SağlıkMüstahzarlar

İlaç "Azelik" (jel). Yorumlar. talimat

180 fiyat yapar "Azelik" ilaç, s., Bakteriyostatik bir etkinliğe, akne oluşumunu güçlendirici, yağ asitlerinin üretimini azaltır. İlaç anlamlı komedon görünümünü azaltır. İlaç "Azelik" (uzman tepkileri bunu ifade), epidermis hücreleri keratinizasyon işlemini etkileyen hiperpigmentasyon tetikleme aktivitesi ve anormal melanosit büyümesini inhibe eder. Ürün etkisini depigmentasyonunun anti-akne vardır.

tanıklık

Tıp "Azelik" (jel), gerçek uzmanlar Rozasede, akne etkili olduğunu gösterir.

Kontrendikasyonlar

bileşenlerin hoşgörüsüzlük için çare tavsiye edilmez. Hamilelik veya emzirme sırasında ilaç kullanımı durumunda izin verilir , acil beklenen yararları fetüs veya çocuğa riski daha fazla olması kaydıyla.

dozlama rejimi

İlaç "Azelik" (jel, gerçek doktor bu konuda uyarmak, yüzün kuru yüzeyin temizlenmesi için uygulanmalıdır. Ilaç sabah akşam ve (günde iki kez kullanılır). Liniment ince bir tabaka olarak uygulanır, hafif madde temizlenmesi gerekir. Yüzün tüm yüzeyi üzerinde daha yeterli Eğer akne vulgaris ortadan kaldırmak için "Azelik" ürün (jel), bu gösteri hakkında hasta referansları, kullanırsanız yaklaşık 2.5 cm'lik ilaç., iyileşme dört hafta sonra belirtilmektedir. Ancak, doktorlar ilaç için kullanmaya devam etmek tavsiye Birkaç ay. Yani terapiden tutarlı sonuçlar elde edebilirsiniz.

Olumsuz tepkiler

İlaç "Azelik" (jel), doktorlar, yerel karakterin tahriş, peeling, cilt yanma hissi, hiperemi neden olabilir, bu konuda değerlendirmeleri uyarır. Negatif sonuçları eritem kaşıntı içermelidir. Kural olarak, bu fenomenler kendiliğinden ilaç kesildikten sonra ortadan kaldırılır. hipersensitivite karşı alerji geliştirme olasılığı. ek açıklama bozulma belirtilenler dışında yan etkilerin gelişmesiyle birlikte, tedavinin hiçbir sonuç hemen doktora başvurmalıdır.

Daha fazla bilgi için,

ilaç dikkatle kullanılmalıdır. Ağız, dudak veya burunda, gözde ilaç ile temastan kaçınmak için gereklidir. Derinin kuvvetle ifade tahriş anda günde bir kez ilaç uygulamak gerekiyordu ve ayrıca kısa bir süre için paranın ortadan kaldırılmasına izin verdi. hafifletilmesi veya semptomların ortadan kaldırılması sonrasında standart plan çerçevesinde ilacı kullanmaya devam etmelidir. Uygulamada, ilaç zehirlenmesi vakası. Yanlışlıkla yutulması durumunda oluşabilecek , mide ishal. Gerekirse Önerilen lavaj semptomatik tedaviyi gösterilmiştir. Means donmuş edilmemelidir. bileşim, 25 ° C'ye kadar sıcaklıklarda depolanır. iki yıl boyunca ilacı geçirin. İlaç çocuklardan uzak tutulmalıdır. aracını kullanmadan önce bir uzmana danışmak gerekir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.