SeyahatUçuşlar

Katar, Doha havaalanı terminalleri ve nasıl başkenti almak için

seyahat turistler için hazırlıklı olmak neye ihtiyacım Katar sermayesi? Son zamanlarda yolcu çok sayıda ile başa çıkmak için başarılı olamadı Doha, 2014 yılında yeni hub satın aldı. Ve zaten Katar önceden olmuş bu insanlar, onun iniş yeri bulamıyorum. Eski Uluslararası havaalanı ve denir - "Doha". Yeni, güneye beş kilometre inşa Hamad gurur adı (Hamad Uluslararası Havaalanı) 'dir. Ama gayri resmi olarak ona sıkıca adını sıkışmış "Yeni Doha Havaalanı." operasyon Hamad içine lansmanıyla Eski göbek kapatıldı. Yani şimdi bütün gemiye iki bant yeni havaalanının birinde açılış Katar geldikten. Eğer "Hamad Interneshinal Aerport" bulacaksınız hizmetlerle ve bunları nasıl şehirden uzak olsun ne tür Hakkında, biz bu makalede ele alınacaktır.

inşaat

2003 yılında konuştu yeni göbek gereği üzerinde ilk kez. Sonra Doha şehir gezginler için çok popüler idi. havaalanı zaten yolcu trafiği ile baş edemedi. İnşaat göbeği 2005 yılında yeni hava limanı 2009 yılında devreye vaat Ama ilk uçuş hava limanı Nisan 2014'te sadece otuzuncu aldı başladı. Mayıs ayı sonuna kadar, bütün gömlekleri Katar Havayolları, Katar'ın en büyük havayolu, yeni Hamad havaalanı yerleştirildiler. Neden bu kadar uzun Hava Limanı inşa etmek? Doha seyahat veya yıldan yıla büyüyen, şehrin içinden transit yolcu akışı. Bu nedenle, Katar yeni hava kapısı uzak bir beklenti dikmeye karar verdi. Şimdi Hamad aynı anda üç yüz yirmi uçak elli milyon yolcu kabul edebilir. Karşılaştırma için, burada gerçekler. Eski Doha hub sadece on dokuz milyon gezginler her yıl kendisi geçmektedir. Gömlekleri İki şeridi alır. Bunlardan biri, neredeyse beş kilometrelik bir uzunluk, Ortadoğu'da en uzun olduğunu.

Doha Hamad havaalanı

Hava Limanı Katar sermayesi güney-doğu sadece on kilometre. Bu mesafe bir taksi aşılabilir. Ama otomobil resmi taşıyıcı Karwa Taxisare içine alamadım. Oldukça pahalı. Sadece iniş sayaç size yedi dolar rüzgar. Daha normal bir taksiye. Bu durumda, Doha'nın merkezine yolculuk sadece üç dolara mal olacak. Doha'da bir otel rezervasyon yaparsanız transferiyle ilgili yönetim istiyoruz. Otelin Birçok müşterileri için havaalanına ücretsiz otobüs gönderdi. Eğer uluslararası numunenin bir ehliyet varsa, Hamad havaalanında bir araba kiralayabilirsiniz. bütçesinden yürütmeye - Varış salonlarında araç sınıfların çeşitli kiralama sunan çok sayıda şirketlerin ofisleri bulacaksınız.

hizmet

Şimdi Yeni Doha Uluslararası Havaalanı tarafından sağlanan hizmetlerin düşünün. İlk bakışta göründüğünden daha bu hava limanının düzeni daha kolaydır. Yüzölçümünün - beş yüz dönüm. Gönderen uçak penceresinden iniş Hamad bir yolcu uçağı şeklinde göründüğünde. Ve bu yorgun gezgin önünde büyülü tropikal bahçe gibi açılır. Ve bu çölün ortasında! Tüm tecrübeli yalnız Hamad eski hava Doha liman görkemini gölgede bıraktığı iddia ederler. Bu nasıl mümkün olur? Sonuçta, pasajlar terminalleri ile bağlı güzel birkaç klimalı salonlar vardı. Doha Havaalanında bile iki cami vardı - erkek ve kadın. dükkanlar, kafeler, restoranlar ve oteller çeşitli bahsetmiyorum. Doha - Hamad inşası sırasında dikkate eski Hava Limanı çalıştırıldığında yolcular, daha önce şikayet tüm küçük kusurları, döküldü. Katar Havaalanı şimdi kapıları alanında ücretsiz Wi-Fi sağlamaktadır. Her yerde içme suyu, tuvalet ile çeşme vardır. Bütün işaretler bu yüzden havaalanı neredeyse imkansızdır de kaybolmak, büyük harflerle yapılır. çocuklu yolcular için daha konforlu bir uçuş bekleme alanı sağlar. Belirli bir miktar için, herkes loundzhe veya VIP salonunda dinlenebilir.

Doha havaalanı, yorumlar

turistler, son zamanlarda Katar sermayesi ne uçtu mı? havaalanı derece övücü tepkiler olduğunu. Hub özenli ve samimi çöl tüm personel bir vaha gibi, büyük, geniş ve çok güzel. Burada öncesi ve uçuş sonrası prosedürleri inanılmaz hızlı. Terminale çeşitli restoranlar, kafeler, yazı ve banka şubeleri, mağazalar, gümrüksüz, KDV iade ofisi vardır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.