Haber ve ToplumÜnlüler

Kuzmina Marina: biyografi, kişisel yaşam

O bir meteor gibi hızla Moskova'nın beau monde boğuldu, ve olabildiğince kısa ve aniden ortadan kayboldu. O dedikoduları ve söylentileri bırakarak parladı ve en kısa radar laik basın ushlyh tamamen ulaşılmaz hale gerekli gördüğü şekilde gözden kayboldu.

Hep vermedi: Özellikle görüş başkaları tarafından kuruldu ne zamandan beri ilgilenmeye değil, hızla ve geri dönülmez kararlar almaya. Yani o geliyor. Onun yakın arkadaşlarından görüş, tabii ki, endişeli. Ama, genel olarak, yani koymak, Kuzmina Marina bilir böyle bir toplum ve "bilet fiyatı budur."

Malakhov: "Sevdiğim sarışın"

Mültimilyoner Marina Kuzmina ve popüler TV sunucusu Andrey Malakhov - 2000'li yılların ilk yarısında, o tembel hariç roman iki yüksek sesle "yıldız" tartışmaya katılmadı.

Efsanelerin en parlak çiftinin ilişkisinin tarihine. yaralar iyileşti Sonraları, aniden atılan diva eski erkek arkadaşı, yeni bir kitapta ilişkilerinde onun yorumunu yola çıktı.

"Satın Could"

Kuzmina Marina, muhteşem fiyatları sunar ünlü şovmen yağmuruna dünyanın farklı yerlerinde romantik bir tatil düzenlenmiş, lüks ve zenginlik sevgili dünya için açtı. O kolayca, sevimli hediyeler cevap onu eksantrik kaprisleri ... ve yaşamın zorluklarını tolere "başkaları için."

Romantizm gibi tüm o yaptı hızla sona erdi. Kuzmina Marina genç aşığın hayatında ve yolda araba penceresinden atılan genel fotoğrafçılık silinir ...

Ünlü sunucu kadın "satın almak mümkün değildi" diye kendi mola açıkladı ...

faydalı oldu biriyle?

Boşta dedikodu zengin ve ünlü dikkatlerini bypass yoktur. Çifti genellikle boşluk vardı neden, gerçekten çok zengin olduğunu, kaç yaşında Kuzmina Marina eski sevgilisi hakkında garip sorular ve ikisi de deneyimli nasıl ve birisi sonunda, gerçekten yararlı olduğu ortaya çıktı kim?

Andrew açıkçası kendisi hakkında, eski favori ilgili kaçamak diplomat vakarla basının sorularını cevapladı. Onun için, boşluk acı oldu. O çok ciddiye marina aitti ve onun hayat yaşamak için belirlendi.

Marina onların tatilinde yorumladı ve aynı zamanda 2014 yılında, yedi yıl içinde tanıtım ani yetmezliği oluştu. O erkeğine gerçekten yakındı, büyük sıcaklık ile Andrew hatırlatır. o farklı bir karakter olsaydı, Marina diyor, işler farklı olabilirdi belki. Bir sosyal yaşam zaman bunu ... sadece "nefret büyüdü."

Birisi "aşıklar" karşılıklı birbirini kullanmak hangi "ortak promosyon" o zaman roman anlaşması onları çağırır: o, onun sayfalar sütunları dedikodu "let" Ona dünyaya gösterdi.

Başka insanların tahmin ve buluşlar geçmişini yok korusun, yasaklamaz. Uzun süre "büyümüş byłem" Marina Kuzmina için tüm.

Yeni bir hayata, yeni bir ev, yeni zorluklar ve çıkarları vardır. Sadece Marina kendisi aynı kalır. Neredeyse ...

İş-kadın

Daha sonra, 2000'lerin ortalarında, onu çarpıcı kıyafetler, ortalama insanın, "en popüler" TV sunucusu ile zengin ve ünlü, onun skandal ilişki için ulaşılmaz ve anlaşılmaz böyle başkaları eşliğinde onu cesur, gerçekten Rusça, gece çılgınlığı hangi nedenle sefil sona erdi - tüm sayesinde basına, bu halka sunulmuştu.

Ama çok az insan eğlenceli kalanı uyuduğu ve bilinci yerine ise sabah gürültülü bir parti sonrasında, Marina kilik "Bacchante" attı biliyordu ve gerçek bir iş kadını dönüştü. Toplanan ve o zaten düzenli temaslarda sıkı saç dokuz ile bir iş takım elbise, sıkılır.

Tutum çalışmak

Kolombiyalı uyuşturucu lordu - onu speküle ilgili de bir çok erkeksi ve çok başarılı iş o zengin miras ile veya kocası veya bir önceki sevgilisinin yarattı yazdı.

Kendisi siz "kızlar için" oyun ve "erkek" in paylaşmamalıyım iş yetişkin çocukları oyunlar çağırır.

bizzat gazetecilerin defalarca farkında olduğu için, o ne yaptığını seviyor. Ve bu malzeme bileşen değildir. O süreci sever. Ve kendisini çok bu süreçte.

O gerçekten başarılı iş hesaplanmasına özel olarak inşa edilmiş olurdu örneklerinden bilmiyor. Bir erkek işini seviyor ve tamamen ona kendini verdiği zaman gerçek bir başarı geliyor.

"Demir Leydi"

Marina Kuzmina iş ağır ve ilişkili demir dışı metalurji. O şirketin başkanı olan, uzun yıllar Hindistan, Brezilya, Gabon, Güney Afrika metalurjik hammadde madencilik yapan ve BDT ve Doğu Avrupa işletmelere besler "Ashley Limited",. Oradan, (vb. dökme demir, demir alaşımları ve) Japonya, Malezya, Endonezya, Güney Kore, Çin ise bitmiş ürünlerin ihracatı.

