SağlıkMüstahzarlar

"Lamisil Krem"

dermatofitler Epidermophyton floccosum neden olduğu çeşitli deri mantar enfeksiyonlarının tedavisi için kullanılan ilaç krem, genus Trichophyton (örneğin, rubrum, mentagrophytes, verrucosum, violaceum ) canis ve Microsporum (mantar). cilt maya enfeksiyonları, özellikle Candida (örneğin, Candida albicans) ortaya çıkar. Pityriasis versicolor, Pityrosporum orbiculare'nin (Malassezia furfur) tetiklendiğini da ilaç "LAMİSİL krem" iyileşir. Manuel bezi döküntü, karşı kullanım endikasyonları hakkında bilgi içeren sporcu kaşıntı, boyun, göğüs, kollar ve bacakta deri açıklaştırılmasını veya koyulaşması neden olur ve çivi yenilgisiyle bir mantar enfeksiyonu.

mantarların neden olduğu enfeksiyonların tedavisi için kullanılabilir: terbinafin hidroklorür, bir antifungal madde olan - Hazırlanması "LAMİSİL cream" aktif bileşen içerir. Terbinafin, müdahale hücre zarları onları öldürerek, mantar ve mayaların. Rapor oluşturma ergosterol (mantar hücre zarlarının önemli bir bileşeni) kesildikten katkıda mantarların üretimi. Hücre membranları mantar dış ortamdan ayıran, hücre bütünlüğünü sağlamak. Bunlar hücre içine istenmeyen maddelerin nüfuz ve içeriğinin sızıntıyı ortadan kaldırmak için vermeyin. Anlamı "LAMİSİL Krem" kalıp öldürür ve virüsleri temizler membran hasarına katkıda bulunur.

terbinafin içeren krem, mantar enfeksiyonlarının geniş bir tedavi için deriye tatbik edilir. koşulunu artırma genellikle (hasta krem uygulanan eğer öngörülen oranda) birkaç gün içinde ortaya çıkar. Yorumlar yalnızca bu durumda hastalığın geri dönmesini engellemek mümkün olacaktır tedavi tamamen tamamlanması gerektiğini söylüyor. allilamin preparasyon belirtir, geniş spektrumlu bir antifungal aktiviteye sahiptir. etken madde olarak bunun yapısal analogları: ilaçlar "Terbinafin,", "Tebikur" "Terbinafin, Pfizer", "Terbinafin-FIP", "Terbiks" "Terbinafin-Teva", "Terbinafin-Sar", "Terbinoks", "Termikon" "Terbifin", "Tiga-Sanovel", "Binafin", "Lamikan", "Mikonorm", "Onihon", "Terbized-Agio", "Atifin", "Terbizil", "Lamitel", "Ungusan", " Tsidokan "" Mikoterbin "" Fungoterbin "" Ekziter "" Ekzifin".

cilde uygulanarak ilaç "LAMİSİL krem" kullanın. Bundan önce, sen temizlemek durulayın ve yüzey kurumaya bırakılmalıdır. (Ürün ambalajı üzerinde gösterildiği gibi), genellikle bir veya iki kez, günde: krem ince bir tabaka etkilenen alan ve çevresinde cilt ile bulaşmış. iyice ellerini yıkamalıdır ilacı kullandıktan sonra. değil doktorun talimatları ise Bu alanlar, kapak veya bandaj sarmak olmamalıdır. İlaç gözler, burun, ağız veya vajina tedavisinde kullanılamaz. Doz ve tedavi süresi, enfeksiyonun türüne bağlıdır. Daha sık kullanılan "LAMİSİL Cream" aracı olmak veya talimatlarında belirtilen veya doktor tarafından reçete daha uzun süre olmamalıdır. Bu yan etki riskini arttırabilir. Tedavi sadece maksimum fayda elde düzenli olmalıdır. Eğer tarihten önce Durdurursanız, bir nükse neden olabilir. durumu kötüleşir ya da 2 hafta içinde iyileşme görülmezse, doktorunuza bildirmeniz gerekir.

Bazen terbinafinin yan etkileri vardır. "Lamisil krem", uygulandıktan alanlarda yanma hissi, tahriş veya kaşıntıya neden olabilir anlamına gelir. mantar enfeksiyonu ile karşılaştırıldığında, kötünün iyisi - bu etkilerin herhangi devam ederse, gerekli çünkü fırsatçı enfeksiyonlar yakalanma riskinin tedavisine devam etmek gördüğü doktorunuza bildirin. Bu ilacı kullanan birçok kişi ciddi yan etkileri yoktur. şişme, kabarma: Bir nadir fakat ciddi yan problemleri göstermek Ama eğer derhal bir doktora danışın izler. Aynı zamanda acil tıbbi yardım gerektiren ciddi bir alerjik belirtiler: döküntü, kaşıntı, (özellikle yüz, dil, boğazın) şişme, şiddetli baş dönmesi, solunum problemleri.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.