SağlıkMüstahzarlar

"Ismizhen": talimat, analog ve doktorların yorum

kadar az yüksek, vücudunuza viral ya bulaşıcı hastalığı riskini dikkat. Bu sonbahar-kış sezonu için özellikle doğrudur. Bu bağlamda, biz bu kullanmak tavsiye immunostimulant ilacı "Ismizhen" olarak.

kılavuz araçları aşağıda detaylı olarak tarif edilecektir Bahsedilen. O herhangi analogları olsaydı Ayrıca, ilaç piyasaya edildiği formda anlatmak ve tüketicilerin onun hakkında konuştuğunu söyledi.

Kompozisyon, ambalaj, şekil

emilebilir tabletler şeklinde yapılan eşyanın sonunda listelenen fiyat olan ilaç "Ismizhen",. glikol (dondurarak kurutma) - Bir liyofilize bakteriyel lizat, hem de bir yardımcı elemanı içerir.

Görüntülenen ilaç on blister ambalajlar içinde satılır. Bir karton 1 veya 3 kabarcıklar olabilir.

Farmakodinamik pastiller

"Ismizhen" İlacın çalışma prensibi nedir? Kılavuz bu nonspesifik ve spesifik enfeksiyonlara insan direncini arttırabilen bir immün uyarıcı olduğunu bildirmektedir. Bu serum ve salgı antikorlarının miktarını arttırarak meydana gelir.

Tabletler "Ismizhen" hücresel ve aktivitesini uyaran humoral bağışıklığın. "Yakalamak" solunum enfeksiyon riskine maruz kalmanın bir sonucu olarak büyük ölçüde azalır. Ayrıca bu aracın arka plan üzerinde soğuk algınlığı için çok kolaylaştırır.

Doktorların Yorumlar çok daha az zaman "Ismizhen" ilacı aldı hastalar herhangi bir komplikasyon meydana bildirmektedir.

mücadele virüs enfeksiyonları yönelik diğer emilebilir tabletler ilaçlarla kombine ve kaybolduğunda antibiyotik gerekir.

Talimatlara göre, uyuşturucu nonspesifik ve insan vücudunun belirli direncini hem aktive edebilir düşündü. Makrofajlar, nötrofiller, B lenfositleri, T lenfositleri, spesifik serum IgG, IgM, IgA ve mikropların makrofajların yapışma üretimini uyarır.

Farmakokinetik

doğasında kinetik Hangi özellikler tabletleri "Ismizhen"? Talimat ilaç oldukça iyidir ve yeterli miktarda ağız boşluğu yoluyla emilir belirtiyor.

Endikasyonları

Ne zaman hap "Ismizhen" emilebilir almalı? Misafir uzmanlar en kısa sürede ilk belirtiler ortaya olarak, bu durumda, tedavinin etkili olması için daha az zaman alacaktır, araçlar çözmek için gerekli olduğunu söylüyor. Ancak bu şekilde size virüs veya enfeksiyonun yayılmasını önleyebilir.

Biz bağışıklık uyarıcı ilaç "Ismizhen" grip tedavisi, larenjit, rinit, bademcik iltihabı, farenjit, bronşit, sinüzit, obstrüktif akciğer hastalığı ve tracheitis için reçete olduğunu söylemek mümkün değil.

Buna ek olarak, söz konusu önleyici ve solunum yolu hastalıkları için bir yardımcı monoterapi olarak ilacın kullanılması tavsiye edilir.

Kontrendikasyonlar

doktorların Yorumlar bu korku neredeyse herkes olmadan uygulanabilir birkaç ilaçlardan biri olduğunu göstermektedir. Ancak, talimat emilebilir tabletin aktif ve yardımcı bileşenlere alerjisi olan hastalar, hem de bir yıla kadar çocuklarda kullanımının yasak olduğunu belirtmektedir.

Pastil "Ismizhen": deyim

bu ilacı kullanmadan önce, talimatları mutlaka okuyun. Bu ilaçlar sadece dil altından kullanılır. Bir tablet, (sürece erimediği), ağız boşluğuna yerleştirilir ve 1-2 dakika içinde giderir edilir.

İlaç içip yemek ve gargara ve ağız yasaktır aldıktan sonra 30 dakika boyunca yüksek terapötik sonuç için.

Bu araç ve bireysel bazda bir doktor tarafından belirlenir günlük doz ile tedavi süresi.

talimata göre, önlenmesi veya kullanılan madde tedavi edilmesi için bir tablet günde bir kez olarak. tedavinin akut solunum hastalığı süresi varlığında semptomları ile belirlenir. Bütün belirtiler tamamen gitti sonra olmalıdır tabletleri alarak durdurun. Ancak, doktorlar 10'dan fazla ardışık gün boyunca bu ilacı kullanmaya tavsiye etmiyoruz.

emilebilir tablet alırken profilaktik 20 gün aralıklarla 10 gün boyunca kendi ders almak. Böylece, gerek üç ay için tasarlanmıştır üç kursları, geçmek.

(Macunsu bir kütle kadar) alt ilaç çözünmesi için uygun değildir, eğer bir durumda, bir tablet ezilebilir olmalıdır ve geleneksel küçük bir su miktarı ile karıştırılır.

yan etkiler

Bu nadiren anlamı olumsuz reaksiyonlara neden olur. Bazı durumlarda, emilebilen hap alımı bir hastanın her zaman doktora bildirilmelidir cilt üzerinde alerjik reaksiyonlar gelişebilir.

ilaç etkileşimleri

talimatlara uygun olarak, ilaç "Ismizhen" herhangi bir ilaç ile kombine edilebilir. Özellikle bu antibiyotiklerle kombinasyon halinde de etkili bir şekilde kendini gösterir.

Tabletler "Ismizhen": meslektaşları ve maliyet

Ya bizim tıp yerine düşünülebilir? Viral ve bulaşıcı hastalıkların yanı dokunulmazlığının kaldırılması için, hastalar genellikle "Rinzai" gibi ilaçları kullanırken savaşmak için "Theraflu", "Grippferon", "Bioaron C", "Antigrippin", "interferon", "Tamiflu" "Ekinezya Bağışıklık", "Grippostad", "Fervex" ve diğerleri.

Ne kadar hap "Ismizhen" emilebilir nelerdir? Fiyat eczane ağının bağlıdır. Ortalama olarak, 30 Eğer 1200-1350 ruble can immünostimülatör tabletleri satın almak.

tıp Yorumlar

İlacın maliyeti yüksek olmasına rağmen, bu sık mevsimsel hastalıklara eğilimli olanlar arasında çok popüler. Tipik olarak, hastalar bu ilaç sadece olumlu geribildirim üzerine bırakılır.

Küçük çocuklar çoğu ebeveyn bu ilacı çocuklarını kullanarak çok daha az sıklıkta hasta olma bildirmektedir. ilaç hastalığın ilk belirtisinde kabul edilmişse, bir enfeksiyon veya virüs yaymak etmez. Ancak moment kaybedildi, ilaç "Ismizhen" büyük ölçüde hastanın durumunu kolaylaştırır ve önemli ölçüde iyileşme sürecini hızlandırır.

Yetişkinlere yönelik olarak, onlar da solunum yolları soğuk algınlığı ve iltihap için emilebilen tabletleri kullanıyor. Onlara göre, uyuşturucu tamamen görevin üstesinden edilir. Bu mevsimsel hastalıkların sayısının yanı önlemek gibi komplikasyonların gelişmesini azaltır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.