Entelektüel gelişimiRüya yorumların kitabı

"Dönek" Rüya gibi neyi beyaz sıçan rüya.

Bu belirleyici bir sıçan hayal demek olabilir önce, bir soru ve ne bunu sormak gerekir ya o kişi hayvan bağlar. Korkan ya sakin bir şekilde karşılık gelir.

Tipik olarak, bir kişinin sıçan neşeli duyguları gelmeyince. Aslında, ne zaman, birçok kişi içgüdüsel korkan bir fare gördüm. Kısmen hayvanın görünüşü, fakat, aynı zamanda, sıçan, zararlı hastalık taşıyıcı olarak büyük ölçüde algılanan olmasından kaynaklanmaktadır. Bu duruma göre, sembolik olarak sıçan olumsuz çağrışımları, aynı sahiptir ve örneğin uyku görülen sıçan. Ancak, sıçan - çok akıllı ve çalışkan hayvan en düşmanca ortamlarda yaşayabilir. Bir köşeye sıçan saldırı düşmanları onun boyutundan çok daha büyük.

Çinli Zodyak'ın olarak, sıçan - doğumlu ilk işareti ve insanlar Fare yılının, böyle zeka, dürüstlük, cömertlik, yaratıcı yetenek, sıkı çalışma olarak niteliklere sahip olması bekleniyor. astroloji sıçan zihin göstergesi olan bir büyük ölçüde, burç geçit üst konuma sahiptir olması.

Hinduizm'de, sıçan dağdır tanrı Ganesh, tanrısı bilgelik ve refah. Bir sıçanın Heykel hep Ganesha adanmış tapınaklarda görülebilir.

Deshnok Karni Mata Tapınağı kentinde olarak da bilinir "sıçan tapınak." Tapınak onlarca sıçanlarda binlerce kutsal kabul edilir olduğu gerçeği ile ünlüdür. Her gün, tapınak rahipleri sıçanlar süt ve tahıl getiren ritüel yürütmek. hacılar tapınak için ürünü dokunmak iyi bir işaret olarak kabul edilir. Tapınak sıçanlar yaklaşık beş beyaz fareler arasında, onlar tapınak ve Karni Mata, bir Hint kutsal enkarnasyonun reenkarnasyon özellikle kutsal nimetleri kabul edilir Tanrıça Durga ve oğulları.

Tabii ki, farklı kültürel gelenekleri sıçan farklı anlamları olabilir uyku. sıçanlara Batı kültürlerde, aksine, genellikle olumsuzdur.

gerçek hayatta sıçanlar omnivordur düşünülürse, bunlar inanılmaz bir hızda yeniden ve kesinlikle kontrolsüz, sıçan uyku eve görünmez bir tehdit gösterebilir, ölü eti dahil olmak üzere hemen her şeyi Kemiririm. bazen önsezi ile hastalığı olan bir rüya eşitlikle Sıçan.

İslami göre rüya kitaplar, uyku insana sıçan evden, sevilen bir kişinin ihaneti tutmak istediğiniz satılık göç, evleri, hırsızlar, anlamına gelmektedir. Bir sıçan gıda rüyada yiyin muhtemelen dedikodu veya yasa dışı yollarla veya önemli kayıplara, hem de dramatik bir ilişki, evlilik olumsuz şartlara, çocuklu sorunlardan herhangi tarihten başlayacaktır. korkunç ihaneti anlamına gelebilir ölü bir fare hayal etmek.

rüyada sıçan küçümsenmeyle ve kötüye acı demektir yakalayın.

rüya sıçan negatif işaretler ile ilişkili olsa bile Ama, bu potansiyel bir uyarı olarak kendi yararınıza kullanılan ve gerçek hayatta değişiklikler yapmak olabilir, sorun olmasına izin vermemeye.

Ne olursa olsun rüya bir sıçan ya da daha fazla, onlar başarısızlık türünü gösteren sembolik eğilimi, aynı zamanda önemli olduğunu ve ne rüyada sıçan ile gerçekleşebilir. olası gerçek hayatta bazı hoş olmayan değişiklikler olacak Örneğin, bir sıçan, öldürülen veya onu korkutmuş ise.

sorusu üzerine beyaz bir sıçan hayal ne, bunu olumlu bir işaret yerine cevap verebilir. rüyada görülen beyaz sıçan, başarı, harika sevgi dolu ilişkilerin ilişkilidir. hayat çok iyi bir durum değildi zaman bir defada beyaz sıçan hayal, yardım beklenmeyen bir kaynaktan gelecek umut gereklidir.

Beyaz bir sıçan hayal ve birkaç beyaz fareler sağlıklı yavrular ya uzun zamandır beklenen gebeliği işaret etmek

Rüya Yorumlama beyaz sıçan, genellikle, bir rüya beyaz sıçan bütün sıkıntılar bitti demektir görülen sadece iyi bir ilişki, analiz etmektedir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.