Sanat ve EğlenceSanat

Hangi renkleri bunun çeşitli tonlarında kahverengi almak için karıştırılmalıdır

Ve tasarımcı ve ressam ve sonlandırıcı sadece kahverengi almak için karıştırılmalıdır hangi renkleri bilmemiz gerekir. Aslında rağmen yapmak oldukça basit. Eğer profesyonel olarak bunu Ama eğer hala istenilen gölge elde etmek için nasıl ana renkler, kahverengi nasıl açıklamak gerekir.

Mavi, kırmızı ve sarı

soru ortaya çıkıyor kişinin önce karıştırılmalıdır hangi renklerin bir kahverengi vermek, o bu sarı, kırmızı ve mavi olduğunu hatırlamalıyız. onları birleştirerek, sanatçı veya ana istenen sonuçları elde edebilirsiniz. Sonuçta, bu kahverengi görünümü için temel paletinin renkleri sorumludur.

Tabii ki, sadece onları alıp karıştırabilirsiniz. Ama renk düzeni usta esastır kesinlikle yanlış renk olduğunu muhtemeldir. Ve aynı anda gerekli tonu boya kahverengi renk zordur nasıl, genellikle ara aşamalardan kullanılır. Sanatçılar için özel bir plaket keyfi istenen gölge üretmek için karıştırma renk paleti olarak adlandırılır.

ara madde üretim aşaması, kahverengi

Gökkuşağının renkleri diğer renkleri üretmek için karışık olabilir bilmek önemlidir. ara aşamalar böyle turuncu, mor ve yeşil gibi renkleri bulunmaktadır. Yani çeşitli şekillerde boya kahverengi rengini nasıl, tüm seçenekleri düşünmelisiniz. İstenen rengi elde etmek için karıştırılır:

  • turuncu ve mavi;
  • mor ve sarı;
  • yeşil ve kırmızı.

ana veya sanatçı mor veya yeşil yandan, turuncu, değil ise, elde etmek gerekir:

  • Turuncu boya - kırmızı ve sarı bağlamak;
  • mor - kırmızı ve mavi;
  • yeşil - mavi ve sarı.

Bu nedenle, dikkatli düzeni dikkate alınarak, renklerin kahverengi almak için karıştırılmalıdır hangi belirleyebilir. Ama çok erken bir aşamada, sarı, kırmızı ve mavi olmak hala.

kahverengi çeşitli tonlarında hazırlanması

Oluşan renk bir şey sanatçı veya ana sırada tamamlayan uygun değilse, onun kahverengi bir parçası olan herhangi bir renk, küçük bir boya eklemek başlar. Bu, sarı, kırmızı, mavi veya turuncu, mor ve yeşil olabilir.

beyaz veya eklemek Bazen gerekli siyah renkleri. Ardından boya açık veya daha koyu hale gelir. Ancak bu yöntem sonsuza dek değildir ve bunun çok dikkatli kullanılmalıdır.

Odanın tasarımında kahverengi farklı tonlarının kullanımı

kahverengi tonlarında geniş bir yelpazede elde etmek karıştırılmalıdır hangi renklerin bilerek, duvar veya çizim katlarda taklit edebilir bir ağaç kesim. Ayrıca aynı şekilde mobilya, tedavi edilebilir kapı söve, pencere çerçeveleri veya hatıra.

Çok şık şimdi tarz iç döşeme "antika". Bu nedenle, zemin boyasının "erozyon" izlenimi veren bir şekilde lekeli. Daha sonra sadece kahverengi tonlarında çeşitli gerektiren oldu! Ama sonuç orijinaline çok yakın dışarı dönecek.

bir tonu diğerine Kahverengi Daylight

Ne renkleri bilerek yalnızca istenen tonu renk düzeni ulaşamayacağını kahverengi, sanatçılar ve tasarımcılar almak karıştırmak için. bir renkten diğerine tedrici bir geçiş, örneğin, koyu ya da tam tersi ışıktan iç mekanlarda tasarımında ilginç "trick" olabilir. russet sorunsuz de "akar" Sadece ne zaman önemsiz bakmak bitter çikolata rengine, ve açık bej - koyu yeşilimsi-kahverengi.

Böylece duvar ve yerleşik dolapları için paneller Boyama ev tasarım yaratıcı olun.

resimlerde Kahverengi

Bu şaşırtıcı görünebilir, ancak bu aynı renkteki tam resmini yazabilir çıkıyor. Ancak, daha rengin farklı tonlarının gerekecektir. Ve eserler çok çok yüksek profesyonel düzeyde oluşturmak için, siyah beyaz, ama sadece biraz, biraz ekleyebilir.

Bazen sanatçılar sadece kahverengi tonları ve tonlarını kullanarak portreler yazın. Bu, Mocco-etkisi olarak adlandırılan daha renkli fotoğrafı, ya da daha doğrusu, el boyaması özel boya ile, bu nadir olduğunu geçmişten gelen geldiğinde bize. eski fotoğraflarını taklit olarak, yazma Bu teknik insanlar geçmişte portre dikkate getiriyor.

Aynı manzara ve natürmort söylenebilir. Fakat çoğunlukla, bu tür isnat edilebilir resminde gerçekçilik.

Batik - el boyaması kumaşlar

sanat bugünden Bu tip benzeri olmayan, süper şık hale gelmiştir. Ustalar, onlara süsler rakamları neden doku boya.

usta boya ilk bölümünde onu koyar zaman tam bir donanım ve boyama kumaş vardır. Daha sonra, renk verici bileşim içinde renk değiştirmek için bir renk düzeni biraz daha ilave edilir. Kumaş tekrar düşer. Bu kez birkaç algoritma tekrarlayabilirsiniz. renklendirilmesi de hassas Dış hattın, doku yavaş yavaş başka bir gölge geçişler bir renk alır.

Bazen ustaları boya, bileşim içine daldırma öncesinde malzeme büküm yöntemi kullanılır. Yani lekeler, lekeler ve keyfi şekli çizgili olsun. Bu manuel tekniğin yanı sıra mükemmel desen benzersiz web fantezi renkler elde edilir. Ve tüm bu ihtişam tek kahverengiye kullanılarak elde edilebilir!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.