Şirket ağırlıklı olarak demir ve krom cevheri, kok kömürü, metalurjik boksit besler. Ama stratejik yön - Afrika mangan cevheri. "Ashley Limited" - ikinci büyük Dünya ithalatçısı manganez cevheri.

"Ben metal ile çalışmak"

kendi sektöründe Kadın liderler, aslında, yeterli değildir. eski laik merkezcillik rağmen, işler onların milyarlarca halka açık olmayan metalürji çevirmek bir iş, inatçı, tamamen güvenilir ortağı için bir itibar izledi.

O bu tarafından keyif saygı gurur "güçlü işadamları ve sağ erkekler."

Tabii ki, bir kez nedeniyle meslektaşlarının ışığında kasıtlı dışmerkezliliğinden beyaz karga gibi ona baktım. Bir taş duvar - Ama sonunda aslında olduğunu anlayarak, istifa etti.

Birçoğunuz gibi iç ekonomi ve sermaye istikrarı 98. varsayılan ve kayıp güven sırasında Pogorevshikh yabancı banka hesaplarına yoğunlaşmıştır.

O Latin Amerika, Asya ve Afrika'da gezilerinde uçardım. O Kore, Çin, Japonya olmuştu yeni, tamamen "kör" köşeler keşfetti: Hint durumdan birinde, o et yemek ya da alkol, ne elektrik bilmiyorum yok insanlarla tanıştım. Erkekler çok büyük bir çekiç kullanarak, elle orada kayayı ezilmiş ve kadınların başlarına sepetleri cevheri toplamak ve dökümü için yıkılmış.

O bir yerde yaşamak zorunda nerede konuyla olmak, ya da içecek veya yıkayıp veya yıkamak, ardından içmek suyun üç şişe, gününde inanılmaz ısı altında ...

Haftada 1-2 gezileri ortalama - Marina göre, uçuş saatleri fazla, bazı uçuş görevlileri vardır. Çünkü zaten on altı kızı ait Marina minimuma yolculuğunu indirmek çalışır. Gerekirse Onun yöneticileri her zaman değiştirebilir. Ama bütün şahsen nüfuz etmeye çalışır. Marina yönetmek olduğu bir işletmede inanmıyor. İşletmeler iyice kendini bilmek ve yapmak gerekir.

Marina Kuzmina biyografisi. Çelik nasıl Temperli oldu?

O bir askeri aile, eğitim yoluyla bir filolog (Yabancı Diller Moskova Enstitüsü tercüman diploması) dünyaya geldi.

Kariyer büyük Japon çelik firmasında çevirmen olarak 90'ların başında başladı.

Japon iş kurallarına göre, sekreter olarak, o bir arkalık ve kol dayama olmadan bir sandalyeye hakkına sahiptir. Marina çok rahatsız bir sandalyede oturmak için hatırlar. Belki daha konforlu koltuk değiştirmek için bir arzu, kariyerinin teşviklerin biri haline gelmiştir: zamanla daha sonra kol dayama, sırt, ve onun sağ elinin deri koltuk daire başkanı yanına taşındı. Özellikle bir kadın, bir yabancıya Japon iş yapısında kariyer yapmak için, çok zordur. Çok güçlü bir ama çok iyi okul olarak Japonların işi hatırlatır: Hiç etki kömür madenleri ve dükkanları ziyaret ve içinde.

Bundan başka olaylar hızla katlanmamış. mülkiyetin Büyük dağıtılması ülkede başladı. "Kırmızı yönetmenler" sert değiştirildi, sonraki "kızıl ceketli erkek", hangi Japon ilgisi yoktu için.

tam kafa karışıklığı koşullarında, daha sonra Rus Japon iş liderlerine sunuldu nasıl o kendi taşıma şirketi açtı. Japon ortakların desteği ile - Eski öğretmen ve liderler, Rusya ve Ukrayna'da hammadde ithalini aldı.

Inanan kadınların sezgi, Rus özelleştirme "faydaları" itimat etmedi ve "push" a-geniş omuzlu yoktu yurtdışı iş, yerini bulmuştur "takım elbiseli çocuklar." Okyanus boyunca, kendi ülkesinde daha popüler oldu.

Özgürlük olmak

Aslında deyim - o güçlü bir kadın denilen ve bu onun için bir iltifat olup olmadığını sorulduğunda, Marina açıkça söylüyor. O fikirleri doğrultusunda onu gerçeklik etrafında kendisini şekillendirmeye tercih ediyor.

Marina Kuzmina - İşte bir bayan. kişisel arşivlerinden Foto kolay bulmak için, ama bu makalede, onlar.

Hayatımdaki en önemli insan ve hala kızı içindir.

Zor bir anda yardım çağırmak istiyorum İnsanlar, Marina kullanılamaz. Bu temelde her zaman yakın bir tek olumlu ve sevinç ayı tercih kendi sorunları ile baş edilir.

Aşk, Marina diyor, bir kadının hayatındaki olur iyi şeydir. Ama hayatı "beyefendi" in varlığı sorusu gerçekten hiç umursamadım gerektiğinde göründükleri.

ve - Hep şu an yaşadı kişisel hayatı , öncelikler uyumlu olmamalarına, ve iş sonrakine şu an biri gerçekten özgür olma fırsatı değerleri - Kendimi her zaman için.

gelecekle ilgili gazetecilere sorularına Marina gelecekte, sadece iş görür söylüyor: "Bu iş olacak - Gelecek olacak"

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.