Entelektüel gelişimiRüya yorumların kitabı

Nasıl hafta içi uyku değerini yorumlamak?

adama gizem dolu dünyasına hayal edin. Chudyatsya Eğer Kafamıza ortaya, ama hangi hayattan bazı görüntüler ve sahneler? Bunlar ne anlama geliyor? Biz her zaman biz rüya kitap ve tercümanlar okumak bunun için, rüyalarının anlamını merak oldum. Değer kanıtlanmıştır hafta içi uyku birbirinden çok farklıdır. Eğer bir tane ve farklı günlerde aynı şey vardı, o zaman değeri mutlaka farklıdır.

Pazar'dan Pazartesi'ye Sleep

Onların vizyonları dinlemek emin olun, bir sonraki bakım ve işletme isteyecektir. numaraları ve haftanın günlerine göre yeniden değer birbirinden farklıdır. hakkında Şimdi daha Pazartesi günleri arasında rüyalar. Eğer duygular ne vardı? Onun gözlerinde yaşlarla uyandım? Yaralandım hissediyorum? Zor bir gün için hazır olun. Eğer hafiflik ve mutluluk duygusuyla kalkıp, bu gün eğlenceli ve neşeli olacağa benziyor. Bir buz olsaydı, her alanda durgunluk anlamına gelir. Pazartesi günü hayal ve bazı bakımlar ve sorunları anlamını taşır rağmen, korkunç bir şey beklememeliyiz.

Pazartesi Salı Rüyalar

Doğru haftanın gününe göre, rüya yorumlar. Salı gelecekteki çatışmaları hakkında o uyarıları farklıdır. Bu gün, tüm özünü ve potansiyelini ortaya çok canlı resimler gözlemleyeceksiniz. Bu gerçek bir tarafını görmek için iyi bir yoldur. uyku sakin olursa daha gündüzleri çatışma beklemeyin, güvenle davranırlar. Eğer duyguların çok yaşandığı zaman, bu hareket açık bir işaretidir. yerinde durma, inisiyatif ve liderlik niteliklerini alır.

Salı Çarşamba Rüyalar

Bu dönemde, biz gezegen Merkür koruması altında olan, ziyaret şu anki değeri yaklaşık rüya tabiri, haftanın günleri için düşlerin anlamı büyük farktır. çevre parlak bir resim hayal ise, yeni deneyimler ve hoş toplantıları hakkında konuşuyor. O gece bir rüya gördü unutmayın yoksa, bu size gözden kaybetmek şey var diyor, unut. rüyalar kehanet olduğunu unutmayın.

Çarşamba-Perşembe Rüyalar

Biz bu işaretler ne vaat? Hafta içi uyku değerine açıklamak emin olun. Perşembe kişinin özel hayatı hakkında bilgi taşımaz ki farklıdır ve yaşamda doğru yönde söyler. Böyle rüyalar sayesinde, bir hayli kar getirecek doğru karar yapabilirsiniz.

Perşembe günü Dreaming

Onlar kehanet olarak adlandırılır. Bu günde, Venüs'ün etkisi altında bulunmaktadır. Şimdi özel hayatı ile mücadelede yardım etmeye oldukça şehvetli görüntüleri akla gelen, biz duyguların düzeyinde algılamaktadır.

Cuma günü Düşler

Duygularınıza dinleyin. Bu rüyanın doğru yorumlanması sadece yardımcı değil, aynı zamanda yakın arkadaş, akraba olmaz. Dikkatli olun, ayrıntıları ezberlemek hafta içi uyku değerine bakmak emin olun. Şabat kaderin en yakın geleceğin habercisidir.

Cumartesi günü Düşler

Hayal insanlar ve genel ruh hali dikkat edin. Bu resmin uyku kolay, keyifli, tüm katılımcılar hayattaki yolunu aydınlatmak için, aksi takdirde tersi. Bu gün, size yakın çevrede olan bu insanlarla uğraşmak için iyi bir fırsat sağlar.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.