Ev ve AileGebelik

Nasıl hamilelik sırasında mantar enfeksiyonu tedavi etmek?

Birçok kadın hamileliğin başlarında mantar enfeksiyonu karşılaştım. Hastalık neden olduğu mantar Candida tarafından. kandidiyazis - Bu hastalığın neden bilimsel adıdır.
Bu hastalığın ana belirtileri kaşıntı ve bir boşaltma sevimsiz güçlü ekşi bir koku türü. Bu belirtiler bu hastalığa özgü olmayan Elbette, tanı, yalnızca jinekolog teyit edilebilir. Araştırmaya göre maya bekleyen bir anne veya bebeğine zarar ayı, ama kurtulmak gerektiğini, bu yüzden de hala yeterince hoş değil bilinmektedir. Bugün, bu mantar hastalığı tedavi etmek epeyce yol vardır. Candida taşıyıcıları erkekler hem de kadınlar olduğuna inanılmaktadır. Bu enfeksiyon hemen hemen her organizmada, ama kendisi yıllar olamaz. Ve ancak bağışıklık azalma ile, görülmeye başlar , pamukçuk belirtileri bu hamile bir kadının vücuduna ne olduğudur. Ayrıca gebelik sırasında maya ifade sentetik iç ya da vajinal duvara travma olan çok sık, kaba cinsel eylemleri giyen neden olabilir. Bir başka neden vajinal maya büyümesi, genitoüriner sistem ve mide-bağırsak sisteminin çeşitli hastalıklar olabilir.
Gebelik vajinal mikroflora değiştirir gibi sadece fizyolojisi açısından olabilir pamukçuk görünümünü açıklamak için. Vücutta maya gelişimi için elverişli koşullar hamilelik sırasında meydana dişi hormonların artmış düzeyidir.
Bazı uzmanlar pamukçuk için "zemin ıslahı" mide ve bağırsaklarda olduğunu savunuyorlar. Bu teyidi olarak - Kadınların çoğu dışkı analizinde mantarların bu tür buldum, aft muzdarip.Nasıl mantar enfeksiyonu tedavi etmek hamilelik sırasında? ilaçlar kullanılır
kandidiyasisten
Herkes ilaç bilir hamilelik sırasında , hemen hemen tüm kontrendike. Ve kendini tedavi, tabii ki, yapamaz. Hamilelik sırasında mantar enfeksiyonu tedavi etmek yerine, anlamak gereklidir?
Hamilelikte Ardıç - oldukça yaygın bir fenomen ve bu nedenle, yöntemler yeterli değil tedavi etmek. Yine de, bazı pamukçuk araçları Hamilelikte iyi alınır? kandidiyazis tedavisinde en önemli şey - fetusun sağlığı açısından güvenliğidir. Güvenli topikal preparatlar kabul edilir - "Mikronazol" ve "klotrimazol" hem de "Pimafutsin". Bu ilaçların fetüs üzerinde toksik etkisi yoktur.

Nasıl hamilelik sırasında mantar enfeksiyonu tedavi etmek? halk ilaçları
ilaçlara ek olarak, mantar enfeksiyonu kurtulmak için birçok popüler yolu vardır. en sık görülen genital suyu meşe kabuğu, tuzlu su, temizlik sodyum tetraborat gibi gliserol ile, Ama sadece belirtiler kaybolur kısa bir süre için, bu tür mağaracılıkla olarak halk ilaçları kullanırken, bu yolla tedavi mantar enfeksiyonu imkansız olduğunu anlaşılmalıdır.
En etkili biri ve en hızlı yolu mantar enfeksiyonu kurtulmak için:
kaynamış su litresi içinde soda kaşığı çay kaşığı ve iyodin doldurun. havzasında oluşan çözeltinin Dökme, yaklaşık 20 dakika boyunca dinlendirilir. işlem 2-3 kez tekrarlanır.

    Hamilelik sırasında mantar enfeksiyonu tedavi ve nasıl belirlemek için nasıl
nedenleri?
Hamilelik sırasında Kür mantar enfeksiyonu kapsamlı olmalı ve ilk şey hamilelik sırasında belirtilerin ortaya çıkması bunun bulaşıcı bir hastalık veya kronik ya da vücutta vitamin eksikliği olup olmadığı, onun tırmandığı tetikleyen faktörleri belirlemelidir.
hastalığına neden olan ajan, hem de cinsel yolla bulaşan üzerinde idrar analizi, kan araştırma HIV ve yayma gibi bezlerden alınan belirlemek. Gerekli olduğu gibi bir endokrinolog ve bir gastroenterolog ziyaret etmek. Çalışmanın tüm sonuçları aldıktan sonra daha etkili bir tedavi stratejisi tercih edebilir.
Gerekli olduğu gibi bağışıklık sistemini güçlendirmek için bedenini kaldırmak ve hamile kadınlar için bir multivitamin alarak etmek.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.