Sanat ve EğlenceSanat

Nasıl bir kalem kullanarak, bir tavşan çizmek

hayvanları çizmek için yeteneği - özel bir sanat, istenirse herkes tarafından öğrenilebilir. Bu canlıların Çizim, bütün dinamik görüntü davranışları transfer edilmesi yani hayvanlar, çok hareketli olduğunu hatırlamak önemlidir. Bu duruma göre, daha fazla aktif hayvan davranan , doğal bir çevrede, daha zor çekmektir. Belki çoğu zaman gösterilmeye çalışılmasını fauna en popüler temsilcilerinden biri tavşan olduğunu.

Birçok kişi soruyorum: Bunu yapmak için "Nasıl güzel çıktı ve bir yaşam benzeyen bir tavşan çizmek", birkaç standart çizim aşamalarını gerçekleştirmek zorundadır. Ve tavşan yaşamak istiyoruz.

Önce bir tavşan çizmek, istediğiniz hangi hayvan karar vermelidir çizmek için: Toon veya sıradan uzun kulaklı. Bu seçim büyük ölçüde çizim esnasında yapılması gereken adımlar bağlıdır itibaren, görüntü güzel ve düzgün ortaya çıktı.

(Basit bir kalemle bir tavşan Çizgi çizmek istiyorsanız) ilk seçeneği düşünün. Bu durumda "bir tavşan kalem çizmek için", öncelikle hayvanın namlu dış hatlarını çizebilir: O zaman mantıklı bir soru var. Sonra tüm detayları takip: gözler, burun, kulaklar, ağız ve diş. Bir sonraki adım, hayvanın bacak ve gövdenin resim olacaktır. perçem, pençeleri, kürk ve diğerleri: Sonra arka ayaklarını eklemek ve eksik küçük hayvanın dış ayrıntılarını tamamlamak gerekir.

Bu tavşan tasvir bu şekildeki gibi daha fazla detay olacak, daha zordur. Buna ek olarak, yalnızca durumda rakam güzelce tam çıktı, çünkü bugüne en çok benzeyen hayvan yapmak gereklidir ve dikkat çekecek. Tüm Bunun gerçekleşmesi için, bilmeniz gereken bir tavşan nasıl çizileceğini aşamaları.

Hayvanın başarılı görüntüye ilk adım bedeni parçalarının tasarlandığını isimdir. Bu oval ile bunu yapmak en iyisidir. Başka bir deyişle, ilk olarak tavşan organıdır başkanı ve burada bacaklar olacak oval ve çevreleri işaretlemek. Bu aşamada hangi pozisyonda hayvan hareket halindeyken veya statik pozisyonda çekilecek olsun, gösterilir, bu nedenle karar vermelidir.

Nasıl bir tavşan çizmek için Tamamen? Bunu yapmak için, hayvanın vücut istenen şekli vermek için, düz eğri çizgiler ile elde edilen oval bağlayın. Orantılı görüntüye dikkat etmek de önemlidir. gözler, burun, kulaklar: çizilmiş tavşan vücut şekli sonra, resim ince detaylar başlarlar. biz maksimum olabilirlik hayvan çizmek çalışıyoruz beri gölge göstermek için, hem de görüntünün sonunda bir tavşan kürkü çalışmak emin olun. kürk çıktı için güzel kısa paralel vuruş basıncının ayarlanmasıyla (yaklaşık 0.5-1 cm uzunluğunda), kalem uygulanmalıdır. Buna göre, yün tavşan gölge düşürdü ihtiyacınız kalem, üzerinde daha fazla baskı. hayvan derisi güneş boğulmuş nerede Ancak, felç kolay olmalıdır.

Dolayısıyla, artık bir tavşan nasıl çizileceğini biliyorum ve süreç bu kadar karmaşık olmadığını görebiliriz. İçinde ana şey - bu çizim zevk almak! Sonra görüntü istisnasız bütün hayran olacak!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.