HobiFotoğraflar

Ünlü fotoğrafçı Naydzhel Barker: kariyer, kişisel yaşam, iş

şov "Amerika'nın Yeni Top Modeli" olan o yargıç oynadığı sonra Rus seyirci bu etkileyici fotoğrafçı meşhur oldu. o bir kariyer doktor için gönderilmişti sonra, ancak popüler bir gösteri için gelen bütün hayatını döndü. Naydzhel Barker, dünya çapında bilinen Amerikalı ve Sri Lanka kökleri sahip. Onun çarpıcı iş profesyonelleri değil, aynı zamanda resim geri kalanından ayırt parlak dergi sıradan okuyucuları sadece ilgi gördü.

modelleme kariyer

Popüler Naydzhel Barker büyük ailede 1972 yılında doğdu. oğlan iyi bir öğrenciydi ve okuldan sonra Tıp Fakültesi'ne kaydını yaptırmak üzere planlanmış. Ancak, oğlunun çekiciliğini değerlendirmek annesi güzellik yarışmasının eski birincisi, ona bir modellik ajansı ile imzalanmış bir sözleşme kazandı televizyon programında inandırıcı zafer götürdü.

kendi iş

Sevimli çocuk 10 yılı aşkın ünlü markaların gösterileri katılan, dünya çapında seyahat etti. içeride iş modeli Öğrenme ve o genç bir erkek modelin arkasından olduğunu fark Nigel yayınlarının çeşitli 1996'dan beri işbirliği, Manhattan'da kendi fotoğraf stüdyosunu açtı. Tabii ki, bu moda iletişim dünyasında büyük ölçüde yardımcı oldu ama gün büyüyen yetenek güne herkes tarafından fark edilmiştir.

reality show yargıç

Fotoğrafçı Naydzhel Barker inandığı gerçek bir başarı onun uzun süredir bu proje sonrasında, çünkü kariyeri yukarı başka hal aldı, gösteri Tyra Banks katılımı. Ve birçok sadece büyüleyici fotoğrafçı tutulumu kadar başarılı gerçeklik programının bir model yapılmış olduğuna inanıyoruz.

O büyük bir zaman olduğunu belirterek, Rus mevsim "Top Modeli" katıldı. Proje yargıç farklı dilleri konuşan nasıl merak, bizim kızların güzelliği ve profesyonelliği tanınan, insanlar birbirini mükemmel bir anlaşılmaktadır. gösteri için profesyonel bir çalışma fotoğrafçı Nigel Barker defalarca hayranlık ve sanat gerçek eserlerin konusu olmuştur.

Bir moda sağlıklı shape

O bir deri bir kemik mankenler uzun şimdi popüler klasik güzelliği gitmiş ve süre belirtti. formlarla Sağlıklı görünümlü kızlar - podyumun divası birçok seyirci için örnek teşkil ederler çünkü, ileriye doğru büyük bir adımdır.

Mutlu bir eş ve baba

kimin özel hayatı hep hayranlarının ilgi Cesur Naydzhel Barker, mutlu 1999'dan beri evlendi. rüyalarının kadını modeli Christen Chin haline ve şimdi çiftler iki sevimli çocuklar yetişir. Barker genellikle sadece eşi ile aşık olduğu gizleme yanı sıra Milano'da bizim tanıdık ilk gününde değil, röportajlar verir.

farklı formlar

Fotoğrafçı o filmleri üreten kitaplar yazıyor, reklam kampanyaları katılır ve sergiler düzenler, fakat onun aile hep ilk vurguluyor, stüdyo çalışmaları ile sınırlı değildir.

lüks ve bütçe: - Barker rüyası, makyaj sanatçısı artık kadınlar için iki kozmetik hatları çalışmaktadır eşi ile birlikte, üretim kurmak için.

2011 yılında, o kitleye Haiti adasının sakinleri hakkında bir belgesel tanıtıldı eleştirmenlerden olumlu eleştiriler aldı. yardım aktivitelerinin daimi üyesi olarak Nigel hayvan haklarını koruyan ve kürk için onları öldürerek karşı çıkıyor.

Nominal ruhlar

Üç yıl önce unisex koku kayıtlı ihraç etmiştir ve onlar için ilham Naydzhel Barker ailesi ile birlikte yaşayan New York, olarak görev yaptı. Şişeler onun çalışması için dekore formu özlü.

Şimdi, herhangi bir müşteri aslında metropol kokusu nasıl bilmek mümkün olacaktır. parfümler fotoğrafçının oluşturulmasında "Times Meydanı'nda", "Wall Street" ve "Night New York'ta", aromalarını ve yardım Sundu parfüm Demeter marka yaratılmasına önemsiz olmayan bir yaklaşım bilinir.

Barker Kitaplar

2010 yılında Naydzhel Barker güzellik sırlarını tüm okuyucular ile paylaşmak için bir bestseller haline gelen bir kitap yayınladı. Ama beş yıl sonra, yeni baskısının ışığı gördü çarpıcı görüntüleri resimli.

Nigel tarzı simgeleri denir güzellik endüstrisinde etkisi ile 50 kadına yazdı. güzellik standartlarını değiştirdi çok farklı görünüm Başarılı modelleri, özenle yazar tarafından seçilir iki yüz renkli fotoğraflarda ortaya çıkar.

Her resim ilginç hikayeleri ve komik başlıklarla verilmiştir ve Naydzhel Barker söylediği gibi o, sadece bir iş değil, bir podyum divasını tanıtır. Geçen yüzyılın 40-ler ile başlayan, moda tarihi hakkında söyler okuyucular için çok önemli çalışmalar yarattı.

Dünya çapında Seyahat fotoğrafçı başkalarının yaratıcılık ilham, sık atölyesi mevcut. Kendisinin karşılama dengesini bulduğunu söyleyerek, kendisini iş ve aile hayatındaki mutlu bir adam görüyor.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.