KanunDevlet ve hukuk

Hukuk davalarında Yasal temsili. Konsept ve yasal temsil çeşitleri

At yargılama da vekillerinin katılımcıların sadece mevcut olabilir ama. Bu çalışma nedeniyle mesleki becerileri karmaşık görevleri gerçekleştirmek olduğunu uzmanlar içermelidir. Katılımcılar bağımsız toplantıya katılamayan hangi durumlarda kanuni temsili kavramı. Sen güçler doğru nasıl yapıldığını bilmek gerekir.

tanım

yasal temsil kavramı müşterilerinin davasını çalıştırmak için profesyonel atanması olduğunu. Bu onların çıkarlarını temsil eden ve onları korur. Davayı kazanmak için, bir yetkili uzman bulmalıyız.

temsilcisi müvekkilinin lehine olumlu sonuç ilgileniyor. O çalışmaları için bu nedenle sorumlu onunla bir sözleşme, varır. Bu alan maddesi temelinde düzenlenir. 48 GIC RF.

kanıt

o yasal işlem yapma hakkı vardır, böylece başka bir kişi adına temsili oyunculuk. Onun yetkileri anapara hak ve yükümlülüklerine türetilmiştir. İkinci özelliğine sahipse, o zaman da usul eylemleri gerçekleştirmek hakkına sahiptir. Bazen kabul edilmesi durumunda, örneğin bir temsilci paralel katılımını gerekir.

yasal temsil diğer işaretler var. Uzman kendi yetkileri dahilinde çalışır. duruşmada sözleşmede belirtilmiştir sadece bu eylemleri gerçekleşmelidir. yediemin faiz Prosedür vardır ve asli sonuçları temsil kişi için önemlidir.

seçenekleri temsil

Yasal temsil içinde sivil işlemlerin prosedüre ilişkin meseleler atıfta yasal belgeleri sağladı. Bu oran Tahkim Prosedürü, Ceza Medeni Kanunu listelenir.

prosedürel tuvalet ek olarak, bir hukuk davası çerçevesinde hukuki temsil birkaç tipe ayrılır:

 • isteğe bağlı ve zorunlu: İkinci küçükler sağlanır;
 • sözleşmeli kamu resmi.

Proxy Her tür kendi kayıt prosedürünü etkileyen kendine has özellikleri vardır. Her çalışma esaslarını anlamak için her biri hakkında daha fazla bilgi edinmek gerekir.

gönüllü

Bu tür hizmetler iradesiyle seçilir. Bunlar ücretli ve ücretsiz edilebilir. iş tanıdıklar, arkadaşlar ve iş için doğru becerilere sahip yakınları tarafından yapıldığında İkinci seçenek alakalıdır. Düzgün bir emri yapmak sadece kalır.

Şimdi işler hukuki hizmetler ödenen sağlayan birçok kuruluş bulunmaktadır. Uzmanlar en üst düzeyde çalışmasına olanak tanır gerekli tecrübeye sahiptir.

meşru

Bakıcıları korumak için mahkemede Bu durumda, anne EVLAT EDİNEN. işletmenin çalışma sonlandırıldı Eğer temsilci tasfiye komisyonu üyesidir. çalışmalarını yürütmektedir şirketin iflas ile tahkim yöneticisi.

yasal temsilciler olarak farklı eylemler gerçekleştirme hakkına sahiptir. Bunlar bir avukat olarak, başka bir kişiye yetki. Sadece belgesel kanıt gerekli.

diğer türler

Kamu ofis katılımcıların haklarını koruyacak kuruluşlar tarafından kullanılır. Bunlar sendikaları, insan hakları kurumları, HOA arasındadır.

amaçlanan asıl o davalının ikamet ettiği yer hakkında bilmek imkansız olduğu durumlarda gereklidir. Bu nedenle, toplantının onu bilgilendirmek için imkansızdır. Onun aldığı fark Ama eğer, temsilci gerekli değildir.

Temsil Özellikleri

Mütevelliler sadece dava var. Bunlar Medeni Kanunu temelinde çalışır. Belge temsilcisinin yetki reçete kafa 10, yanı sıra ikame prensipleri var. Belge mütevelli yetkilerini doğrulamak vekaletname, tescili kurallarını belirler.

Art göre. Rusya Federasyonu Hukuk Usulü 48 Kod, vatandaşların temsilcisi ile hem kişisel hem de birlikte toplantıya katılabilir. görevlileri veya temsilcileri tarafından yürütülen Koruma şirketleri. Bunun için avukat gücüdür.

