Bilgisayarlarİşletim sistemleri

"Kod 800b0001 Windows Update hatası": nasıl düzeltilir?

Son zamanlarda, Windows tabanlı bir bilgisayar kullanıcıları bugün giderek sistemin bölümünde ve bileşen güncellemeleri bakın mesaj tipi "kod 800b0001 Windows Update hatası", görünümü ile karşı karşıyayız. Bu sorunların çoğu böyle bir durum ve nasıl bunu düzeltmek için var neden Windows 7 edelim görünüm ortaya çıkar.

Neden bir hata 800b0001 «Windows Update" var mıdır?

Tabii ki, sistem yükseltmeleri hatalar oldukça çok olabilir ve hepsi transkript var. Ancak, kod ile bir mesaj 800b0001 (Hata Windows Update) görüntüler, böylece genel bir sorunu caizse.

kodunun kendisi hata güncelleme hizmeti ile ilişkili olduğunu göstermektedir. Aynı zamanda, Microsoft uzmanları tarafından sorunun resmi açıklamasına göre, bu hata yükleyici hizmeti servis sağlayıcı tanımıyor günceller demektir veri şifreleme. Ancak bu sadece özel bir durumudur.

Biz bir hata 800b0001 «Windows Update" var genel olarak sorun hakkında konuşmak, bu hizmetin kendi arıza ile ilgilidir. Bazen böyle bir durum nedeniyle güncelleştirmeleri karşıdan yükleyip sorumlu yürütülebilir dosyaya zarar oluşabilir. Ve tabii ki, böyle bir mesaj Windows Update Service hizmeti için gerekli güncelleme yokluğunda görünebilir.

hataları düzeltmek için en basit yolu

En basit çözümler kodu 800b0001 «Hata Windows Update» ile mesajdan kurtulmak yardımcı olmak için, ilk olarak,, find kullanabilir ve (otomatik güncelleme kullanarak bile) manuel güncellemeleri yüklemek gibi. Sistem bulur ve yeni bileşenleri yüklemek ister, o zaman sorun hizmeti dosyasında gerçekten.

Hata 800b0001 (Windows 7, örneğin) görülmektedir ve bir önceki durumuna ve kontrol noktası, montaj disk veya konsola bir geri kazanım sistemi çağrılabilir düzeltme Eşit etkili bir yol. Ancak, beyin fırtınası biraz ihtiyacı ve başarısız olunca hatırlıyorum.

Bazı durumlarda, kod 800b0001 (Windows Update hatası) ile bir mesaj sistemi herhangi bir bilgisayar virüsü dosyası ve güncelleme hizmeti hasarlı içerdiğini nedenle ihraç edilebilir. açıkça görüldüğü gibi, olağan tarama Antivirüs personeli veya özel alet kullanımı, test sistemi önyükleme diski Windows'u orada başlayacaktır önce.

Hayır daha az yaygın tür VIPnet gibi şifreleme Kripto PRO CSP veya uygulamalar gibi üçüncü taraf kriptografik hizmetlerin sisteminde adını ve varlığını mümkündür. Bu durumda, basit çözüm son sürümlerine bu programları yükseltmektir. Kural olarak, daha sonra "Update, Windows» ile ilgili bir sorun kaybolur.

Bazen yükseltme işlemi anti-virüs yazılımının çalışmasını etkileyebilir veya Windows güvenlik duvarı olabilir. (Veri resmi bir kaynaktan alınır olsun) Güncelleme anında bu hizmetleri devre dışı bırakmak için daha kolay bir şey yoktur.

özel programlar kullanma

Bu işlemlerin hepsi ile uğraşmak istemeyen kişiler otomatik Microsoft tip Sistem Güncelleştirme Hazırlık Aracı veya benzeri Düzelt gibi sorunları çözmek için özel bir yardımcı program kullanılması tavsiye edilebilir.

Böyle bir uygulamanın avantajı açıktır: bunlar süreç içinde herhangi bir insan müdahalesi olmadan sistem (ve sadece) güncellenmesinde neredeyse tüm başarısızlıkları düzeltmek. Basitçe programı başlatın ve tarama ve düzeltme hataları işlemine başlamak.

Sonuç

biz kod 800b0001 «Hata Windows Update» ile mesajdan görebileceğiniz gibi en "işletim sistemleri" nin standart özelliklerini kullanarak bile, bir ilköğretim kurtulmuş oluruz. Anlaşılır, birçok gibi durumları düzeltmek için otomatik bir araç tercih ederim ama dedikleri gibi, sonra, seçim kullanıcıları kendilerine kalmıştır. antivirüs veya güvenlik duvarı çatışması sorunu, ve her zaman yardım etmez, çünkü Ancak, burada, bunların kullanımı her zaman gerekli olmadığını anlamak için gereklidir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.