ÇirkinlikPest Control

Kıç bölgelerinden Bugs - Her ev kadını korkunç bir rüya

kıç bölgelerinden Böcekler - bu gerçekten birçok ev kadınları için bir felaket olur. Ve, deneyim rağmen, herkes benzer bir sorunla başa çıkmak için nasıl bilir. krup Bugs herhangi mutfağında var edilebilir. Onlar sadece çok sayıda ürün bozmaz, ama sadece onların varlığı daha iyi bir ruh hali yok. Buna ek olarak, yumurta oldukça toksik, kalmadığından emin. Onlara kafa kafaya karşılaması gerekir nedeni budur.

kıç bölgelerinden Hatalar genellikle sunulan Surinam mukoedom. Yaklaşık 3 milimetre, koyu kahverengi renkte bir uzunluğa sahiptir. Öğrenilmiş? Bu haşere fabrikada veya deposunda değil, aynı zamanda dairede sadece var olabilir. Bu hatayı Survives nerede tabii, un ve çeşitli hububat (irmik, yulaf, arpa), pirinç deposu, ve diğer gıda ürünleri. Kurutulmuş meyveler, bisküvi, kraker - Bütün bu mukoeda Surinam gerçek lezzetleri vardır.

Ne yazık ki bu hataların dişiler son derece verimli. Sıcak bir odada, onlar yılda üç nesillere kadar verebilirsiniz. Yani aynı zamanda ömrü oldukça büyük yetişkin böceği - üç yıl.

Hiçbir kimyasal arıtma size yardımcı olmayacaktır. kıç böyle hatalar genellikle bizim dolaplar ve ahırlarda eksik güneş ışığı, korkar. Sıcaklık dalgalanmaları onları öldürmek değil soğuk ne de aşırı ne ısı korkmuyoruz. Bunun dışında sıcaklık 50'den yüksek derecedir onları yok etmek yeteneğine sahiptir.

böcek kendi mutfağınızda sizin kıç ama kaydetmek istediğiniz yiyecek stratejik rezerv bulundu Yani, tam bir denetim yapmak zorundadır. Ürünler fırında ateşledi gerekmektedir. Tahıllar, örneğin, ön-ıslatma su ile durulayın olmalıdır. Bunun bir sonucu olarak, böcekler ortaya, bunlar çıkarıldı, ve ancak fırında Kalsine sonra ürün. makarna ile, aynı yapabilirsiniz. ince bir saç elek olup, burada en az iki kat arasında olmalıdır un eleyin.

hububat yıllardır saklandı stratejik rezervleri, sayısız depolarda daha önce kullanılacak başka bir sırrı vardır. Onlar sadece çelik çivi koydu. çivi kuru bir bezle silin ve hububat kabın dibine koymak. Ama bu önleme önlemleri hakkında daha fazladır. küçük zararlılar zaten mutfağınızı "yakalanan" Ve eğer onlar terk lekeleri, tüm dolaplar ve raflar gibi kapları temizlemek gerekir. Sonra, bir defne yaprağı koyun gerekir. Sarımsak karanfil de etkisini getirebilmektedir. Bu ürün ruhu taşıyamaz mukoedy. Kes dişler gerekli değildir.

Eğer Surinam mukoed düşünürsek - Ürünlerinizi tehdit sadece saldırı, derinden yanılıyorlar. kıç bölgelerinden Mol de sorunların çoğunu teslim edebilir. Onun larvaları bunları kirletecek yemeğini ye edecektir. Bu nedenle, kireç pişirme (fırın) mol bir zorunluluktur.

Tüm Kirlenmiş ürünlerini dışarı atmak zorundayız. Dolaplar sabun çözeltisi kullanılarak yıkanmalıdır ve tüm yarıklar ve yivler önce sıradan sirke batırılmış fırça kabartmak. Daha sonra temiz su ile yıkama ve kuru temizlemek için gerekir. Eğer un sakladığınız konteyner, sarımsak karanfil bir çift koymak. Mole ayrıca biber, kekik, defne ve diğer baharat caydırmak. Satışta özel bir yapıştırıcı şerit, dolap kapılarının iç hostes tutkal olduğunu. Mole bunların kokusunu çeker ve sadece onlara yapışır. önleyici bir tedbir olarak pencere üzerinde bir tencereye büyüyen bir sardunya olabilir.

Ve tercih edenler için ana danışma bu sorunla başa çıkmak ve bunun oluşumunun önlenmesi. böcekleri genelde insanlar mağazalara onlarla getirmek - Satın alınan ürünlerde. Hep tahıl paketleri incelemek veya paket sıkılığını un olmalıdır. Ağırlık tür ürünleri satın almak için gerekli değildir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.