SağlıkMüstahzarlar

İlaç "Gammalon": talimat, mülkiyet yorumlar

Fiziksel stres, ana gövdenin yetmezliğine günlük zihinsel stres kurşun - beyindeki. yaşam anormal ritmi kan akışını bozar ve beyin bu kusur her şeyden önce uğrar. o bütün bileşenlerinin bir sinyal gönderir ve kendi doğru işleyişini izler insan vücudu, yazılım sistemidir O. Etkili beynin çalışma fikri yeteneği, sorumlu hareket koordinasyonu, mükemmel fiziksel sağlık.

beyin hastalığı yaş ve doğuştan veya satın alınabilir ya. İnme - Bu elli yıl sonra en sık tanıdır. değil - kurtarmak bazen mümkündür ve bazen tam teşekküllü beyin işlevselliğini oluşturan sürecini rahatsız çünkü, bir nöbet kompleksi ve ilerici acı sonra Kurtarma.

En tipik doğumsal beyin hastalığı olarak kabul edilir , serebral palsi karşısına sadece kutladı zeka geriliği, ama aynı zamanda bir fiziksel engeli.

İlaç "Gammalon": farmakolojik özellikleri

Etkili tedavi edilmeye elverişli yukarıdaki fiziksel kusurlar bugün. Yeni Japon tıp "Gammalon" özel inme sonrası hastalarda rehabilitasyon dönemini geliştirmek için tasarlanmıştır. Sonradan anlaşıldı ki, beyin ilaç "Gammalon" konulu tek taraflı etki değildir. Kılavuz ayrıntılı olarak insan vücudu üzerindeki etkisi yararlılığını açıklar. Daha sonra, bu maddenin ana yararlı özellikleri bak.

kür "Gammalon" nedir? aşağıdaki gibi kullanım için talimatlar aşağıdaki farmakokinetik özelliklerini tarif etmekte olup:

 • beyin metabolik süreç restore edilmesi;
 • Beyin glikoz kullanımı verim ve bunların toksik-metabolik ürünleri uzaklaştırmak;
 • düşünce verimliliğini arttırarak;
 • geliştirilmiş hafıza ;
 • konuşma ve beyin süreçlerinde dolaşım bozukluklarında sonra fiziksel hareketlerin kazanımı;
 • kan basıncının düşürülmesi;
 • ortadan kaldırarak baş ağrısı, uykusuzluk tedavisi;
 • nöbetlerin bastırılması;
 • Kan şekeri düşüş;
 • sinir sisteminin aktivasyonu;
 • stres, yorgunluk acı sonra fiziksel refahını artırmak;
 • taşıt tutması sendromunun tedavisi;
 • Travmatik beyin hasarının tedavisi.

ilaç kompozisyonu

Başka ne "Gammalon" hazırlık rehberi konuşur? Bu bileşim, saf halde gama-aminobütirik asit dahildir. Tablet biçimindeki ilaçla.

İlaç "Gammalon": kullanım talimatları

Bu araç yaş ölçeğine göre yemeklerden önce alınması tavsiye edilir. Nasıl ilacı "Gammalon" kullanılır? dörtten altıya 2 gr, ve yaş yedi yıldan - - 3 yıl Talimat ilacın yetişkin dozajı günde 3.75 gram, çocuklar (bir ila üç yıl) olduğunu söyler

Hasta dozunun yaşına göre öngörülen aynı ara kez üç porsiyon halinde bölünmelidir. iyileştirmeler tedaviye başlandıktan sonra sadece üç hafta sonra görülebilir, ancak bu ilaç ile tedavi süresi genellikle dört ay ulaşır.

0.75 g - ilaç, hareket hastalığının tedavisi için öngörülen edilirse, günlük yetişkin dozu 1.5 gram, çocuklar olduğu

Randevular ve kontra

İlacın Çok birçok yararlı özellikleri "Gammalon" talimatı bağlıyor. Fiyat, tabii ki, böyle bir yüksek verimli hazırlık düşük olamaz. Örneğin, yüz tablet tek bir pakette yaklaşık 2.500 ruble mal oldu.

İnme sonrası ilaç reçete, serebral palsi, arteriyel hipertansiyon, polinörit tanısında, açık kafa yara almış ve kapalı , alkollü ensefalopati çocukların zihinsel ve gelişimsel geriliği tarafından sergilenen doğum travması etkilerinin tedavisinde.

İlaç, sadece ilacın aktif bileşene karşı aşırı duyarlılık hallerinde kontrendikedir.

ilaç uzmanları ve hastaların Yorumlar

Birçok doktor ilaç "Gammalon" kılavuzuna açıklanır tüm özelliklerinin etkinliğini doğrulamaktadır. Onun fiyatı, yüksek olsa da, ancak beyin fonksiyonlarının geri kazanımı üzerindeki olumlu etkilerini karşılaştırılabilir. Mükemmel sonuçlar felç geçirmiş hastalar için verdiğim insanları görülür. Bu ilaç ile muamele edilerek Rehabilitasyon dönemi önemli ölçüde azalır.

baş ağrısı, yüksek tansiyon muzdarip birçok kişi, bu övgü anlamına gelir. tedavi yöntemini olması, onların sorunları ve uykusuzluk unutun. İlaç "Gammalon" serebral palsili çocukların çoğu ebeveynler için bir nefes olmuştur. O'nun sayesinde birçok hasta kısmen zihinsel becerileri kazanmaları, bunu geliştirmek için bağımsız hareket edebilir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.