ÇirkinlikMobilya

Nasıl elleriyle bir bebek yatağı yapabilirsiniz

genç bir aile bir bebek sahibi hakkında olduğunda, bir çocuğun yatak olarak ev böyle gerekli şeylerin görünümünü, gerekli hale gelir. Belli bir yaş çocuğa tekerlekli sandalye kendini keyfini açıktır, ama biraz büyüdüğünde, kendi yatak gerekecektir. Mobilya aralığının üreticilerinin çeşitliliği herhangi bir model satın almak için fırsat verir, ancak dava zahmetli olduğunu ve birçok durumda, çok pahalı. Çok güzel ve kendi elleriyle çocuk yatakları üretmek için daha karlı.

Tabii ki, çocuk mobilyaları için öne özel gereksinimleri konulur. Bu güzel, tabii ki, dayanıklı, istikrarlı, çevre dostu ve olmalıdır. Prensip olarak, üretimi elleriyle yataktan çocuklar için diğer mobilyanın imalatından farklı olmamaktadır. Ancak, bazı nüansları tüm masrafları dikkate almak.

Örneğin, duvara bağlı olmayacak beşik duvarlar, aksi halde onların bebeğin hareketlerini gözlemlemek mümkün olmayacaktır, sürekli yapmak gerekli değildir. Ayrıca, pek çok uzman kendi elleriyle, özel tekerlekler ile yapılan çocuk yatakları, donatmak için önerilir. Yani kolayca bir yerden bir yere taşıyabilirsiniz.

bebek için beşik üretimi örneğini ele alalım. meşe veya huş: malzeme doğal ahşap seçmek en iyisidir. Ama dolgu maddelerinin şilte hindistan cevizi tercih etmek daha iyidir.

nerede başlar merak ve nasıl Eğer çocuk yatağı uzmanları tarafından tavsiye kendi elleriyle, çizimler ve hassas boyutlar, ile yapılır yapmak, size yayınlarda çeşitli bulmak istediğiniz eğer. Burada kendine mobilya üretim sürecini bekliyoruz.

Stokta MDF yan duvarları ve beşik dibinde, 4 tekerlek ve gerekli tertibatlar için, ahşap kafes dallar için, 3x3 cm barlar İlk ihtiyacımız. kendi elleriyle yapılan tüm çocuk yatakları, ilk etapta toplamak için gerekli olan bir iskelet var. Bunun için sizin dört uzun segmentin büyüklüğüne göre çubukları (üst ve alt kısımları) ve sekiz kısa (direklere) kesmek için gereklidir. uzun çubuklar çubuklar tespit edilmesi için delikler yapmak gerekir - mesafe çubukları yerleştirin ve üst ve alt çubukları bağlamak için hazırlanan bir deliğe hemen aralarında fazla 4.5 cm olmamalıdır .. Yatay çubuklar, önceden yapılan oluklar monte edilmiştir, vidalar kullanılarak dikmeler kullanılarak monte edin.

yatak alt vida ile çerçeveye sabitlenmiştir MDF levha gereken boyuta, yapılır. Arka ve ön duvarlar da MDF yapılmıştır. Ama ahşap dübel ile bunları düzeltmek için tavsiye edilir. çiçekler, yapraklar, vb: Güzel ve sıradışı şapkalar - Orijinal bebek yatak yapmak planlıyorsanız, elleriyle standart dışı cıvataları ve vidaları ve dekoratif inşa edebilirsiniz

gerekli tüm parçalar bağlanıp sabitlendikten sonra, bir bebek yatağı hazır. Şimdi yalnızca kendi takdirine süsleyin.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.