Sanat ve EğlenceŞans oyunları

Liv Boeree - modeli, TV sunucusu ve profesyonel pokeristka

Hiç şüphesiz, Liv Boeree (fotoğraf bakın. Aşağıda) en başarılı bayanlar arasında sayılabilir poker tarihinin. skandallar serisi rağmen Englishwoman etrafında kariyerine yinelenen gıpta edilecek. tüm ücretlerin sonra kızlar uzun yedi basamaklı sayılarda ölçülmüştür. Popülarite ve şöhret Liv EPT San Remo anda sadece zafer getirdi. poker yanı sıra İngiliz çeşitli TV şovları ve modelin bir TV sunucusu, üye olarak kendini gerçekleştirir. Bu yazıda bu kısa biyografi sunulmuştur.

poker ile aşinalık

Liv Boeree doğdu Kent 1984 yılında (İngiltere). lise ve bir kız sonra bir poker oyuncusu olmak için hayal olmaz. O astrofizik üzerine Manchester Üniversitesi'nde çalışmaya devam etti. dereceyle mezun 21 yıl içinde yapılmış olması, Liv Londra'ya taşındı. Sonra kız henüz kendi kariyeri konusunda karar vermiş değil, ama oldukça başarılı bir online poker kazandı. Ayrıca, o İngiltere'nin başkenti diğer önledi. İngiliz televizyonunda reality show - Bunlardan biri Ultimeynpoker.kom üzerinde döküm geçit oldu. Bu başarı Boeri için bir atılım oldu. O sadece popüler oldu, ama aynı zamanda Dave Ulliott Phil Hellmuth ve Enni Dyuk yardımıyla kendi oyunun seviyesini artırdı.

ilk zafer

Projenin Liv Boeree tamamlanmasından sonra tamamen poker adanmış. Online oynayarak işe gibi bir endişe haline gelmiştir. tecrübe büyümesiyle Liv pahalı turnuvaları ve nakit oyunlarda daha yüksek limitler taşıyın. Ama başarı hemen ona geldi. Sadece 2008 yılında, Boeree kadınlar Ladbrokes Avrupa Bayanlar Şampiyonası'na turnuvayı kazanmayı başardı.

Ödül neredeyse 42.000 $ idi. Elbette bu etkileyici sonuç değil, ama bu zafer profesyonel oyuncular için Liv için çok önemliydi. O tanıma aldı, ama aynı zamanda en başarılı poker odası gezegen denilen PokerStars dikkatini çeken sadece. Zamanla kız biraz başarı oldu ama şirketlerin temsilcileri bunun potansiyelini görüyoruz başardık.

sözleşme

PokerStarsda ile sponsorluk anlaşması imzalayarak, Liv Boeree hemen faydaları hissetti. Şirketin destek kız World Series of Poker gitmek için izin verdi. 4000 $, 2800 $ 1500 ve $ - İşte üç küçük ödüller düştü. Bu küçük zaferler ona paha biçilmez bir deneyim kazandırdı. PokerStars Englishwoman himayesinde birkaç ay sonra $ 5,500 kazandı Aruba Klasik, gitti.

kariyerini Rise

2009 yılında, kızın vaka dağa gitti. Başlangıçta, "Aussie Millions" bir dizi Bounty turnuvasında yedici. Bu çanta Liv 19 000 $ doldurulan. Nisan ayında, Liv Boeree, büyüme, 160 santimetre $ 23,000 daha fazla kazanç, World Poker Tour iki final masasına ulaştı.

Ama 2010 yılında bekleyen Kadın kariyerinde en çok ses getiren başarısı. Liv Avrupa Poker Turu aşamasında San Remo Ana Etkinlik kazandı. Böylece, Boeree üçüncü oyuncu-kadın oldu, EPT başlık olsun. Bir kıza 1250000 Euro ek olarak uluslar arası üne kavuştu. Ve Liv Londra Festivali düzenleyerek popülerliği yararlanmak karar verdi Poker Poker sonra Park. Orada dünyanın her yerinden oyuncular toplandı.

Bir EPT Kazanma 2010 yılında sadece başarı Liv Boeree değildi. Aynı seri pokeristka Londra Sahnede Limitsiz Hold'em ikinci sırayı alarak 51.330 pound kazandı. Yarışmanın final masası seyirci çok sayıda vardır. Boeree ve ben rağmen Jens Thorson kaybetti, ama oyun oldukça ciddi seviyede gösterdi.

TV

2011 yılında, Liv önemli haftalık gösteri UK and Ireland Poker Turu haline gelmiştir. Yeni bir meslek kız çok zaman aldı. Bu nedenle, canlı turnuvada şimdiye seyrek oynadı. Ancak, Boeree PokerStars'daki Pazar Sıcak-Up kazanarak 150 $ bin hazır parasını genişletmiştir. 2012 yılında pokeristka Dünya Serisi ve EPT etkinliklerinde gerçekleştirmek için devam etti. San Remo'da Böyle büyük bir zafer, kız henüz olmamıştır, ama ödüller oldukça sık sürer.

şu anda

Şimdi iki milyon dolar (canlı turnuva poker), biyografi, yukarıda sunulan Liv Boeree aşıldı kazanç. Bu nedenle, o zamanların en başarılı kadın oyunculardan biri oldu. Liv fanlar ve diğer poker ile iletişim kurmak için bunları kullanarak kullanıcının sosyal ağlar (özellikle Twitter), aktiftir. Ayrıca Boeree ekibi "Pro PokerStars" parçası.

ilginç gerçekler

  • Bu yazının kahramanı ağır metal müzik ve elektro gitar çalmaya seviyor.
  • O erkek "Maxim" dahil, pek çok dergi için fotoğraf çekimine rol aldı.
  • Boeri kolon poker yayınlar, bir dizi yol açar (Bluff, Avrupa ve ark.).

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.