MaliKişisel Finans

Nasıl emekli nerede birikimli kısmını biliyoruz? prosedürler, önerilerin ve değerlendirme Açıklaması

Nasıl emekli nerede birikimli kısmını biliyoruz? Bu soru birçok ilgi olduğunu. tema gerçekten çok ciddi. Sonuçta, emeklilik için Rusya'da şu anda ağırlıklı olarak devletten emeklilik ödemelerinin oluşturulur. Bunlar temel ve finanse parçası ayrılır. Zaman zaman son hesapları bakmak. Ben yaşlılık için hazırlanan fonların da oldukça önemli bileşeni kaybetmek istemiyoruz. sorununa çözüm ne var edilir? Nerede emeklilik birikimli kısmını bulma ile ilgili bilgi almak için gitmek?

siz karar verin

İlk olarak, bir çok ilginç gerçek böyle bir sorun yakın zamana kadar ortaya vermedi olmasıdır düşünelim. tam olarak tüm emeklilik sonrası devletin iktidardaydı. Sadece son zamanlarda Rusya'da sistemindeki değişiklikler dayandı. Ve şimdi rahat bir yaşlılık sağlamak üzere, en azından kısmen, sahip olması gerekir. Hemen emeklilik birikimli kısmı sözde yardımcı olur. Bu katkılar, temel ücret bir ek bir türüdür. Ama nasıl emeklilik nerede birikimli kısmını biliyoruz? Göründüğü kadar zor değil. Önemli olan süreci için hazırlamaktır.

olası seçenekleri

yerini nasıl biliyor musunuz benim emeklilik (katkısız parçası)? şey bugünün vatandaşları seçim sorununun çözümü için çeşitli seçenekler sunulmaktadır olmasıdır. Kesinlikle bir şey yararlanmak için uygundur. Bazı yöntemler yerde biraz daha beklemek zorunda kalacak, hızla gerekli bilgileri verir. Ama sonuçta, emeklilik finanse kısmının nerede olduğu hala bilinecektir.

Ne nüfusa sunuluyor? Eğer unuttuysanız veya varsa, genel olarak, sadece aşağıdaki durumlarda bakın birikiminizi bölümünü, "yaşlılık" saklamak için nerede bilmiyorum:

  • emekli sandığı Bölgesel bölümü.
  • işvereniniz departmanı Muhasebe.
  • Mali İstihbarat Birimi.
  • Herhangi bir banka.
  • Portal "Kamu hizmetleri".
  • Üçüncü taraf internet hizmetleri.

topraklarında

öğrenmek için düşünmek nerede emeklilik (katkısız parçası)? Bunu yapmak için, yukarıda önerilen herhangi bir şekilde kullanabilirsiniz. Daha sonra, ayrıntıları her yöntemini açıklar. Herkes kendi özellikleri vardır.

İlk ve en basit yolu - toprak bir istek emeklilik fonu. Yalnızca bir kimlik kartı ve SNILS gerekir. hatta sözlü bazen uygun uygulama ile yapabilirsiniz başvurun. Fon Çalışanlar emekli sizin birikimli parçasının bulunması esasına göre kontrol edin ve sonra size bilgi vermek zorunda olacak. Önemli: üçüncü şahıslara bu bilgiler bildirilmez. Nedenle, ek olarak bir pasaportla sizi SNILS için önemlidir. Diğer tanımlama genellikle emeklilik fonları alınmaz.

işveren aracılığıyla

Nasıl emeklilik nerede birikimli kısmını biliyoruz? Bunu yapmak için, işveren başvurabilirsiniz. Bu işe örgütün muhasebeci gitmesi gerek. ücretlerin Sonuçta aslen tasarrufların oluşması için faiz transfer "yaşlılık". Bir fona emeklilik transferi hakkında bilgi vermek için hesaplarda sormaktır böylece Hepsini mi, gerekir. yazılı veya sözlü arzularını ifade etmek Can. Senden sonra gerekli verileri bilgilendirmek. Hiçbir şey zor. Böyle bir yöntem uygundur hep değildir. Hiç kimse bunu kullanır.

