özel bir hizmet başlattı. ikinci öğe yönetim oyunda değişiklikler bilgisayarınızdaki yapılmış olduğunu çözemedim, böylece adresinizi gizlemek için izin verir. Emin tarayıcınız doğru seçili olduğundan emin olun ve gerekli menü öğeleri işaretlendikten sonra, sunucu programa bağlanacak "Bağlan" üzerine tıklamanız gerekir. çubuk yeşile döner bağlarken, sürecin ikinci aşamasına geçmek olabilir.

hile

İkinci adım çok basit - Eğer fuzov ve istediğiniz yakut sayısını seçin ve ardından "Ekle" butonuna tıklamanız gerekmektedir. Bütün yeşil olacak sarma şeridi kadar bekleyin ve okuma etkileri tadını çıkarın.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.