ÇirkinlikMobilya

Japon tarzı yatak odası: asil, sade, zarif

yaparken evinin herkesin evinin içini yapmak istiyor onun ihtiyaç ve isteklerine tamamen uygun, özel. Asya exotics severler için gerekeni - Japon tarzı yatak odası. Bu iç tüm tanınabilir özellikleri ve yükselen güneş soylu fikirleri vardır. Unutulmamalıdır dekore yatak odası bu tarzda sadece sahiplerinin gururu haline olmayacaktır. Rahat ama aynı zamanda sıkı koşullarda iyi bir dinlenme için gerekli olan rahatlama ve konfor ortamı yaratır.

Japon tarzı yatak odası belli ilkelere harfiyen uymak demektir unutulmamalıdır. Özellikle, bu tür bir iç mekan, ışık mobilya ve doğal malzemelerin kullanımının mümkün olan en büyük miktarda önerir. Japon gereksiz ayrıntılarla çevreleyen alanı aşırı götürüldü, ancak aşırı minimalizm burada da uygunsuz edilmiştir. Parlak dokunuşlar ve desenli uyum ve sadelik vurgulamak için daha iyidir.

Japon tarzı yapılan Herşeyden önce yatak (örneğin binaların fotoğrafları, kendi web sitelerinde pek çok tasarım şirketleri yayımlamak) süt, beyaz, gri, bej, siyah ve kahverengi yumuşak tonları kullanımını gerektirir. yer kaplaması olarak bu tarz odaları "mat" ile karakterizedir için - bir ağaç veya paspaslar sazlık, ahşap taban kaplamasının yaptı. Japonya'da, bu paspaslar sakinleri yılda iki kez değiştirmek için yapılır.

Odanın duvarları ahşap yığma taklit ahşap paneller kınına önerilir. Hem de açık renkli duvar kağıdı içine sığacak. zonlu alan yardımcı olur boyalı paravanlardan, - Japon tarzı ne tek odalı "shoji" olmadan değildir. Bu kağıt ile kaplı ahşap bir yapıdır.

Eğer modüler mobilya seçerseniz odasında İç dekorasyon düşük olmalıdır, bu daha iyidir. Yatak odasında yatak Japon tarzında geniş ve düz, bu rol ve için çok uygundur seçmek en iyisidir çekyat. Dolaplar mutlaka inşa edilmiş ve oda girişinde göze çarpan değil edilmelidir.

küçük şeyler, gravürler depolanması için kaligrafik verilirse, cila sandıkları - Japon iç organizasyonu geleneksel aksesuarları kullanmak uygun olacaktır. zemin veya düşük masaya monte edilebilir küçük bir ağaç - Japon tarzı yatak odasında çok iyi Ikebana veya "bonsai" uyacaktır. Benzersiz Japon lezzet porselen figürler bir koleksiyon, samuray silah, stilize fanlar ve kağıt fenerler duvarlarında asılı oda verecektir.

Japon tarzı yatak odası ışık gerektirir. uzayın bütünlüğünü bozmamaya Bunlara ek olarak kameranın aydınlatma yumuşak olmalıdır. Bu kapsama yuvarlak kağıt abajurlar, geleneksel kullanılarak elde edilir Japon evleri. Bu ışık rahatlatıcı etkisi vardır kalmaz, aynı zamanda iç gelişmişliği rolünü gösterir.

Ama iç Japon tarzı organizasyonunda önemli şey - özel bir ruh hali, tefekkür ve bizi çevreleyen olayların iç dünyasının anlayışına bir eğilim.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.