SağlıkTıp

Lazer Vajinal Gençleştirme: Prosedür, özellikleri ve değerlendirme açıklaması

Her kadın - doğanın büyük sır. Adil seks her istediği yıllardır, sağlıklı, güzel ve harika kalın. Bu amaçla, kadınların birçok halk ve kozmetik jinekoloji içeren tıbbi teknikler, yaşamaya hazırız. Lazer vajinal gençleştirme - bayan iç bölgelerde işlevselliğini artırabilirsiniz yanı sıra kendi görünümünü iyileştirmek için en son modern estetik bir tekniktir. Bugüne kadar, bu prosedür adil seks hemen her temsilcisini gerçekleştirebilir. Bu makalede bu plastik kapağın tüm nüansları.

lazer vajinal gençleştirme nedir

lazer ekipmanları ile gerçekleştirilen tüm işlemlerin olduğu gibi, vajinal bölgenin düzeltilmesi de oldukça rahat ve minimal invaziv cerrahi olduğunu. Doğal kolajen üretmeye başlar ve doku rejenerasyonu çok daha hızlı gerçekleşir çünkü vajinal duvarların lazer hücre ve mukoz membran etkisi altında, daha elastik hale gelir.

Bu prosedürü yürütülmesi tür etkilerin sağlanmasını temin edebilmektedir:

 • Vajinal kaslar önemli ölçüde sıkılır edilecektir;
 • onun duvarları daha sıkıştırılmış hale;
 • mukoza zarının kıvrımları kaybolur.

Böyle lazer vajinal gençleştirme gibi bir prosedürü gerçekleştirmeden sonra, kadın labia çok daha estetik nasıl görüneceğini fark edeceksiniz ve cinsel ilişki çok daha eğlenceli veriyor.

Kim bu prosedürü kullanmalıdır

Lazer vajinal düzeltme aşağıdaki nedenlerle samimi alanlardaki değişiklikleri gözlemledim kadınlara yardım yeteneğine sahiptir:

 • Çoğu zaman bu prosedürün başvurdular, kadın doğurdu. Aslında, doğal doğum süreci vajinal duvarın bilinen sonra her zaman normal durumuna geri değildir. Ayrıca, çok sık doğumda doktorlar izleri veya yapışıklıklar geride bırakmak kesik yapın zorunda kalıyor. lazer vajinal gençleştirme yardımcı olabilir mahrem alanları ile sorunu çözün.

 • Ayrıca, bu prosedür izleri ve yapışıklıklar geride bırakabilir jinekolojik ameliyat kadınları gösterilir.
 • Bazı durumlarda, lazer plastik hormonal sırasında adil seks vücudu değiştirir atanmış. Ama durumda bir jinekolog tavsiyelerine uymaya zorunludur.
 • prosedür, doğal cinsiyet hormonları gençlerde gibi bir miktarda üretilmeyen ne zaman menopoz çok iyi olan vajinal duvar güçlendirmek iyi yeteneğine sahiptir.

Lazer düzeltilmesi için ana endikasyonları

Vajinanın Lazer gençleştirme duvarları gibi durumlarda adil bir zemin gösterilmiştir:

 • Vajinal kaslar elastikiyetini kaybeder ve gevşek hale gelir.
 • cinsel fonksiyonun kademeli solma.
 • Cinsel ilişki, yanı sıra bazı fiziksel egzersizler mevcut ağrı sırasında.

 • Dış genital organlar sevimsiz bir görünüme sahiptir.
 • Vajinal mukozasında bozuklukları vardır.
 • Pigmentasyon samimi alanları.
 • işeme bozukluğu.
 • yara izleri, yara izleri ve adezyonlar varlığı.

prosedüre herhangi bir kontrendikasyonu var mı

Vajinal duvarlarının Lazer gençleştirme - bu kesinlikle çok faydalı ve etkili bir yöntemdir. Ancak, tüm kadınlar için değil yapabilirsiniz. düzeltme yapıyor kesinlikle yasaktır zaman kontrendikasyonlar listeye göz atın:

 • Eğer bir gebelik planlayan ya da zaten şu anda hamile olup olmadığını prosedürü atın. Eğer emzirme anne Ayrıca, düzeltme yapmak gerekmez. Biraz beklemek daha iyidir.
 • Eğer kardiyovasküler sistem ile ciddi sorunlar varsa veya diyabet herhangi derecesini acı varsa lazer kullanmayın.
 • Ayrıca, uzmanlar bu prosedürü, zayıf kan pıhtılaşması hastaları yürüten kaçınmaları önerilir.
 • Sen ağırlaştırılmış aşamasında herpes kadınlar için lazer ameliyatı yapamaz.
 • Eğer vajinal duvarların komple prolapsus tanısı jinekoloğa koyarsanız prosedürü atın.
 • Sen malignitesi olan kadınlar için lazer yanı sıra genital organların iltihabi süreçlerin varlığını kullanamaz.
 • Ayrıca, altmış yılı aşkın kadınlar için prosedürü yürütmek yoktur.

Nasıl samimi bölgeleri düzeltilmesi için hazırlıktır

Mahrem gençleştirme lazer genellikle bir ön hazırlık ve ilaç kullanılmadan yapılır. her kadının gereklidir en önemli şey - zihinsel tutum bulunmasıdır. Bu nedenle, önceki prosedüre, doktorunuzla konuşun. Onu düzeltme tüm inceliklerini anlatayım. Yanı sıra işlemden sonra beklediğiniz sonuçları olarak. Genellikle çok doktor ameliyat öncesinde, özel jimnastik geçmesi kadınları öneriyoruz. Bu işe yaramazsa, o zaman operasyonel bir yönteme başvurmak zorunda.

vulvovajinal alan büyük değişiklikler gerekiyorsa, bu durumda, laboratuvar deneylerinde ve çıkarılan ilaçların ilave kümesinin çeşitli ev sahipliği yapmaktadır.

