Sanat ve EğlenceMüzik

Malikova Inna: Biyografi, kariyer ve kişisel yaşam

Malikova Inna - yaratıcı bir ailenin bilinen temsilcisi. onun çocukluk yapmaktan keyif öğrenmek ister misiniz? Nasıl kamu konuşmaya başlamak için? yasal bir evliliği olan şarkıcı olacak mı? Bu soruların cevapları makalesinde tartışılmıştır.

Inna Malikova: biyografi. Aile ve Çocukluk

O Moskova'da 1977 (1 Ocak) doğdu. erken yaşta müzik sevgisi ailesi telkin. Baba, Yuri Malikov, ünlü besteci, VIA "Gems" kurucusu. Mama Ina, Lyudmila, bir koreografi eğitimi vardır. zamanda, o Moskova Music Hall'da bir solist oldu. Bizim kahraman ülkemizde şarkıcı bilinen bir ağabeyi Dmitri sahiptir.

7 yaşındaki Ina piyano çalmayı öğrendiği bir müzik okulu kaydedildi. Öğretmenler sıkı çalışma ve titizlik için kız övdü. 5 sınıfta Malikov Jr. müzikal ve koreografik içinde sıradan bir okuldan taşındı. bu kurumun Ünlü mezunlar şunlardır: Nicholas Slichenko "Yüksek Okulu" ve Baskov Nikolay kızlar.

yaratıcı faaliyetler

Malikova Inna ilk şarkı 1993 yılında kaydetti. Bu "yaz kutlama." Denirdi onun 16. doğum gününde bu şarkı sevgili kardeşi Dimitry'nin sunmuştur.

Katı başlayın yaratıcı çalışmalarını Ina 2002 oluşturuyor. O zaman, sarışın güzellik müzik okulundan mezun ve GITIS girdi. Ünlü ailesinin sözcüsü Malikov Liz-medya grubu ajansı ile işbirliği yapmaya başladı. Bu besteciler, üretici ve stilistler oluşuyordu tüm ekip, promosyon yapan edilmiştir. 2003 ve 2005 yılları arasında, genç şarkıcının albümlerin sayısı yayınlandı. ülke çapında popülerliğe Hakkında Ancak. Ama biz bir şey söyleyebilirim: Inna taraftarların bir ordu satın aldı.

2003 yılında şarkı için video kitlesine, sunuldu "idi hepsi." video sahne tuzlu içerir. Ve burada görüntü "Kahve ve Çikolata" (2004) daha mütevazı ve romantik olduğunu.

yeni proje

2006 yılında, anne Ina harika bir fikir açtı. Onlar müzikal proje «YENİ Taşlar oluşturmak istedi." Bu efsanevi grubun 35 yıldönümü kutlamaları sırasında meydana geldi. Bizim kahraman yeni projenin baş olmayı kabul etti. yapının birkaç ay sonra daha önce alınmış edilmiştir. Ve bu cadde ve tutulan sanatçıların insanlar değil: Veselov Mihail ( "Fabrika-5 Yıldız"), Jan Dayneko "Belarus Pesnyary" nin şarkıcının kızı, hem de popüler müzikal üyeleri ( "Graf Orlov», Paris Notre Dame, «Romeo ve Juliet "ve diğerleri).

2009 yılında, Inna Malikova ve "Yeni Taşlar" ilk albümlerini yayınladı. Seyirci yeni ses ve modern bir işleme eski güzel şarkıları dinleme olanağına sahip.

başarılar

Inna Yurevna Malikova 4 stüdyo albümü ( «YENİ Taşlar" grup biri) yayınladı. O 8 videoları rol aldı. Ünlü şarkıcı, "burç altında" gibi TV şovları katılan "Morning Star". 2010 yılında, bizim kahraman programını açmıştır "İyi akşamlar, Moskova!" Birlikte Dmitriem Haratyanom ile.

Malikova Jr kendilerini çalıştı ve bir oyuncu olarak. tiyatro "Lecourt" ajans onun yaratıcı yeteneklerini takdir. Inna kurumları iki yapımları katılan Bu aşamada - "Moskova'da Boşanma" ve "Die Fledermaus". Yerel toplu "mükemmel" olarak onun performansı aldı.

İlişki durumu

Birçok taraftar serbestçe çekici bir sarışın kalbine olmadığını bilmek istiyorum. Biz onların merakını tatmin için hazır.

Vladimir Antonichukom - 20'den fazla yıl önce, Ina sevilen bir adam ile ilişkileri formel. kocası Malikova Iş göstermek için ilgili değildir. O - Başarılı işadamı.

büyüleyici bir oğul - 1999 yılında çift ilk çocuk doğmuş. Oğlan ünlü amcası almıştır - Dmitry. Ebeveynler bebeği ilgi ve sevgiyi çevrili. Ancak, medeni mutluluk uzun sürmedi. 2011 yılında, Inna Vladimir boşandı. Ama ne sebeple? Bu koca Malikova ona zulüm göstermeye başladı çıkıyor. O sebepsiz eşi kıskanç olduğunu ve elini gündeme getiriyordu.

Boşandıktan sonra, işadamı hızla yeni bir aşk buldum. Malikova Inna da yalnızlıktan muzdarip değildir. Birkaç yıl önce, onun bir erkeği tamamen güvenir bir araya geldi. Seçilen şarkıcı yetişkin oğlu Dima ile ortak bir dil bulmayı başardılar.

Sonuç olarak

Malikova Inna - inanılmaz güzel bir kadın, sevecen anne ve kendi alanlarında gerçek bir profesyonel. Onun öğrencileri, meslektaşları ve yakınları bundan gurur seviyorum. Biz yaratıcı plan ve aile refahı onun gelişimini diliyoruz!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.