SağlıkMüstahzarlar

"Karnitsetin": kullanım talimatları, ilaç, analogları, değerlendirme açıklaması

nöron progresif kaybı ile karakterize edilen nörolojik hastalıkların bir sayı. Hücreleri korur ve momentum transferi düzenleyen bir biyolojik katkı - Bu süreç "Karnitsetin" include olan kompleks terapi, stabilize yardımcı olur.

"Karnitsetin" - Neyden kullanılan?

ilaç kullanımı için endikasyonlar demans başlangıç aşamasında (Alzheimer tipi ve serebrovasküler) yer alır. Ayrıca, bu ek vasküler ensefalopati, nöropati ve periferik tip arka planında geliştirmek involüsyonel sendromlar için önerilir. endikasyonlar arasında - hafıza ve konsantrasyon bozulması ile karakterize edilen ruhsal yetenekleri azalmıştır.

Eylem takviyeleri o Alzheimer hastalığı olan hastalar için hayatı kolaylaştırmak için yardımcı olduğunu, böylece sinir uyarılarının iletimini geliştirerek, asetilkolin seviyesini artırmaya yönelik. nöronlar hafıza ve konsantrasyon gelişme sağlayabilir arasında da momentum transferi güçlendirilmesi. o hızla organizmanın normal çalışmasını sağlamak için izin verdiği ilaç, stres ve yorgunluk dönemlerinde etkilidir. "Karnitsetin" (her bir paket içinde ihtiva edilen kullanım talimatları) etkili bir şekilde enerji metabolizmasını değiştirir. ana enerji kaynağı olarak yağ asitlerinin artışı kullanımı.

"Karnitsetin" (fiyat -. 550-580 RUB) ana aktif bileşen asetil-L-karnitin olarak, kapsül şeklinde kullanılabilir.

Demans: var ve nasıl tedavi neden?

Alzheimer demans anlaşılması altında yaşlılıkta bunama, Alzheimer hastalığı ile ilişkili çoğu durumda bir durumdur. Patoloji beyin nöronları progresif dejeneratif değişiklikler ile karakterize edilir. demans yatkınlık faktörleri arasında, kalıtım, hem de 80 yılda, (Alzheimer hastalığına ek olarak) yaş izole edilir. Ek şartlar ve koşullar hastalığın ilerleme riskini ve derecesini artırır, obezite, fiziksel hareketsizlik, travmatik beyin hasarı göre, hem de diyabet.

Morfolojik Demans CNS hücrelerinin ağır ve geri dönüşü olmayan bir hasar ile ilişkili. Bu endokrin ve otoimmün yetmezliği, sistemik lupus eritematoz bir sonucu olarak, ve aynı zamanda hemodiyaliz bir komplikasyonu olarak ortaya çıkabilir. çeşitli faktörlere suçlu patolojinin gelişiminde Kural olarak.

(Bu bilgi kullanım talimatları) Preparasyon "Karnitsetin" sadece hastalığın ilk aşamasında etkilidir. Bu süre ana belirtileri olan hafıza bozukluğu ve bozulmuş konsantrasyonu. Hasta genellikle zorlukla tanıdık arazi üzerinde odaklanır, sıradan şeyleri hatırlayamıyorum. Hastalar çeşitli fenomenlerin matematiksel hesaplamalar güçlük ve ihlal analiz ve değerlendirme özelliğine sahip. Genellikle bu semptomlar 60 yaşından gözlenmektedir.

Bu hastalığın tedavisi yalnızca belirtileri bastırmak yardımcı olur ve tam bir iyileşmeye katkıda bulunmaz. ilerlemesini yavaşlatmak - "Karnitsetin" diğer ilaçlarla kombinasyon halinde (fiyat bunu satın hangi eczane şebeke bağlıdır) hastalığı stabilize yardımcı olur.

zihinsel performansta azalma ile "Karnitsetin"

Yorgunluk azaltılmış çalışabilirlik gibi olayların ana nedenidir. Genellikle stres ve bir başka yol açar günün rejiminin ihlali eşlik eder vücudun tükenmesi. aşırı yükleme sonucunda sinir sistemi vücudun fiziksel fonksiyonlarını etkiler. Ortak bir şikayet - kas ağrısı, ama çoğu zaman solunum ve kardiyovasküler sistemin etkinliğini bozulur.

