BilgisayarlarBilgi teknolojisi

Buktreyler: nasıl yapmak ve kendi sunumunu teşvik etmek?

Günümüzde oldukça sık birçok kitap yazar "buktreyler" diye bir kavram ile karşı karşıyayız. Kitaba okuyucunun gelecekte ilgi karıştırmaya bilinen nasıl yapılır, şimdi göreceğiz. Ayrıca, bazı önemli noktalar buktreylera tasarımı bakıp oluşturun ve takip edebi eserlerini tanıtmak için eylemleri için kullanılan yazılım hakkında bir tavsiyede bulunmak deneyin.

buktreyler nedir?

Biz Sözlüğü sunmasından dayanarak, "buktreyler" kavramının yorumlanması kitabında (bir edebi eser) üzerinde durulacak (tercihen video formatında) sunum videosu oluşturulmasını kapsar.

Kitabın yazarı reklam bu tür süresi 2-3 dakikayı geçmemelidir inanılmaktadır (aksi takdirde sadece bitmeden izleyicinin yorgun alacak). (Özellikle mevcut literatüre orada açısından) iyi bir şey, ama bilgisayar teknolojisinin kullanımı, eserlerinin geliştirilmesi ve desteklenmesi için çok fazla fırsat verir yaşamın çağdaş gerçekler böyle olduğu - Tabii ki, kütüphanede buktreylera yaratır. Biz sadece en modern araçları düşünün nedeni budur.

Nasıl kitaba buktreyler oluşturmak için?

Yani, edebi çalışmalarının buktreylera yaratma görevi yazarı önce. İşte aslen birkaç zorunlu koşullara dikkat etmelidir.

İlk olarak, internet ve baskılar giderek daha az okuduğunuz şekilde iletişim durumun araçlarının gelişimi ile bugün. Bu yüzden başlangıçta kitabın biçimine dikkat etmek gerekir. o yazdırmak veya elektronik Will - önemli değil.

Daha da önemlisi - Hikayenin içeriğini yansıtmak ve kısaca işin ana fikri bahseder gerektiğini tam buktreyler. Artı, öngörüldüğü için potansiyel hedef kitleye dikkat etmelidir.

Buktreyler: nasıl basit bir sunum yapmak ve bu odaklanmak ne?

Herhangi bir Microsoft Office paketinde bulunan Power Point, - tasarım seçimi ile ilgili ön yönleri gelince, Başlangıç olarak, sunum oluşturmak için basit bir araç kullanabilirsiniz.

buktreylere grafik veya animasyon kullanması beklenmektedir Bu durumda, konuda profesyonel yetenekli danışmak daha iyidir. , Kaliteli grafikler yanı sıra profesyonel olarak çekilmiş videoyu Katılıyorum, sadece "buktreyler" denen bugün artılar ekle. Nasıl video yapılır? Hiçbir şey daha kolay olabilir. Modern kameralar (aşırı durumlarda - 2K Full HD) bile 4K olarak film çekimi için izin verir. Ama çekim keskin titremesini engellemek için özel tripod bağlı bir kamera üretmek için arzu edilir.

Buna ek olarak, pek çok uzman filme metrajlı film olası elemanların kullanımı "kuru" görünüyordu öneriyoruz. Tabii ki, biz çok para yatırmak zorunda, ama aslında sorunu ve okuyucu çekmek ve piyasada ürününü tanıtmak amacıyla, aşağı gelir olacaktır.

Program grafik, video ve müzik kullanarak buktreylera oluşturmak için

Şimdi buktreyler yapmak için nasıl bir kaç şey var. Eksik birçok durumda Power Point programı. Yani en azından bir video düzenleme için, tür Camtasia Studio veya Vegas Pro gibi paketleri kullanmak daha iyidir neden olduğunu.

buktreylera için müzik de işin genel ruh halini yansıtması gerekir. Elbette, popüler şarkıları kullanmak, ancak iz telif uyum olmadan sunum yerleştirilir eğer, sonuçları ile doludur.

durumda kendiniz müzik yazmak için daha iyidir. Şimdi yoksun olduğu için Fayda programlar: vb FL Studio, Cubase, Orion, Ableton Live, Studio One ve ..

Eğer hakim yaklaşımı Ama eğer, o zaman Adobe Audition veya Ses Forge gibi tür araçlar olmadan yapamaz. Bu durumda, karıştırma ses işleme, aynı zamanda videonun açısından yalnızca mümkün değil.

Pazarlama ve tanıtım buktreylera

Ancak hepsi bu değil. malzeme monte edilir, diyelim. "Bitirme" sürümü bu bizim buktreyler olduğunu. Nasıl kitap ve arsa ilgilenen potansiyel okuyucuya daha da ilerlemesine yapılır? aynı sosyal ağlarda hareketi olmadan veya YouTube gibi böyle popüler video paylaşımı yoktur yapamaz.

Bizim tanıtım videosu aslen Video sürümünde oluşturulan gerekiyordu gibi, daha ileri tanıtımı için yani YouTube iyi uyuyor. Hatta görünümleri (istatistikler) sayısı otomatik olarak görüntüleme sayısı bakımından birinci yerde bir sunum ortaya koyan "beğeni" için özel aletler kullanarak, sistem dolandırıcı deneyebilirsiniz.

Tabii bazı ticari sitelerde reklam yayını gözardı etmemesi gerektiğini söylemek, ama burada dikkate edebi eserin özgünlüğünü ve istenilen klibi yerleştirmek gerekiyordu her çevrimiçi kaynağın yöne çekmek için gereklidir.

Sonuç

Gördüğünüz gibi, genel olarak, çok zor değil, buktreyler oluşturun. Önemli olan burada - okuyucu, video hemen kitapta ilgilenmeye başladı görüntülerken, böylece gerektiğinde, onun yaygınlaşmasını maksimize etmek için hesaba kayıt, ana teması eserleri yanı sıra ağda kitabın başka promosyon sunulması bazı yönlerini almaya. Ve burada zaten pazarlama alanında organizasyonel yetenek ve bilginin en fazla göstermek zorundayız. Söylediğiniz gibi, hatta yaşlı, Romalılar, çünkü o, tasarruf değmez yol mübah. Her yazarı, karşılaştırılabilir "Yüzüklerin Efendisi" veya "Garri Potterom" yaptığı kitabı bir bestseller oldu ve miktarlarda dünya çapında satılmaktadır gerçeğine en çok ilgi değil mi?

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.