İş Fikirler

Nasıl grubunda Vkontakte para kazanmayı?

Merhaba GB. okuyucular! Ben başlığında belirgin daha fazladır çünkü herkes, bu makalede ele alınacak ne açık olduğunu umuyoruz. Ve böylece bugün sosyal zaman harcamak insanlar için idealdir para kazanmak için oldukça iyi bir şekilde, bahsetmek istiyorum. VKontakte ağı.

Eh, başlayalım.

Hayır, elbette, nasıl Vkontakte önce bilinen bu sosyal ağın en kullanıcılarını kullanarak para kazanmak. Ve yolu bu oldukça basit olduğunu ve başvuru için, ve kısaca bu konuda söyleyecektir. Kazanılan tanıtım grupları VKontakte. Bu size 10'dan fazla hesabın VKontakte, daha sonra bu hesapların verilerini sürüldü özel bir program, salladı kaydettikten, çok basit hale getirir ve otomatik olarak gruba bir davetiye gönderilir. bunun gerekli olduğunu Bundan sonra sadece müşteriyi bulmak ve programı çalıştırmak için. Tüm kazançlar işlemi başladı. VKontakte bir grup 40 arkadaş davet değil olasılığını kaldırması sonrasında Ama şimdi, bu yöntem gereğinden fazla yaşamış olan.

Ama VKontakte bugün hala mümkün olun. Peki bugün Vkontakte kullanarak para kazanmak? Eh ben VKontakte grubuna para kazanmak için nasıl anlatmaya çalışacağım! Başlangıç için, sana bir kar yapmaya başlamadan önce, sen çok çalışmak zorunda olduğunu söylemek istiyorum.

Ve böylece, gidelim!

Ben vkontakete sahip hesap olduğunu düşünüyorum - değilse, lütfen kayıt olun. Sonra bir grup oluşturmak ve onu, iyi trafiğe günde en az 1.000 kişiyi sökün. zor, ama yine de mümkün olun. Beklemek ve çalışmak için istemiyorsanız, üçüncü taraflardan bir promosyon sipariş edebilirsiniz veya Vkontakte (resmi reklam sitesi) anlamına reklamını yapmak. Yani, o zaman sadece zaten yüksek ziyaret edilen grup VKontakte olanlar okuyun.

Eh, topluluk Vkontakte ziyaret etmiş ve bunun üzerine kazanmak için ama nasıl bilmiyorum istiyoruz. Ve cevap her zamanki gibi basit - reklam! sosyal hizmetler konusunda uzmanlaşmış bir özel hizmeti yoktur. trafiği. Tek yapmanız gereken tek şey onun içinde kayıtlı olduğu VKontakte grubuna para kazanmak ve yeni bir topluluk ekleyin. Bundan sonra siparişlere sunulacak, amacı olacaktır bağlantıların yerleştirme topluluğunun duvara. Ve kaç kez kazanç bağlıdır bir bağlantıyı takip yapılacaktır. yüksek trafik de oldukça iyi bir para alırsınız inan.

Bu temelde bu! Ve son olarak, başka ilginç gerçek: "Eğer sosyal ağlar bağımlısı Kanada kişilerde, hükümet Maldivler için ücretsiz bir bilet olduğunu hayal edebiliyor. O "bu gerçek hayatta dönmelerini yardımcı olacağına inanılmaktadır

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.