Azaltılmış zihinsel kapasite konsantrasyonunda bir azalma göstermeye başlar. zorluk rutin işleri gerçekleştiren hastalar, istenilen nesne üzerinde odaklanmak olamaz. Ayrıca hafıza problemleri, hem de aşırı fiziksel belirtiler hizalayın. Vücut her zaman böyle bir sorun ile başa çıkamaz. ilaç "Karnitsetin" (hasta referansları kanıtıdır) belirtiler tarif ile, aynı zamanda stresi arttırır ve ruh yükseltir sadece savaşmaya yardımcı olur.

Kontrendikasyonlar

"Karnitsetin" bir uyuşturucu değil, biyolojik bir katkı, bu nedenle liste sadece kontra hipersensitivite ile sınırlıdır. Onun epilepsi hastalarında dikkatle reçete Ancak, unutmayın. Momentum transferi artış epileptojenik bölgeleri ve dolayısıyla sık saldırıların aşırı uyarılmasına yol açabilir gibi durumlarda, doktor, dikkatli kontrolü gerektirir. Böyle hastaların sürekli izlenmesini tavsiye etti.

"Karnitsetin": kullanım talimatları

Takviyeler yemeklerle birlikte alınmalıdır. Bir kural olarak, 1 veya 2 kapsül / gün uygulandığında, ancak ilacın uygulanmadan önce katkı bastırmak için kullanılan, özellikle bir doktora danışmak daha iyi olur Alzheimer hastalığı belirtileri. 1 ay kurs alma.

yan etkiler

Tipik olarak, ilaç iyi tolere edilmiştir. yan etkiler "Karnitsetinu" karşı aşırı duyarlılığı durumunda bulantı, kusma, ishal ve kaşıntı ve kızarıklık olabilir arasında.

katkı araçların sürücü ve ilgi yüksek konsantrasyon gerektiren işleri gerçekleştirmek için yeteneğini etkilemez.

"Karnitsetin": yorumlar

katkı bozulan sağlığı bir süre etkilidir. Hastalar ders aldıktan sonra daha iyi hissettiğini bildirdi. Özellikle stres oturumunda, iş yerinde zorluklarla sırasında bu ilacı tavsiye ederiz. Ayrıca Alzheimer hastalığı ya da diğer nedenlere ait demans hastalarında semptomları hafifletmek yardımcı olur, ancak İncelemeler belirtildiği gibi bu durumda etkisi sadece tedavide gözlenmektedir.

"Karniteks"

Sinir sistemini korumak için Etkili "Karnitsetin" kullanır. Birçok analogları, "Karniteks" Bunların arasında en popüler. Endikasyonları (yukarıda verilen listeye) benzerdir. Ortalama günlük doz 6-12 kapsüller ve tek bir dozaj ve kabul zaman doktor tarafından tespit edilir. Demans maksimum doz - 4000 mg / gün, 2-3 doz bölünmüş önerilir. Zaman, çeşitli etyolojilerin nöropatiler 1500-3000 mg / gün uygulanır. Kesin doz miktarı, her bir hasta için ayrı ayrı ayarlanabilir.

Yan etkilerin olası alerjik reaksiyonlar, mide bulantısı ve mide ekşimesi vardır. Bazı hastalar huzursuzluk hissi rapor. Buna ek olarak, idrar ve ter genellikle kendine has koku belirir.

"Karniteks" 18 yaşından önce alınmamalıdır ve hamilelik sırasında yalnızca sıkı endikasyonları doktor altında uygulanır. Talimatlara ve doktorun talimatları izlerseniz ilaç güvenli çağrılabilir, ancak bazı ilaçlar ile kombine alımı önerilmemektedir. O ile "Karniteks" kombine edilmemelidir "asenokumarol." Eğer "warfarin" ile eş zamanlı resepsiyon gerekiyorsa, hastanın durumunun dikkatli tıbbi izlenmesi gerekir.

Takviyeler "Karnitsetin" (makalede sağlanan kullanım talimatları) sinir sistemini zihinsel aktiviteyi artırmak ve korumak için mükemmel bir yoldur. etki takviyeleri bir ders sonra gözlenir. istenen sonuç yokluğunda ilaç ya da doz ayarlaması değiştirmek mümkündür. Tıp "Karnitsetin" iyi tolere ve hemen hemen hiçbir kontrendikasyonu vardır, ama bir terapist danışmak iyi almadan önce.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.