KanunDevlet ve hukuk

Nasıl Devlet 260 000 ruble almayı: İpuçları. Nasıl özellik için Devlet 260 000 ruble aldığımız için?

Nasıl devlet 260 bin ruble almak ve mümkün olduğu için? Evet, öyle. Birçok kişi bu konuda bilgi var gözlerinde parıltı ve yanan arzu hızla ayrıntıları öğrenmek için. Gerçekten de, bir milyon çeyrek - kötü değil para. Nüfusun% 99.9, bu miktarın işitme bunu harcanan olurdu sadece ne değerlendirmektedir üzerinde. Ama her şey o kadar basit değildir. Ne yazık ki, Rusya'da, sadece herkese para vermeyin. Biz neyi koşulların bazı uymak gerekir.

genel hüküm

Devlet 260 bin ruble arasında nasıl bahsediyor, dikkat kaydetti, bu nedenle temel koşuldur gereken ilk şey. Ve o da şudur: Rusya Federasyonu'nun her vatandaşın hayatında sadece bir kez bu miktarın sahibi olmak, ancak. Evet, ikinci durumdur - Bir ev satın almış kişilere para ver. Ya onu satın almak isteyen.

devletten 260 bin ruble gelir vergilerini ödeyen her Rus vatandaşı alabilirsiniz. kendisini veya küçük çocuk konut kazanır kişiye ödemek için.

örnekleme araçları

Devlet 260 bin ruble arasında nasıl bahsedersek, bu önemli bir nüans dikkat unutulmamalıdır. Bu miktar - Maksimum. iki milyon ruble geçmemelidir ederken Genelde, bir vatandaşa onun gözü vardı kendisi için konut maliyet% 13 vermek eğilimindedir. 260 000 ruble maksimum çıkıyor.

Bu durumda, daire / ev az 2 milyon ruble ise. Sonra bir kişinin "» alabilirsiniz kalan miktar bir sonraki gayrimenkul satın yürütecektir.

ipotek hakkında birkaç kelime. Kredinin bu tür dışarı verme İnsanlar Devlet 260 000 ruble almak nasıl ilgileniyor. Eh, birbirinden azılı% 13, onlar ödünç ödenen faiz% 13'ünü dönmek hakkına sahiptir. Ne anlama geliyor? İlköğretim şey. ipotek mülk satın alan adam, daha "çekici" miktara hakkı var. Ama burada bile kendi sınırlama vardır. İki, ancak üç milyon ruble olmaz.

paket

vergi dairesine verilen faiz için ödenen para iadesi için tüm belgeler. birkaç makalesi taşımak bulunmalıdır. 12 ay boyunca kişisel gelir vergisi Gerekli vergi beyannamesi, istihdam gelir belgesi, üretim maliyetleri ve barınma hakkını teyit üzerine belgeler. Bütün bu ise, devletten 260.000 ruble almak için fırsat vardır. vergi indirimi tüm bu müfettişler kişinin uygulamayı düşünün ve kağıt kontrol etmelisiniz hemen önce yapılacaktır. Sonra bu ayrıntılar üzerinde para transferi. Ama biz her şey hafta için yapılmaz anlamak gerekir. uzun bir süre beklemek zorunda kalacak.

Başka ne para harcama yapabilirsiniz?

Devlet 260 000 ruble aldığımız etmeyle ilgili sayısız nüanslar hala vardır. "Herkesin kullanımına açık!" - bir slogan her yerde duydum. Aslında, bu oldukça doğru. Iken evet, inşa etmek veya bir ev, daire, villa ya da diğer yerleşim emlak satın almak niyetinde herkes. Para istediği şey harcanan edilemez. Bunlar proje ve maliyet tahminleri için ödeme yapabilirsiniz, inşaat ve ince işleri tamircileri, teslimat ve iletişim bağlantısı için malzemeler.

Ancak, son zamanlarda bu sözde perekreditatsiyu izni vermeye başladı. Ne anlama geliyor? Örneğin, bir kişi kazançlı ipotek başka bir banka sunuyor öğrendik. Ama çok geç - kredi-o uzun zaman önce tasarlamıştır. Sorun yok. O götürün ve bu fonların ipotek pahasına Ödemelerinizi olabilir. Bundan sonra bankaya daha kolay koşullarda üzerinde ödemek. Ne yapar mali yardım devletin? o da faiz ödemeleri üzerinde konabilir rağmen.

Diğer belgeler

Birçok kişi Devlet 260 000 ruble arasında nasıl ilgileniyor. Zaten çıktı olanların tavsiye, genellikle görevi kolaylaştırmak yardımcı olabilir. Uygulamada görüldüğü gibi, vergi mümkün olduğunca belgelerin çeşitli getirmek için gereklidir. kendisi de devletin de tanıklık olmak. mülkiyet sahipliğinin kayıt. Daha da önemlisi satın almak için anlaşma almaya. konut maliyeti yoktur tayin edilmelidir ediyor. evin bu kısmında ise, fiyat ayrı olarak belirtilir - İnşaat ve toprak için hem.