Mali İstihbarat Birimi

Nerede emeklilik birikimli bölümü hakkında bilgi edinebilirim? Sen Rusya Emeklilik Fonu'na başvurabilirler. ana bölmesi olarak. tüm hakkında bilgi yoktur saklanır emeklilik katkıları. Gerekli pasaportunuzu göstermeniz gerekir bilgilerin yanı sıra SNILS almak için. Bu verilerden hareketle, personel size ilginç bilgiler söyleyecektir. Bazen yazılı bir sorgu ifadesi yazmak istenebilir. Çok sık değil, ama meydana gelmez.

Banka

Nerede emeklilik ve konumu finanse bölümünün boyutunu bulabilirim? İşte herhangi bir büyük banka yardımcı olabilir. Ve daha spesifik olarak bu finans kurumları kiminle Rusya Emeklilik Fonu anlaşmalar imzalandı. Tipik olarak, bu tür VTB ve Sberbank gibi büyük yapılardır.

Size emeklilik primi bulma konusunda bilgi alabilir bu bankalarda olduğunu. Bu uygulama isteği yapmak ve ona kimliği ve SNILS yapmak gerekecektir. Bir süre sonra, banka hesabı Rus emeklilik fonları doğrular. Bundan sonra size durumu hakkında bilgi verecektir. Konumu da dikkatinizi çekmek. Bu uygulamaya geçirmek için çok zor değil ortak bir seçenektir.

"Kamu hizmetleri"

Nasıl emeklilik nerede birikimli kısmını biliyoruz? Şu anda bile internet bu fikri çevrilmesinde yardımcı olabilir. Daha spesifik olarak, portal "Kamu hizmetleri". O kadar uzun zaman önce değil göründü, ama şimdi nüfusun hayatını kolaylaştırıyor birçok yönden olduğunu. Sen hizmet için kayıt ve sonra orada yetki dışarı çıkmak gerekir. Bu işlem birkaç hafta sürer gerçeğine dikkat etmeleri gerekmektedir. Nitekim, profilinizdeki kullanıcı oturum açtıktan sonra aktivasyon geçirmelidir. Eğer bir iş hesabı edindikten sonra, harekete geçmeye başlayabilir.

Daha fazla bilgi "Hesabım" içinde sıralanır. Bunu yapmak için, hizmetlerin listesine uygun isteğini seçin. Bir süre sonra, ihtiyacınız bilgi alabilirsiniz. Ama nasıl henüz internet yardımı ile emeklilik nerede birikimli parçası biliyoruz?

başka yollar

İnternet hizmetlerinin çeşitli yardım alın! Hızla herhangi vatandaşa ve onun nakit tasarrufu hakkında bilgi almak için yardımcı olur. emeklilik dahil. hesabın sahibine ve telefon numarası hakkında bilgi toplamak - Eğer ihtiyaç duyacağı Tümü. Hepsi bu. Sen ertelenmiş sermayenin finanse kısmı hakkında bilgi için bekleyebilir "yaşlılık".

Sadece akılda tutmak - ( "kamu hizmetlerinin" hariç) internet hizmetlerinin% 99 bir aldatmaca vardır. Aslında, işe yaramaz bu şekilde bir emeklilik konumunu kontrol edin. Para için sadece bir boşanma vatandaşlar var. Bunlar cep telefonu hesabınızdan silinecek. Bu normaldir. Bu nedenle, bu sorunu çözmek için sadece kanıtlanmış yöntemler kullanmayı deneyin. Yalnızca bir pasaport ve SNILS bazen INN gerekecektir. Ve sabır biraz. Şimdi emekli nerede birikimli bölümünü bulmak için nasıl açıktır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.