ReklâmDoğrudan posta

Nasıl Kendinize e-posta listesini yapmak için?

e-mail ile Abone müşteri çekmek için uygun ve ucuz bir yoldur kabul edilir. Bu aktif olarak sadece internet girişimcileri kullanın. E-posta listesini nasıl yapılır, etkinliğini artırmak için nasıl, onunla ilişkili bazı mitler - makaleyi okuyun.

temel hatalar

Bu dağıtım düşünüldüğünde - kolay ve basit. bir taban adresi ve düzenli şu ya da bu satın tekliflerle mektuplar göndermek için yeterli. Ancak, kutu bakmak. Kaç e-postaları spam yolladın? Nasıl açmadan silerim? Ne zaman bir şey satın son kez oldu benzer bir mektup aldı?

yetmez bir toplu e-posta Email, nasıl Teknik bilginin iyi bir sonuç oldu.

Birincisi, adres veritabanı yasal olarak satın alınan veya beklentilerinizi karşılamayan aboneler ortağından alınmış olması gerekmektedir. İdeal olarak, hedef kitle toplanmalıdır.

İkincisi, mektubunda ilginç ve yararlı bilgiler olmalıdır. Eşit derecede önemli malzemenin şekli. mektup okumak istiyorum ki ben yazmak gerekir. Önemli başlıklar veya bülten Kimsenin açılacaktır.

Önemli bir plan. Sen ne zaman önceden bilmeli ve hangi okuyucuların söyleyecektir.

Basit bir sonuca izler. Düzgün Eposta-bülten nasıl yapılacağı, öğrenmek gerekir. Pratikte denemek için, tabii ki, eğitime katılmak ve, kitap okuyun onların yaklaşımlarını ve yöntemlerini bulmak.

Düzgün Email bir listesini yapmak nasıl

şirketten harflerin amacı - mallarını satmak için. Ama bunu farklı şekillerde gelebilir.

Maxim Ilyahov, yazar ve ( "Megaplan" dan) internette en ilginç gönderilerin birinin editörü, üç şekilde tanımlar.

  1. Birinci yol - oyun. Harflerin kahraman - kurgusal bir karakter oluşturur. Onun adına, aynı zamanda fikirlerini veya bir şey hakkında izlenimlerini paylaşabileceğiniz bir hikaye anlatır. her şeyden önce bu harfler, amacı, okuyucuyu eğlendirmek için değil, aynı zamanda çok bir ürün sunmak için. Oyun ve satış ayrılmalıdır. İlginç bir benzetme olarak bir geri çağırma reklam blokları gönderebilir.
  2. Sonraki yolu - bilişsel. Bu bülten "Megaplan" izlenen bir stratejidir. Harfler - iş dergisi bir tür, yararlı bilgilerle dolu. Başka kaynaklardan yeniden basıldı makaleleri veya yazarlar yazın. Şirketin görüntünün bu yaklaşım oluşturduğu kitle sadakat ve uzmanlık sayesinde.
  3. Üçüncü seçenek - doğrudan satış. O hepsinden önemlisi verimsiz kabul edilir. Bu tür mektuplar genellikle spam girer. Hatta bu yaklaşım ile, bilginin yalnızca% 20'si satılan ve% 80 olması - faydalıdır. Aksi halde, yöntem çalışmaz.

Nasıl bir veritabanı oluşturmak için ve bir spam olmazlar?

Bir bülten seçimi, bir kaygan zemin üzerinde olsun. Harfler - kişisel alan gerçek işgali. İnsanlar böyle, böylece düğmesi "Spam" shake ve şikayet etmeyin. Bilginin okuyucularına ilginç ve ilgili olmasını sağlamak için önemlidir.

