Spor ve SağlıkEkipman

Nasıl bir katlanan bisiklet seçilir? Yorumlar ve Öneriler

katlanabilir bisiklet seçimi ile karşı karşıya kalan, bu kolay bir iş olmadığından emin olabilir. Bu bisiklet taşıtların bir nebze olsun farklı sınıflar conceding modern modellere ilkel ve basit birimlerden gelişme uzun ve ilginç yol katettik. katlanır bisiklet aralığı çok aşırı hariç tüm disiplinler için kullanımlarını göstermektedir. Bu araçlar tamamen müşteri gereksinimlerini karşılamak ve tüketicilerin mali yetenekleri ile tutarlıdır.

giriş

Bir apartmanda veya toplu taşıma ilişkili Ne zorluklar seyahat 8. katında sizin değil kolay bir bisiklet getirmek zorunda kaç kez unutmayın. Geride katlama çerçeve araçları sert ve zor gün vardır. Güncel modeller çok hızlı bir şekilde eklemek ve artık kendi özelliklerine demir yönetilemez bir yığın andırır. Garip ama kompakt bisikletlerin gelişme değil tasarımcıları veya meraklıları katkıda bulunmuştur. Havayolları ve demiryolu şirketleri kendi karlılıklarını artırmak amacıyla genel spor malzemeleri her türlü ihtiyaçlarını sıkılır.

gelişme

Bu karar mühendisliğinin gelişimi teşvik ve sağ yöne gönderdi. koşulların rastgele tesadüfler sonucunda ve katlanabilir bisiklet olarak motosikletlerin bu sınıfın doğmasına neden olmuştur. onun minnettar sahipleri satışlarını teşvik ve buluşun popülerliğe üstüne kaldırdı Yorumlar. Sonuç olarak, modern dünyada onların dost-metal üzerinde ayrı bir avantajı var katlama bisiklet 150'den fazla modeller, bulunan:

  • toplu taşıma araçlarına rahat ulaşım;
  • uzay balkon veya başka bir yerde, garajda, evde tasarruf;
  • Müşterilerden talep onları yüksek bir satış değeri korumak sağlar.

kader

Ne yazık ki, bu bisikletleri birkaç bir bavul ya da sırt çantasına sığacak ve onların söküm birkaç saniye daha sürebilir, ancak sıkışık koşullarda veya seyahat saklanan zaman onların sahibinin hayatını kolaylaştırmak. araçların bazı sahipleri için biraz katlanır bisiklet daha iyi bir şey yok bu yüzden. Bu bisiklet en kararlı taraftarları sadece bu argümanlar tutarlılığını teyit Yorumlar Ancak, daha onun tasarımını mükemmelleştirmek ve küçük kendi ağırlığı olduğunu anlamamız gerekir katlanabilir bisiklet seçimi, yüksek maliyet.

Belki bazı alıcılar için fiyat asılsız olduğu görülüyor, ancak mühendislik mükemmellik, yenilikçi teknoloji, dayanıklılık ve güvenilirlik meşrulaştırılıyor. elde edilen Bu özellikler ilk bakışta göründüğü kadar kolay değildir. Bunlar laboratuvar testleri ve toplumda modellerin kullanımının güvenliğini belirlemek sayısız stres testlerine dayanmaktadır.

en bu üretmek en popüler markalarından bakalım araç katlanabilir bisiklet olarak. Rus toplumu endişeyle davranır çünkü bu bisikletleri incelemeleri, çok farklı olabilir. Katlanabilir bisikletler hala nadir olmakla birlikte, bu klişeler kırılmalıdır. Biz sokakta bulunabilir o örneklerin en eğlenceli örneğinde bu iddialı planını uygulamaya çalışacağız.

ilk seçenek

Bu "Katlama denilen iki tekerlekli birimlerinin en özgün başlamalıdır Bisiklet Strida". sahipleri iyimserlik ve enerji dolu Yorumlar. Onlar bize kendisi için bu kullanışlı araç satın düşünmeye zorlar. Sonuçta, metropollerde yaşayan ve her gün (vb yerel trenler, otobüsler, metro ve benzeri) birkaç transferleri ile uzun rotayı üstesinden vatandaşlar için, bir katlama bisikletle gezmeye daha iyi bir şey yoktur. kaslar ve hafif rüzgar keyifli fiziksel stres keyfi tüm gün kalırken Sökme, sadece 4 saniye sürer. katlanmış zaman, onun yanında rulo olabilir. toplam ağırlığı en fazla 10,2 kg'dan olduğu gibi taşırken Bu hatırı sayılır çaba gerektirmez. A şeklindeki bisiklet benzersiz özellikler kombinasyonu bu modelin bisiklet katlama yorum çok olumlu olması yol açar. Elbette Ünlü mükemmel kullanım, manevra kabiliyeti ve, aracın kompaktlık.

ikinci seçenek

Bu İleri benzer niteliklere ve katlanan bisiklet vardır. Ona incelemeleri her çocuklukta tanıştığım modellere onun benzerlik dikkat çekti. Bisiklet çocuklar ve yetişkinler için yararlı olacaktır şehir, için geleneksel bir tasarımdır. çerçevenin merkezi bölümünde, darlık içinde depolamak için izin ikiye katlanır. Bu durumda, bisiklet sadece 14 kg minimum ağırlığı taşıyabilirim her zaman rahat değildir.

üçüncü seçenek

alıcıların dikkat çekici son değerli adaylar bisiklet katlama Stels vardır. sahiplerinin Yorumlar kendilerini ifade ediyor. Bunlar yüksek güvenilirlik ve aracın konfor, tasarım sadeliği ile işaretlenmiştir. Bu bisikletler tek hız olmasına rağmen, tüm sistemleri ve parçaları mükemmel performans ve uzun ömür sağlar birden emniyet marjı ile donatılmıştır. Bir katlanan bisiklet satın almaya karar verirseniz, kullanıcıların aracın çalışması sırasında oluşabilecek tüm avantajları ve dezavantajları hakkında ayrıntılı olarak konuşmak çünkü belirli modellerin yorumlar, nihai seçim yapmak için yardımcı olacaktır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.