BilgisayarlarDosya Türleri

Nasıl bir sel oluşturmak için? Sadece kompleksi hakkında

ağdaki aktif bilgisayar kullanıcıları ise ben başlayanlar veya deneyimli, yeterli uzunlukta olup, muhtemelen böyle bir şey duymak birini veya diğer gerekli bilgileri almak için nereye ilgili bir soruya cevap vermek zorunda, düşünüyorum: "Oh, ve bir sel indirmek demektir! İşte, emin olduğunu! Orada genellikle her şey! "

sel ne tür böyle sihirli? Nasıl bir sel oluşturmak için? normal ortalama kullanıcı olup olmadığı sayesinde? tüm bunları ve Hakkında onun makalesinde anlatacağım.

Bölüm 1. hangi dosya-sel? Ortak bir tanım.

Hala ne olduğunu ve nasıl, aslında, pratikte kullanımı anlamak için, "Yeni torrent" kavramı çok tanımlamak gerekiyorsa, her şeyden önce size gerekli olan tüm bilgileri almak istemem ne kadar hızlı olduğunu düşünüyorum.

Yani, torrent altında bir kez ortaya attı ve bir ağda birden fazla kullanıcı arasında dosya paylaşımı amacıyla icat edilmiştir spesifik protokolü anlaşılmalıdır. Başlıca özelliği, gerekirse her biri, olmasıdır dosyaları indirmek bazı sunucudan değil, ancak doğrudan başka bir kişinin bilgisayarına.

Genel olarak, bu protokolün prensibi oldukça zor, ama aynı zamanda ve çok verimli bir şekilde çalışır. , Protokol otomatik olarak diğer, daha verimli algılar Belirli bir dosyayı indirmek istiyorsanız, sistem otomatik olarak bilgi en güçlü kaynağı seçin, ancak ikinci bir şey olursa (örneğin, kapalı veya iletim hızı önemli ölçüde azalır) . Buna ek olarak, indirilen dosyaların tümü tutarlı değildir ve segmentleri çeşitli aracılığıyla unutulmamalıdır. Bu sayede maksimum esneklik dağılımını düzenlemek için yapar: Belirli bir malzemeyi indirmek için almak sonra, sistem başka bir kullanıcı senden bir şey indirmenize izin veriyor.

Nasıl bir sel oluşturmak Bölüm 2.? Adım adım talimatlar.

en özgün bir örneğini kullanarak bir sel oluşturmak için nasıl soru cevap vereyim. Bunun için özellikle bu amaç uTorrent programı için tasarlanmış bilgisayarınıza yüklemeniz gerekir. Kurulmuş?

Ben bir sel oluşturmak için nasıl adım adım yönergeler sunar. Eğer gereken tek şey, her öğeye dikkatli yapmak ve eylemlerin sırasını hatırlamak çalışmaktır.

  1. "Dosya" menüsünü bulun ve tıklayın. Listede "yeni torrent oluştur" seçmeniz gerekir.
  2. Açılan pencerede, bir dosya gerekirse, "Dosya Seç" tıklatın ve her şey için "Klasör Seç". "Tamam" - seçimlerini Tazeledi.
  3. Son olarak, bir sonraki menüde, url izleyicileri girmeniz istenecektir. Hiçbir şey, sadece "Evet" tıklayın gerek yoktur.

Hepsi bu. Eğer yaşamın ilk sel oluşturduk, tebrik üzeresiniz.

BitTorrent Bölüm 3. Şema

Eğer bir sel oluşturma sürecini anlamak için daha derinlemesine isterseniz, aslında herhangi bir bilgi içermez dosyaları (gelmişken, denir Torrent trackerda) çeşitli dağılımını düzenler sunucu üzerinde gerçekleştirmek gerekir. Tüm dosyalar, programlar, filmler, oyunlar ve müzik sizinle aynı sabit diskler, kullanıcılar üzerinde bulunmaktadır. sunucuda ekli dosyalar listesinin sadece bir tür tuttu ve sunucu iş yönetmek ve listeyi koordine etmektir edilir.

Genellikle orada bir dosyadır, ama hiç çalışmaz indirmek için ya sanki hızı çok küçük olduğunu, bu nedenle olur. Uzmanlar beklemek önerilir. Büyük olasılıkla, bir süre sonra, genellikle geceleri, ağ yeni kullanıcılar olacak ve yeni bir yoğunlukla yükseltilmiş dağıtım fenomenidir.

Aynı zamanda bu tür programların olumlu yönlerinden biri iyi yapan işlerine paralel olarak yapabilir böylece indirirken veya bilgisayarınızdaki herhangi önemli miktarda kaynak dağıtma sırasında, yer almayacak ki gerçektir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.