Nasıl işlemdir

Vajinanın Lazer gençleştirme, pozitif bir karbon dioksit lazer kullanılarak gerçekleştirilmektedir dair gerçekte kadınlar. Bu kiriş, vajinal duvara hücrelerde ihtiva edilen bir sıvı, ve bu şekilde üretilen ısı enerjisi hareket ile etkileşime girer. Nedeniyle ölü hücrelerin bu maruz kalma soyma başlar ve cilt daha elastik hale gelir. Lazer yaptığı mikro kesi, bağlı cilt, mukoza zarını etkiler. Kesinlikle, çünkü bu samimi kasları yakalamak başlar. küçük kanama sırasında düzeltme görülebilir.

lazer vajinal gençleştirme (aşağıda fiyatı) prosedürü yürütülmesi genellikle ağrısız, bu yüzden bile bir lokal anestezi kullanmayın. Bir seans yaklaşık otuz dakika ortalama sürer. Bu süreden sonra, hasta hemen tanıdık hayatına dönebilir. Bu nedenle, hastanede kalmak hiçbir mantıklı.

lazer gençleştirme doktor tamamlanması adil seks önerir Genellikle sonra şişkinliği hızla çıkarılmasını kolaylaştırmak için, özel bir tıbbi yöntemler kullanmak.

Vücudun Tam iyileşme iki ay bir hafta kadar sürer. Şu anda cinsel ilişkiye tavsiye edilmez.

herhangi bir risk var

Başka bir cerrahi müdahale olduğu gibi, riskler ve prosedür, lazer vajinal gençleştirme sırasında vardır. Duvarlarında azaltılması - bunun için çabalamaya değer bir hedeftir ama sağlığınız hakkında unutma. Eğer bu işlemi gerçekleştirmek için karar verirseniz, tüm sağlık standartlarına uygun olacak deneyimli, nitelikli hekim bulun.

Unutmayın, lazer işlemi sırasında bazı riskler vardır:

 • İç ve dış genital bölgede yaralar görünümü.
 • pudendal sinir hasar.
 • mesaneye üretra yanı sıra hasarla Kalkınma problemleri.
 • Hemoroid, kabızlık ve rektumda çatlakların oluşumu.
 • Ne zaman anormal durumlar enfeksiyon riski büyüktür bu prosedür.

Ne gibi sonuçlar beklenebilir

Bu işlemin ardından, kadın şu değişiklikleri fark ettik:

 • Labia daha caziptir.
 • kan dolaşımı fonksiyonu geri yüklendi ve kan akışını artırır.
 • Vajina nemli hale gelir. ilişki sırasında artık kuruluk sahip ve yanma.
 • vajina küçülür ve duvarları daha esnek ve dayanıklıdır.
 • Önemli ölçüde vajinal kasların tonunu düzeldi.
 • Zamanla, kadınlar libido artırmak gibi dikkat edin.

sorunlar samimi alanlardır bağlı olarak, ve oturum sayısı ile belirlenir. Çoğu durumda, bir tane yeter. Ancak, çok şiddetli vakalarda, doktorlar birkaç aylık aralıklarla dört tedaviler kadar harcama tavsiye ederiz.

İpuçları jinekologlar

Eğer prosedüründen geçmesi için karar varsa, tüketmek ameliyatlar yanı sıra ilaçlar hakkında jinekolog söylemek emin olun. ince kan aşırı kanama önlemek için olabilir düzeltme atılan ilaçlar önce. İki hafta işlem öncesi, sigara ve alkol vazgeçmek, hem de işlemden sonra onu ve iki hafta yapmamaya çalışın.

lazer gençleştirme yapılır sonra mümkün olduğunca sıvı içmeyi deneyin. banyo (yaklaşık iki ay) ve yalan - prosedür sonra, bir duş (3 gün yasağın süresini) almamaya tavsiye edilir.

Vajinal duvarlarının Lazer gençleştirme: yorumlar, fiyat

Değil birçok kadın böyle bir prosedürü yürütmek için kabul ediyorum. Ve çok iyi bir sebep. Hastaların yanıtlara göre, göstergelerin birçoğu aslında lazer düzeltmesinden sonra düzeldi. cinsel ilişki cinsel organlar çok daha estetik aramaya başladı geliştirilmiş sırasında vajina hissi daraltılır. Taşıma lazer düzeltme birçok yaşam belirtilerini artırabilir.

kadınlara göre bu prosedür hala biraz acı, ama tolere edilebilir, bu nedenle ağrı kesici kullanılması gerekli değildir. rahatsız işlemden sonra ilk birkaç gün oturup. İyileşme dönemi bittikten sonra Ama, sonuçları ile mutlu olamaz.

adil seks Çok sayıda üye ne kadar lazer vajinal gençleştirme olduğunu ilgileniyor. Bir prosedür size yaklaşık on beş bin ruble mal olacak. Ancak, bu hala kurtarmak için tavsiye edilmez. nitelikli doktorlar ile daha iyi podyschu iyi kliniği. Bana inanın, onların sağlığı üzerinde tasarruf değil daha iyidir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.