Nasıl Email listesi kullanışlı hale getirmek? Firmanız ya da ne kadar iyi sizin ürünüdür hakkında yazmayın. kitlenin ilgisini çekmeye edecek daha geniş konular atın. başarı Hakkında, hayatın etrafında, hisse sırları ve çalışma yöntemleri hakkında. hiçbir şey satın değil bile, mektupların insanların sorunları çözmeye yardımcı olsun.

dağıtımının etkinliği bazın kalitesi ile doğrudan ilişkilidir. Hatta kontrol etmiyoruz bir kutu atık depolama - adreslerinin% 20 maksimum çalışma ve% 80 olacak gerçeğini kabul edin. onlar bir şey ilgi nedeniyle, kendilerini abone olmuş kişiler de bulunmaktadır eğer tabanı, daha iyi olacaktır. Bu adresler toplamak için, zaman ve çaba bir yatırım gerektiren ciddi proje olarak bülten tedavi etmek gerekir.

düzenlilik

Doğal olarak, izleyici ile temas düzenli gerekir. Eğer istemiyorsanız, bu başlangıç değmez. Çoğu zaman, harfler kez ayda bir ya da haftada gelir. Yüksek kaliteli malzeme göndermek için daha iyi, ama daha az sıklıkla düşük kaliteli daha, ama çoğu zaman olduğunu.

En etkili düzen bir harf iki haftada iki harf haftada arasındadır inanılmaktadır. temyiz Bölüm taciz bir tezahürü olarak algılanan ve yeterince sık kendinize hatırlatmak eğer, tamamen unutabilir.

teknik sorunlar

Yani harf ve düzenlilik içeriğine verdi ve adresleri veritabanını derledik. Sırada ne var? Nasıl Email bir listesini yapmak için?

küçük tabanı ise, gerçek bir meydan okumadır - ücretli hizmetleri çekmeden mektup göndermek. Nasıl Kendi Email-bülten yapılır? Çok basit.

Yazmakta bittiğinde, "Kime", "Cc" ve "Bcc" doldurun. adresleri virgülle ayrılmış olmalıdır. alıcı sayısı bir sınırı vardır. Örneğin, Mail.ru onlar fazla otuz olamaz.

Aslında dışında bu yöntem zaman alıcı olduğunu, bunun başka bir tehlike var. Spam istenmeyen olarak algılanan yerlerinden çok sayıda e-postaları filtreler. Bu koruma geçici olarak çözmek için, değil kitlesel mesaj göndermek gerekiyor ve her biri ayrı ayrı göndermek. Büyük bir tabanı ile manuel olarak gerçekleştirmek için basitçe mümkün değildir. Nasıl böyle bir durumda E-posta-bülten yapmak? Biz özel bir posta hizmetlerinin yardımıyla başvurmak zorunda.

hizmetlerine bağlantılar: bülten Email tüm nasıl yapılır

En popüler bugün üç şunlardır: SmartResponder, UniSender abone olun. Her üç - yerli. Bu nedenle onlar çok uygundur Rus arayüzü ve Rus konuşan teknik destek var.

Ayrıca, işletmeler için çok önemli bir hizmet, resmi belgeler varsa.

UniSender ve Akıllı Yanıtlayıcı demokratik farklıdır. Küçük bir baz, ve harfler biraz, sonra ücretsiz servisleri kullanmak için fırsat verildi.

e ek olarak, bu hizmetler yoluyla SMS postalar aracılığıyla yapılabilir. İstatistiklere erişim olduğunu diğer çok önemli: Sitenin vb transfer edilecektir kaç kişi gönderildi Kaç harf açıkça spam olarak

aktif nasıl alışılmadık abonelerin listesi verimli Email yapmak üyelerini öğretim katılan hizmetlerin diğer avantajı. kayıt prosedürünü geçmesi sonra hemen ertesi gün, makaleler, kitaplar alacaktır.

Şimdi yalnızca Email temelinde bir listesini yapmak, aynı zamanda etkili, ilginç ve işinizi geliştirmek için yardımcı olmasını sağlamak için nasıl bilgi sahibi olmak bilmiyor.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.