SağlıkDişçilikte

İade güzel gülümseme olmaz çıkarılabilir protez

Hayatta her kişi bu tür diş kaybı gibi bir sorun ortaya çıkabilir. kötü bütün vücudu bunu çözmek için zamanında olmalıdır etkileyebilir geri döndürülemez etkileri önlemek için. Ve burada bile ağır hasar sonra kaydedebilirsiniz hangi ile hareketli protezlerin yardımı, gelirler. geri yükleyebilir ve tek diş sürdürmek için, kaplama ve kakma ve kron kullanın. Daha ciddi sorunlar halinde implantlar ve köprüler gerekir.

çıkarılabilir olmayan çıkarılabilir aksine protez kendini asansör monte tasarım izin vermez - bir doktorun katılımı olmadan basitçe mümkün değildir. Böyle bir protez yapmadan önce, her zaman diş hekimine başvurmalısınız. Bu size en uygun protez ne tür belirleyecektir.

Hasta her zamanki ağız hijyenine uygun olmalıdır İşlem sonrası - özel diş bakımı ve protezlerin gerek yoktur. olmayan protez işlerini oluşturan malzemeler gelince, o zaman bugün sıkı gereksinimleri ve işlevsellik hem de estetik karşılamak sadece en yüksek kaliteyi kullanın. Fakat bu protezler olan protez diğer türleri çok daha fazladır.

Dolgu ve kaplamalar - küçük seramik uçlar. bir yaralanma veya ciddi diş çürümesi sonra korumayı başardı Onlar, dişe yerleştirilir. Böylece dişlerin görünümünü, yanı sıra bunların işlevselliği geri mümkündür. Ne yazık ki, bu yöntem, sadece kısmen diş geri yüklenebilir, böylece protezler, bu çıkıntı mikroprotez ilgilidir.

emaye ciddi hasar olduğunda bu yöntem durumlarda uygulanabilir. harika bir alternatif olan sekmeler ışık dolgular daha etkili ve dayanıklıdır. Seramik inleyler sadece diş kısmen restore edilmesi gerekmektedir durumlarda uygundur.

Için bir dişin restorasyonu buna ciddi hasardan biraz ayarlar. Onun görünümünü iyileştirmek için ve dolayısıyla işlevselliğini kurtarma, dişi korumak için kullanılabilir. kron üretiminde materyallerinden en sık seramik ve sermet kullanılır. Maksimum doğallık ulaşmak mümkündür.

Bazı diş gibi bir yapı kullanılarak, yok edilmesi veya bir kayıp Bu durumlarda köprü. Bu tip protezlerin sayesinde ağız hijyenine önem taşımaktadır.

Kalite ve verimli olmayan çıkarılabilir protez - yüksek estetik protezler bir garantisidir. buradaki avantaj onun doğallığı ve fonksiyon.

protez En yaygın tip güç ve dayanıklılık birleştirmek bir taç vardır. Bugüne kadar, onları doğal görünmesi için diş renginde onları almak olabilir. Ayrıca, tam seramik ayarlayabilirsiniz - Ön dişler için mükemmel bir çözümdür.

Oldukça popüler ve bugünün dünyasında talep çıkarılabilir protez değildir. Sonuçta, bu nedenle diş geri yükleyebilirsiniz veya değiştirmek için. Ayrıca çeşitli diş kaybının muhtemel ikmal olduğunu. protez tür seçimi, doktorlar çene sisteminin genel durumuna dikkat.

Ciddi diş hasarından sonra tekrar gülecek, mükemmel çözüm olmayan çıkarılabilir protez olurdu.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.