Örnek Koşulları

Yasal temsil medeni usul sadece mütevelli kapasitesi ise gerçekleştirilir. Bu onların işlerini yürütmek hakkı için belgelenmelidir. Yasaya göre, bu tür görevleri olabilir:

 • ebeveynler, üvey anne, veliler;
 • Eksik bir kişinin mülkiyet sorumlu olan kişi.

temsilcileri başka bir kişiye işlerini güven hakkına sahiptir. Onlar diğer görevleri atanır beri Böyle bir çalışma, hakim, savcı, müfettişler olarak gerçekleştiremez.

tasarım kuralları

medeni usul Yasal temsil belgelere dayanarak yapılır:

 • Bu çalışma avukat tarafından yapılması durumunda, sipariş onayı yasal toplum ve Adalet Bakanlığı gereklerine tarafından sağlanmaktadır;
 • Yasal temsilciler genel sivil belgeleri: vesayet doğum belgesi;
 • temsili bir organizasyon tarafından atanan, belge kafasını emreder;
 • asıl işleri veya çalışmalar nerede vatandaştan yetki noter.

doküman yönetimi şirketi tüketici kooperatifin içinde, HOA bir birey tarafından tasdik edilecektir. o farklı bir zaman aralığı belirlenmiş değilse vekaletnamenin de yürütme tarihinden itibaren 1 yıl geçerliliği vardır. Anlaşma onsuz, belge yasal olarak bağlayıcı olmadığı için, tescil tarihini belirtmektedir. İstisnalar dahil yetkilendirme formu, yurtdışında çalışmak mümkün olduğu kadar. tarih tanımlı değilse iptal edilinceye kadar, o zaman geçerlidir.

Çalışma yediemin

avukat bir güç yapma hakkını verir yasal işlemleri. Ama belgelerde açıkça gereken bazı sorumlulukları vardır. Aşağıdaki Temsilcisi ofisi:

 • İstem imzalanması;
 • Mahkemeye bir uygulamanın sunulması;
 • bir tahkim heyetine anlaşmazlık sunulması;
 • karşı dava açmak;
 • feragat.

dikkatli gerçekleştirmelisiniz böylece vekaletname oluşturma, sorumlu bir şeydir. Temel güç farklı olabilir. o anapara menfaatlerini korumak zorundadır, çünkü faaliyetleri temsilcisine planlamak önemlidir.

değişiklikler

2015 Gönderen temsil ilişkin yeni ilkeler vardır. değişiklikler aşağıdaki konulara ilişkindir:

 • noter olmadan proxy'lerinin tescili için daha örgütler vardır, bu yüzden de sosyal hizmet kurumları kurulmuş;
 • Şimdi vekaletname üzerinde yöneticinin imzası zorunludur, ve baskı irade yerleştirilir.

temsilcisi seçimi

Mahkemede hakların korunması beceri ve tecrübe gerektiren zor bir iştir. Yasaya göre, her aklı başında kişi bu etkinliğe katılabilirler. Ama görünebilir zihin, belge karmaşıklığı tutmak.

Bir profesyonel çalışma gözardı edilmeyecektir beri gerek yok, daha ucuz hizmet razı olmak. fiyatlarının uzmanlık bağlı olarak farklı olabilir.

o avukat ile görüşmeden önce ayrıntıları görüşmek üzere karşılamak için gereklidir. Birlikte çalışmak işi kazanmak yardımcı olacaktır. temsilcisi Sunan hukuk bürosu aracılığıyla bulunabilir. Gerçek müşteri yorumları bulabilirsiniz çok sayıda örgütün çalışmaları hakkında bilgi almak için tavsiye edilir, bu tür faaliyetleri yürütmek için izin belgelerini kontrol edin.

strateji

denemenin başarı stratejisi bağlıdır, yüzden onun gelişimine dikkat etmek önemlidir. temsilcisi her şeyi kontrol etmek için tüm gerçekleri dikkate almak zorundadır.

Bir avukat belgeleri gözden Kiraladı ve sonra haklarını korumak için etkili bir yol seçer. Bir stratejinin geliştirilmesi sırasında karşı tarafa mahkemede sorunu gidermek için bir fırsat ulaşmak için.

Toplantılarına katılım

temsilin Her tür deneme katılımını gerektirir. Bir uzman, haklarını korumak için güçlerini teyit uygulamanın kanıt ortaya koydu. Onun faaliyetleri kontratında edilir. temsilcisi müvekkilini araya gelecek sonucu, ilgileniyor.

Karar memnun değilse, daha yüksek makamlara başvurabilirler gereklidir. Bu yazıda, eylemlerin temsilcisi aynıdır. Her durumda istenilen sonucu elde edecek nitelikli kişiyi seçmek gereklidir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.