ÇirkinlikMobilya

Katlanır masa - mütevazı binalar için iyi bir çözüm

Dairedeki boş alan çok ağır olmadığı zaman, sadece tasarımcı sevindiricileri için, sınırlı koşullarda maksimum konfor elde etmek için imza atmayacaksınız. Örneğin, mutfağı ele alalım. Her neyse, ancak bir buzdolabı olmadan, tabaklar, kabuklar sadece yapamaz. Ve halen dolap, kesme paneli, artı normal bir yemek masası takmak arzu edilir. Bu durumda katlanabilir duvara monte edilmiş bir versiyon tamamen mantıklı bir çözümdür. Buna rağmen hak ettiği kadar popüler olmasa da.

Avrupalılar, uzun zamandır işlevsel tasarım fikrine kapılıyorlar. Mobilya tasarımının dönüştürülmesi hiç kimse sürpriz yapmaz, ev ortamı da sahibinin isteklerine göre ayarlanır. Dostunuza bir ziyarette geliyorsunuz ve basit ama enfes bir çerçevede duvara yerleştirilen güzel fotoğraf veya çizime hayran oluyorsunuz. Ve sonra çay içmek ve resmi bir elin bir hareketi ile tabloya hızlı bir şekilde boyamanın zamanı geldi. Katlama mekanizması o kadar farkedemez ki, sizi cezb eden duvar dekorunun gerçek amacını tahmin bile edemezsiniz .

Böyle kullanışlı bir mobilyaya biraz daha yakından göz atalım. Muhtemelen yaratıcıları, demiryolu bölüm tablosundan esinlenilerek günlük ihtiyaçlarına uyarlandılar. Bu tasarımlar satışa sunulduğunda standart veya ısmarlama şekildedir.

Hazır bir katlanır masaya baktıysanız, mutfağın duvara monte edilmiş versiyonu, dayanıklı ve hijyenik bir malzemeden yapılmalıdır. Genellikle bu gereksinimler lamine sunta ile karşılanmaktadır. Böyle bir masa, yüksek nemi tezahür etmez, evde kullanılan kimyasalların kullanılması ile sık sık yıkanmaktan korkmaz. Evet, ona bir bardak sıcak kahveyi kaldırdığınızda, onarılmaz bir hasar bulamazsınız. Ek olarak, laminat, harici olarak ahşabı mükemmel şekilde taklit eder. Bununla birlikte, mutfağınızın renk şemasına uyumlu herhangi bir gölge isteyebilirsiniz.

Yük taşıyan yapının üzerinde birkaç iddia vardır: cihazın sağlamlığı, dayanıklılığı ve güvenilirliğinden sorumludur. Metal raflar paneli tutar, salınmasına izin vermez, yükü eşit şekilde dağıtır. Parlak krom detayları, oldukça rustik görünümlü bir masanın içinde gelişmişlik ve zarafet hissi verir. Katlama mekanizması sorun çıkarmamalı, sorunsuz çalışmalı ve arızalar olmamalıdır.

Standart modellerin iç mekandaki herhangi bir nedenle sığmadığı bir durumda, tasarımın gelecekteki nesnenin rengini, türünü, malzemesini müzakere ederek bireysel önlemlere göre sipariş verebilirsiniz. Masters her hayal gücünüzü görecek. Güçlü bir arzuyla, menteşeli bir masa oluşturmak, yemek için rahat bir yer altında pencereyi yenilemek için ellerinizi deneyebilirsiniz. Pencereyi gözden geçirip gıdaları yemek güzel.

Gerekli olan tek şey pencere eşiğinin uzunluğuna eşit menteşeli bir kapak yapmaktır. Daha sonra bir piyano ilmek eklemek için son, hangi bir masa üst bitki. Mobilya halkaları braketinin paneli üzerine monte edildiğinde, aynı zamanda bir destek görevi görecektir. Katlandığında, panel radyatörü maskeleyen dekoratif bir ekran rolü oynuyor.

Katlanır masa sadece mutfakta değil , aynı zamanda da faydalıdır. Çalışacak bir yere ihtiyacınız var, ancak ayrı bir ofis hayal etmekten bile korkuyorsunuz? Katlanır pano ve dizüstü bilgisayar - ne yapılamaz? Balkonda, menteşeli dar masa üstü, bir fincan kahve veya bir bardak şarap ile hoş bir şekilde oturmanızı sağlar.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.