Daha gerekli mükellefe alımı ve iletim konut eylemi olması. Buna ek olarak, daire / ev / topraklara iddiaların ortak inşaat ve atama bir sözleşmenin varlığı önemlidir. Son olarak, mülkiyet insan haklarının nihai onay olan bir yargı kararı sunmaları gerekmektedir.

Ama hepsi bu değil. Belli harcamaların ödemesinde tüm dokümanlar kişi kendisi olmalıdır. Bu makbuzları, nakit ödeme ve makbuzlar, ekstreler, makbuzlar, ödeme emirleri ... ve yukarıdaki yükümlülüğünün tamamını, bir insan ismi tutmak mali yardım için başvuruda.

kağıt kredi

Bir kişinin ipotek yapılmış, hala ek belgeler temin etmek gerekecektir. Onlarla birlikte, gerçek ağır bir klasör olsun. Yani, bir ipotek / kredi anlaşması, kredi geri ödeme planı ve "damlayan" ilgi ve hatta banka sertifikası gerekir. Bu vatandaş zaten ödemişti yüzdesi hakkında ayrıntılı bilgi içermelidir. Bunun kanıtı hesap ekstresi olacaktır. Doğal olarak, aynı zamanda sunmak gerekir.

İşte özellik için devlet 260 bin ruble almak nasıl. Belgeler hem de çok. Daha bile herhangi oldukça gelişmiş bir ülkede oturma izni için daha. Ve hatta bir gülümseme, bu 260 bin maksimum olduğu göz önüne alındığında getiriyor. Ovuşturun.

örnek

nasıl çalıştığını anlamak için, teoriyi pratiğe aktarmak için gereklidir. Bir örnek yeterlidir.

Yani, Anton çağrılabilir gözaltına alınan bir kişi var. O ayda istihdam edilmektedir 45 bin ruble aldı. Ama aynı zamanda bir vergi olarak bu miktarın% 13'ünü ödemektedir. Bu miktar, 5850 s. Bu bir yıl içinde Anton 70200 ruble ödemek çıkıyor. Ve bu hükümet şeklinde Anton dönecektir miktarı tam olarak bir emlak vergisi indirimi. Ama biz böyle bir "ayrıcalık" elde etmek için doğru sadece kendisinin özelliği kazanır ettiği yılda geçerli olduğunu unutmamalıyız.

Anton iki milyondan ruble için bir daire almaya karar verir. 260.000 p - Ve yasaya uygun, o namlı 13-yüzde indirimi dayanır. 49 400 ruble - Anton maaş aynı kalacağını, bu üç yıl boyunca, o 70 200 ruble tutarında bir kesinti ve sonra bir yıl daha alacaktır. İşte en fazla 260 000 ruble durumundan almak nasıl. Bu mali yardım anlamına gelir - insanlar sadece çalışan yasal ödemezsiniz Basit vergi. Ve biz her konu vergi izin almak amacıyla verilmiş olması gerekir ne kadar hatırlamıyorsam! Sonuç aslında, bir kişinin onlara Kazanılan para vermek vardır. Şaşmamak neden birçok şimdi istihdam olmadan çalışmayı tercih - gerçekten karlı.

Başka ne bilmek değer

Aynı zamanda sert başka şeylerin yanı sıra, kazanılan namlı% 13, (örneğin, pahalı operasyon) ya da çalışma için ödenen tedavi telafi etmek dönebilmek unutulmamalıdır. Doğal olarak, gerek yukarıda belirtilen durumda yanı sıra bir çok gazete sağlamaktır. Ama konut ve diğer şeyler satın almak için eylemleri yanında, ücretli tedavi / eğitim, lisanslı kurum (hastane veya üniversite), ödeme makbuzları ve kişisel gelir vergisi sözleşme toplamak gerekecektir. Sonra - hepsi aynı. Vergi ve uzun süre beklemek belgelerin sunulması. Eğer değerlendirmeleri inanıyorsanız, uygulama en fazla üç ay süreyle düşünülebilir. gelecek para pahasına kişinin 30 gün içinde karara sonra.

Gördüğünüz gibi Eh, baştan çıkarıcı 260.000 ruble sadece kimseye vermeyin. mükellefler Sadece kendi fonlarından. Bir kişinin aylık bazda istihdam ve devlet hazinesinin% 13'ünü öder Ancak, o sadece dedikleri gibi, onun alabilir, bu fırsattan yararlanmak gerekir. Sonunda, 260 bin - Bu da para ve oldukça iyi.

Bu arada, daha iyi teklifler var. Örneğin, "Genç ailesi". Bu program kapsamında da konut satın almak için para vermek. Belge ve çok bant, ancak yüzde 30 ya da (bir çocukla) bile% 35 13 almak ve olamaz.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.